P

0

sto lat

P

0

jedynym trenerem na temat ktorego Mou dobrze się wypowiada jest Ferguson, a kazdy wie czemu:P

P

0

najlepszego

P

0

NAJLEPSZEGO!!!

P

0

Najlepszego!

P

0

Cudnie znowu mamy mistrzostwo!!

P

0

tak zakosił 2 młodzików ale nie pamietam nazwisk

P

0

najlepszego i miłych wygranych z realem:)

P

0

I tak im idzie bardzo dobrze, a do prośby o bramki tez się podłączam.

P

0

nie ma słabych rywali czego przykladem poprzedni mecz ligowy

P

0

ktoś chyba nie ogląda meczy.

Bojan jest ciągle jeszcze bardzo młody a przez te 3 lata cały czas się rozwija

P

0

Najlepszego!!

P

0

Może mi ktoś coś powiedzieć o ty zakładzie miedzy Iniestą a Bojanem???

P

0

Najlepszego!

P

0

Należy mu się

P

0

Najlepszego!!!!!!!

P

0

100-ki jak nic!!

P

0

Kto wierzy Rosell'owi niech przeczyta to to się sam przekona jakie On ma głupie pomysły

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/8797183.stm

Jest dług to poco kupować kolejnych graczy się pytam?

P

0

Najlepszego Leo!

P

0

po zero

P

0

jaki mamy skład???

P

0

napisze Ktoś jak mecz ???

P

0

dajcie spokój z tym madrytem to już jest nudne:/

P

0

VAMOS !!!

P

0

VAMOS

P

0

gol

P

0

gol

P

0

C*olera więcej wiary

P

0

Błyszczał to niezaprzeczalne ale to już chyba koniec wielkiego Roniego niestety:(

P

0

Mam pytanie do administracji czy nie można by było dać inny obraz przy new'sach z całymi meczami???

pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?