14 września 2008, 07:35
0
nie dosc ze slaby to jeszcze kontuzja
13 września 2008, 22:02
wstyd !!!
6 września 2008, 10:49
barca nie wygra LM
4 września 2008, 14:42
jak grali jeferfen i pedro bylo dobrze , niegraja jest klapa
3 września 2008, 13:50
niech da 150mln za Henrego i moze isc
26 sierpnia 2008, 22:22
tyle pieniedzy i tak slabe efekty
26 sierpnia 2008, 22:28
jaki zal z 4metrow nietrafil zamiast technicznie to on kurde na sile . PORAZKA keita i reszta , juz widze ten sezon
26 sierpnia 2008, 22:31
jak pep moze dawac 30 letniego zawodnika na skrzydlo i do tego na caly mecz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nie dosc ze slaby to jeszcze kontuzja
0
wstyd !!!
0
barca nie wygra LM
0
jak grali jeferfen i pedro bylo dobrze , niegraja jest klapa
0
niech da 150mln za Henrego i moze isc
0
tyle pieniedzy i tak slabe efekty
0
jaki zal z 4metrow nietrafil zamiast technicznie to on kurde na sile . PORAZKA keita i reszta , juz widze ten sezon
0
jak pep moze dawac 30 letniego zawodnika na skrzydlo i do tego na caly mecz
0
jak grali jeferfen i pedro bylo dobrze , niegraja jest klapa
0
niech da 150mln za Henrego i moze isc