Barca zamiast uganiać sie za Fabregasem i kaprysami Arsenalu mogła by kupić Mario Götze z Dortmundu z tego co pamietam w tamtym sezonie to gość grał dobrze, dobra technika i stylem napewno by sie wkomponował w grę Barcelony
Ja zamiast tego całego Fabregasa i tej szopki z nim sprobował bym sprowadzić tego młodego z Borusi Dortmund nie wiem jak mu jest Grosskreutz czy jak mu tam w tamtym sezonie bardzo dobrze grał
tu nie chodzi o odejście Milito tylko że znów będa jaja na koniec sezonu a sezon długi. Wypadnie Puyol ze składu niech coś sie stanie Pique albo Abidalowi i co bedzie? Barca musi miec dobrego stopera na rezerwie
Tu nie ma co wymieniać trzeba kogoś kupić bo jak ploty sie potwierdzą to ubedzie Eto i Hleb a dojdzie tylko Ibra. Jest dlugi sezon teraz wiec tzreba mieć też dlugą ławkę !!!!!
Mam nadzieje ze Zlatan wkoncu sie pzrebudzi i zagra tak jak przyzwyczaił do tego kibiców. Barcelona jest może i teraz w małym kryzysie ale nic nie trwa wiecznie. W przypadku awansu dalej wszystko zalezeć bedzie czy Barca bedzie grala u siebie pierwszy mecz i czy wygra zdecydowanie. Wiadomo ze jak Barca wygra u siebie 3-0 to juz jest pozamiatane na boisku rywala i czy to bedzie MU czy Arsenal to by nie mialo znaczenia
Komentarze
0
Barca zamiast uganiać sie za Fabregasem i kaprysami Arsenalu mogła by kupić Mario Götze z Dortmundu z tego co pamietam w tamtym sezonie to gość grał dobrze, dobra technika i stylem napewno by sie wkomponował w grę Barcelony
0
Ja zamiast tego całego Fabregasa i tej szopki z nim sprobował bym sprowadzić tego młodego z Borusi Dortmund nie wiem jak mu jest Grosskreutz czy jak mu tam w tamtym sezonie bardzo dobrze grał
0
sentenced
tu nie chodzi o odejście Milito tylko że znów będa jaja na koniec sezonu a sezon długi. Wypadnie Puyol ze składu niech coś sie stanie Pique albo Abidalowi i co bedzie? Barca musi miec dobrego stopera na rezerwie
0
A co jest ze Zlatanem czy on już jest definitywnie sprzedany do Milanu?? Ile za niego dostała Barca??
0
Wkurza mnie ten Wegner.
Druga sprawa jak Cesk byłby taki zdeterminowanyu do odejscia to postawił by sprawe jasno że odchodzi do Barcy i koniec gadania, a nie takie czary mary
0
Może jakiś szejk by zasponsorował transfer i wykupił go z Arsenalu do Barcy;)
0
Dla mine to YaYuś był jedną z lepszych jak nie najlepszą postacią meczu, choć to nie Xavi to jednak go godnie zastąpił :)
0
Tu nie ma co wymieniać trzeba kogoś kupić bo jak ploty sie potwierdzą to ubedzie Eto i Hleb a dojdzie tylko Ibra. Jest dlugi sezon teraz wiec tzreba mieć też dlugą ławkę !!!!!
0
Mam nadzieje ze Zlatan wkoncu sie pzrebudzi i zagra tak jak przyzwyczaił do tego kibiców. Barcelona jest może i teraz w małym kryzysie ale nic nie trwa wiecznie. W przypadku awansu dalej wszystko zalezeć bedzie czy Barca bedzie grala u siebie pierwszy mecz i czy wygra zdecydowanie. Wiadomo ze jak Barca wygra u siebie 3-0 to juz jest pozamiatane na boisku rywala i czy to bedzie MU czy Arsenal to by nie mialo znaczenia
0
A co jest ze Zlatanem czy on już jest definitywnie sprzedany do Milanu?? Ile za niego dostała Barca??