P3TeR
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Proszowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie dosc ze slaby to jeszcze kontuzja
0
wstyd !!!
0
barca nie wygra LM
0
jak grali jeferfen i pedro bylo dobrze , niegraja jest klapa
0
niech da 150mln za Henrego i moze isc
0
abidal gra smiesznie jest taki slaby i dlatego ta lewa strona wogóle niefunkcjonuje
0
KOniec Przegrana
0
przegramy to :(
0
stary dobry ronaldinho , dobrze ze go barca sprzedala teraz wroci do formy i bedzie znowu na szczycie
0
haaa 100mln klauyuli za valdesa
0
jak pep moze dawac 30 letniego zawodnika na skrzydlo i do tego na caly mecz
0
jaki zal z 4metrow nietrafil zamiast technicznie to on kurde na sile . PORAZKA keita i reszta , juz widze ten sezon
0
tyle pieniedzy i tak slabe efekty
0
ale wstyd
0
Zalosna barca
0
hanc nie jestem z krakowa , co masz na mysli?
0
ale FART boze
0
wisla cisnie a barca gra zalosnie
0
HAHAHAHAh gratuluje wyobrazni
2-1
0
nie polecam GO
0
boze znowu Henry gra na lewej stronie i oni sie dziwia ze nie jest w formie
0
NaZawszeBarca tez ogladalem ten film
0
wszystkiego dobrego , wroc do FORMY
0
chodza wszystkie
0
Dzieki
0
ja tam wole quaresme
0
przecietny mecz barcy , slaba skutecznosc
0
liczymy na ciebie PeP