0

nie dosc ze slaby to jeszcze kontuzja

0

wstyd !!!

0

barca nie wygra LM

0

jak grali jeferfen i pedro bylo dobrze , niegraja jest klapa

0

niech da 150mln za Henrego i moze isc

0

abidal gra smiesznie jest taki slaby i dlatego ta lewa strona wogóle niefunkcjonuje

0

KOniec Przegrana

0

przegramy to :(

0

stary dobry ronaldinho , dobrze ze go barca sprzedala teraz wroci do formy i bedzie znowu na szczycie

0

haaa 100mln klauyuli za valdesa

0

jak pep moze dawac 30 letniego zawodnika na skrzydlo i do tego na caly mecz

0

jaki zal z 4metrow nietrafil zamiast technicznie to on kurde na sile . PORAZKA keita i reszta , juz widze ten sezon

0

tyle pieniedzy i tak slabe efekty

0

ale wstyd

0

Zalosna barca

0

hanc nie jestem z krakowa , co masz na mysli?

0

ale FART boze

0

wisla cisnie a barca gra zalosnie

0

HAHAHAHAh gratuluje wyobrazni

2-1

0

nie polecam GO

0

boze znowu Henry gra na lewej stronie i oni sie dziwia ze nie jest w formie

0

NaZawszeBarca tez ogladalem ten film

0

wszystkiego dobrego , wroc do FORMY

0

chodza wszystkie

0

Dzieki

0

ja tam wole quaresme

0

przecietny mecz barcy , slaba skutecznosc

0

liczymy na ciebie PeP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?