24 czerwca 2012, 14:42
0
sto lat
11 listopada 2011, 13:51
jedynym trenerem na temat ktorego Mou dobrze się wypowiada jest Ferguson, a kazdy wie czemu:P
28 lipca 2011, 13:09
najlepszego
24 czerwca 2011, 13:56
NAJLEPSZEGO!!!
8 czerwca 2011, 15:58
Najlepszego!
7 września 2010, 12:30
Może mi ktoś coś powiedzieć o ty zakładzie miedzy Iniestą a Bojanem???
28 lipca 2010, 20:40
Najlepszego!!!!!!!
24 czerwca 2010, 11:18
Najlepszego Leo!
17 września 2010, 23:26
ktoś chyba nie ogląda meczy. Bojan jest ciągle jeszcze bardzo młody a przez te 3 lata cały czas się rozwija
8 lipca 2010, 18:00
Kto wierzy Rosell'owi niech przeczyta to to się sam przekona jakie On ma głupie pomysły http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/8797183.stm Jest dług to poco kupować kolejnych graczy się pytam?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
sto lat
0
jedynym trenerem na temat ktorego Mou dobrze się wypowiada jest Ferguson, a kazdy wie czemu:P
0
najlepszego
0
NAJLEPSZEGO!!!
0
Najlepszego!
0
Może mi ktoś coś powiedzieć o ty zakładzie miedzy Iniestą a Bojanem???
0
Najlepszego!!!!!!!
0
Najlepszego Leo!
0
ktoś chyba nie ogląda meczy.
Bojan jest ciągle jeszcze bardzo młody a przez te 3 lata cały czas się rozwija
0
Kto wierzy Rosell'owi niech przeczyta to to się sam przekona jakie On ma głupie pomysły
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/8797183.stm
Jest dług to poco kupować kolejnych graczy się pytam?