P@ul
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca zamiast uganiać sie za Fabregasem i kaprysami Arsenalu mogła by kupić Mario Götze z Dortmundu z tego co pamietam w tamtym sezonie to gość grał dobrze, dobra technika i stylem napewno by sie wkomponował w grę Barcelony
0
Ja zamiast tego całego Fabregasa i tej szopki z nim sprobował bym sprowadzić tego młodego z Borusi Dortmund nie wiem jak mu jest Grosskreutz czy jak mu tam w tamtym sezonie bardzo dobrze grał
0
sentenced
tu nie chodzi o odejście Milito tylko że znów będa jaja na koniec sezonu a sezon długi. Wypadnie Puyol ze składu niech coś sie stanie Pique albo Abidalowi i co bedzie? Barca musi miec dobrego stopera na rezerwie
0
A co jest ze Zlatanem czy on już jest definitywnie sprzedany do Milanu?? Ile za niego dostała Barca??
0
Wkurza mnie ten Wegner.
Druga sprawa jak Cesk byłby taki zdeterminowanyu do odejscia to postawił by sprawe jasno że odchodzi do Barcy i koniec gadania, a nie takie czary mary
0
Wszysty piszą o pomocnikach i napastnikach a co z obroną? Już 2 sezony jest zawsze kłopot z obroną pod koniec sezonu tą pozycje też trzeba wzmocnić bo nie wiadomo czy Puyol wytrzyma cały sezon
0
W realu tego nigdy głośno nie powiedza ze są słabsi. Czytałem wypowiedzi dzieci neo na stronie realu to prawie wszysty jadą po gago ze to fajtuapa- a jeszcze nie tak dawno uwazali ze jest lepszy niż nasz sergio. Do Barcy realowi jeszcze duzo brakuje. Popatrzmy jak gra Barca, z każdym przeciwnikime tak samo , system sie nie zmienia a co robi real z sredniakami grają otwarcie ofensywnie tak jak powinien grac ten wielki klub ale jak już przychodzi silny przeciwnik to Mou odrazu ustawia zespół defensywnie (mając takich piłkarzy). Wiec co są tacy wielcy? Grając otwarcie z Barcą dostają (już nie chce wspominać tych 5-0). Pozatym jeden tytuł Realu jako klubu w porównaniu do osiągnięc Barcelony (wszystkie sekcje) no to marnie to wygląda- piłka nozna, kosz, ręczna, (oby halowka) wszystko idzie dla Barcy
0
Wkurza mnie juz ta cała bajka o Fabregasie. Real kupuje zawodników i wydaje mi sie że wkońcu wiedzš co robiš bo nie kupujš wielkich nazwiskiem ale umiejetnociami, i boje sie że wkoncu przyniesie im to efekt. Nie czarujmy sie Barca wyda całš kase na jednego zawodnika który w tym sezonie był chyba wiecej kontuzjowany niż gral a sezon długi. Potrzebne jest kilka transferów które zrobiš zamieszania na ławce i które wydłużš ławke na długi sezon. Cały czas tš sama 11 nie można grać bo wkońcu ile ci chlopaki maja mieć siły przyjdzie walka o najwieksze cele na koniec sezonu to może byc klapa. Niech kto wkoncu w tej Barcelonie pomyli i kupi zawodników którzy sie przydadza i zaplaci sie tylko za same umiejetnoci gracza a nie za nazwisko, bo nie czarujmy sie ale Fabregas ma wyrobione nazwisko w europie i za to nazwisko też trzeba dać z 15 mln
0
Pieknie wymieniacie pomocników, napastników a co z obroną? Wypadnie Puyol, Pique i co? Co roku jest w końcówce sezonu problem z obrońcami. Trzeba kupic kogoś na stopera żeby była też jakaś rotacja w obronie dla stoperów
0
Wkurza mnie gadanie niektórych dzieci neo że Barca zdobyła trofeum tylko dzieki śędzią. I niech mi te napinacze powiedzą co grał Arsenal w rewanżu? 0 celnego strzału na bramke, bramkę zdobyli podarowaną przez zawodnika Barcy. Real co grał? Wielki Mou sie tylko bronił u siebie, mieli całą 1 połowe grając po 11 żeby pokonać Barcę i tego nie zrobili, wiec czego teraz płaczą. Barca gra teraz najlepszą piłkę świata i udowodnili to wczoraj i za to im szacun
0
Nie dał bym za niego tyle kasy ze względu choćby na to że jest piłkarzem często łapiącym kontuzje. Panowie za 60 baksów mozna kupic 3 piłkarzy którzy byli by przydatni drużynie a przede wszystkim wzmocnili by ławkę barcy bo teraz jak wiemy nie jest silna. Podstawową 11 mamy, potrzebni są zmiennicy i własnie za 60 baksów można kubić 3 piłkarzy krtórzy są dobrzy a nie płaciło by sie za nazwisko jak to by bylo w przypadku Fabregasa
0
Stroje z tego sezonu jakoś bardziej mi sie podobaja
0
new_man
zapomnialeś o czymś ważniejszym niż jakies tam statystyki goli i asyst. Messi w meczach z drużynami silnymi pokazuje kto jest najlepszy a Ronaldo co najwayzej wtedy jest cienkim bolkiem
0
Na różnych stronkach Barcy czytam że niektórzy dali by odpocząć jeszcze Xaviemu a ja bym zrobił na odwrót. Teraz bym wystawił najmocniejszy skład żeby wygrali jak najwyżęj, bo przecież będa mieć odpoczynku 1,5 tygodnia a w rewanżu jak już bedzie liga grala na całego wtedy bym dał rezerwy żęby odpoczeli zawodnicy pierwszego składu. No ale nie jestem trenerem i wierze ze Pep to lepiej widzi
0
Może jakiś szejk by zasponsorował transfer i wykupił go z Arsenalu do Barcy;)
0
Szkoda ze Arsenal chcialem uniknąc tego pojedynku bo grają fajna piłke
0
Przecież takie szejki to w city nie rządza tylko daja kase na zawodników wiec po co im klub piłkarski? Zamiast kupować Inieste to niefch kupia sobie miejsce obok prezydenta Barcy i wykladaja kase na Barce jak na City.
0
Panowie może i Arsenal teraz gra gorzej a bardza gra wyśmienicie i pewnie na dzień dzisiejszy nasz Fabianek nie nadąrzył by wyjmować piłki z siatki ale te mecze beda dopiero w lutym a wtedy nie wiadomo jaka bedzie forma barcy i arsenalu. Każdy zespół ma kryzys w sezonie i kiedys na barce to musi też trafić
0
Ja tam bym nie chciał żeby Barca grała z Arsenalem bo to 2 drużyny które grają fajnie dla oka. Lepiej żeby Arsenal gral z Realem a Barca z Milanem fajne pary by były :)
0
A ja mam pytanie z innej beczki. Która gra jest lepsza pod wzgledem grania Barca Pes 2011 czy Fifa 11?. Chodzi mi która gra lepiej odzwierciedla taktyke itp rzeczy, jakie ustawienia macie taktyki grając Barca?. Moim zdaniem np. w fifie jest jakieś takie małe boisko co mi uniemożliwia klepanie podaniami
0
Panowie wiele razy to mowilem Messi jest piłkarskim geniuszem a Ronaldo co najwyżej wybitnym piłkarzem i wczoraj to bylo pokazane jaka pzrepaść jest miedzy Messim a Ronaldo. Messi gra zawsze na tym samym poziomie a Ronaldo gra dobrze tylko z slabymi lub przecietnymi druzynami. Może ktoś powiedzieć że Messi wczoraj nie grał jakiegoś bajecznego spotkania ale Ronaldo przy nim wczoraj nie istniał
0
A i niech te fanboye realu przejrzą na oczy wkoncu bo przed padnieciem serwa realu pisali że sędzia pomagał barcelonie. Posiadanie piłki 67%- 33% mówi już wszystko. Real grał tak jak wszysty pzreciwnicy Barcelony na Camp Nou (oprocz Villareal) czyli 0 gry i tylko faule
0
Niech teraz napiszą ci znawcy co mowili:
Alonso lepszy niż Sergio
Ozil lepszy od Iniesty
Ronaldo równy z Messim
Ten mecz pokazał że drużyny nie mozna sobie kupować a trzeba ją cierpliwie zbudować.
0
Panowie nie ma co sie kłócic kto jest lepszy niech chlopaki ( w obu klubach) w poniedzialek pokaza kto jest lepszy od kogo i wtedy bediemy mogli powiedziec iniesta jest lepszy od ozila czy na odwrot itp
0
A wiec Mascherano pokazał juz klase i dostał zółtą kartke. To był błąd że przyszedl do klubu jeszcze nie raz przez niego Barca bedzie grać w 10
0
Ja tam dalej rozpaczam za Yaya. Ogladając mecze City stwierdzam ze Yaya w tej koszulce nie do twarzy- nie to co w barwach barcy:)
0
Villa, Bojan, Pedro, Messi wszysty mali , potzrebny jest ktos kto powalczy tez o górną piłke i Ibra by sie jak najbardziej przydał. 2 sprawa - kontuzje- nie mozna założyc że cały sezon bedzie bez kontuzji (oby tak było) ale jeśli ktoś wypdanie z przodu? 3 powód odszedł wysoki i sliny Yaya wiec ja bym sie nie pozbywał Ibry (powód naciągany). 4 rzecz Villa gra bardziej tak na boku a Ibra środek idealnie pasuje wydaje mi sie że trochę meczy i grał by dobrze wkońcu poprzedni sezon nie był aż taki nieudany w jego wykonaniu. Reasumując jestem za tym żeby pozostał bo napewno sie przyda, jeśli Pep chce walczyć na wszystkich frontach nie moze sobie skracać ławki.
P.S co do Mascherano ja bym go nie ściągał ze względu na to że on często łapie kartki a 2 to w Liverpoolu aż taki świetny nie był żeby go ściągać do Barcy
0
Szkoda bedzie Yaya i bedzie to niewątpliwie duze osłabienie. Jest to jeden z lepszych jak nie najlepszy def pomocnik. Ze wzgledu na warunki fizyczne napewno jest lepszy od Serio jesli chodzi o rozbijanie ataków przeciwnika- a takich zawodników barcy tzreba wkoncu kto miałby przeszkadzać przeciwnikowi Xavi , Iniesta, Sergio? Barca zrobi duży błąd pozbywając sie Yaya. Niezawsze da sie grać technicznie, wiec jeśli przyjdzie grać siłowo to bedzie klapa
0
Ogladając nieraz barce to az sie wkurzam zamiast uderzac z dystansu tez to ci chca na sile wjechac do bramki. no bez przesady
0
A dlaczego nie było stzrałów z daleka?? Dlaczego Barca chce zawsze wjechać do bramy zamiast uderzać z daleka jeszcze przy takiej obronie jaka mial wczoraj Inter. Czy taki chłop jak Ibra nie umie uderzyć z daleka?