Otas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębieńsko City
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest na TVP Sport na żywo.
0
To jest chore co napisałeś! Przecież Fabregas nie jest def pomocnikiem to jak on niby może zastąpić najlepszego na tej pozycji Toure?!
0
Oby tylko to nie była jakaś plotak z tym odejściem za darmo.
0
Dlatego wlasanie ze jest słaby na lewej, może sie sprawdzi na środku jako zmiennik.
0
też myślę że przesunięcie Abidala na środek byłoby lepszym posunięciem. W zeszłym sezonie na lewej stronie i tak nie błyszczał a problem ze środkowym obrońcą mielibyśmy z głowy, a na dodatek na lewej obronie byśmy mieli dwóch świetnych zawodników wydając na to bodajże 5 milionów(nie pamiętam ile Maxwell kosztował). Niech go biorą jak najszybciej i mogą sprowadzić jeszcze Fabregasa lub jakiegoś skrzydłowego.
0
Mieliśmy mieć dłuższą ławke ale narazie sie jakoś na to nie zanosi;/ Niech sie postarają o tych dwóch zawodników i Jeffrena i Pedro włączą do perwszego team'u.
0
Mata to podstawa! Niech go kupią bo Henry ni bedzie mial wartosciowego zmiennika. A drugim niech bedzie Czyhrynski bo będzie tańszy i bardziej nam sie przyda.
0
no też liczę na to że okaże się wzmocnieniem i dobrze sie dopasuje do stylu gry w Barcy na jego pozycji tak jak zrobil to Dani:)
0
No i dobrze że porozumienie osiągnął z Barcą, przyda sie nam taki zawodnik. Teraz tylko wynegocjować jakieś 10 mln za niego i mamy świetnego obrońcę!
0
ja proponuje kupić Cyfre ;-)
0
z C.Ronaldo to ja sie ciesze że to tylko pogłoski były! Ale tu fajnie by było gdyby było inaczej.
0
blisko do najbliższego? :P
0
no tak, Alves w formie jest boski!
0
Przyda nam sie taki zawodnik. Henry lata świetności ma za sobą dawno
0
Messi na prawą, Ribery na lewą stronę i na środku Etoo bądź jakiś nowy nabytek, Iniesta z Xavim w środku, z tyłu Yaya. To dopiero będzie ofensywa!
0
Niech wróci Barca z listopada i grudnia! + piękne bramki z dystansu i będzie cudnie;D
0
pięknie:) 3mam kciuki aby omijały go kontuzje do końca tego sezonu!
0
no tylko że obecnie nie wychodzi im ani granie tak jak przeciwnik pozwala...
niech popracują nad dokładnością tych strzałów:)
0
piękna brameczka! U nas o takie bardzo ciężko. Henry strzela jakby mu sie nie chciało a reszta próbuje wjechać z piłką do bramki. No może jeszcze Xavi próbuje coś ustrzelić ale z reguły są to strzały niecelne;(
0
nie stracić bramki! A resztę to już załatwi Eto'o z Messim
0
Yaya TurowixDD Alvesovi koniecznie przyda sie odpoczynek przed meczami w lidze.
0
pokazują na jakimś kanale ten mecz??