P
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sto lat
0
jedynym trenerem na temat ktorego Mou dobrze się wypowiada jest Ferguson, a kazdy wie czemu:P
0
najlepszego
0
NAJLEPSZEGO!!!
0
Najlepszego!
0
Cudnie znowu mamy mistrzostwo!!
0
tak zakosił 2 młodzików ale nie pamietam nazwisk
0
najlepszego i miłych wygranych z realem:)
0
I tak im idzie bardzo dobrze, a do prośby o bramki tez się podłączam.
0
nie ma słabych rywali czego przykladem poprzedni mecz ligowy
0
ktoś chyba nie ogląda meczy.
Bojan jest ciągle jeszcze bardzo młody a przez te 3 lata cały czas się rozwija
0
Najlepszego!!
0
Może mi ktoś coś powiedzieć o ty zakładzie miedzy Iniestą a Bojanem???
0
Najlepszego!
0
Należy mu się
0
Najlepszego!!!!!!!
0
100-ki jak nic!!
0
Kto wierzy Rosell'owi niech przeczyta to to się sam przekona jakie On ma głupie pomysły
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/8797183.stm
Jest dług to poco kupować kolejnych graczy się pytam?
0
Najlepszego Leo!
0
po zero
0
jaki mamy skład???
0
napisze Ktoś jak mecz ???
0
dajcie spokój z tym madrytem to już jest nudne:/
0
VAMOS !!!
0
VAMOS
0
gol
0
gol
0
C*olera więcej wiary
0
Błyszczał to niezaprzeczalne ale to już chyba koniec wielkiego Roniego niestety:(
0
Mam pytanie do administracji czy nie można by było dać inny obraz przy new'sach z całymi meczami???
pozdro