P@ul
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z bulem serca musze to napisac ale niestety Pep zajebal sprawe w pierwszym meczu experymentami. Dlatego zmieniac cos co fukncjonowalo dobzre caly sezon czyli na prawej Messi razem z Danim. Ten duet duzo zamieszania zawsze robil po prawej i tak barca powinna caly czas grać!!!!!
0
Pocieszająca wiadomość jest taka ze w rewanzu zagra MESSI
Na wyjazdach Messuś słabo gra ale u siebie pokazuje klase. Zreszta wydaje mi sie ze w tej kolejce powinien Pep mu dać wkońcu odpocząc bo ile można. Pep wpuść wkoncu YAYA za Serio. Niestety ale ostanie mecze barca gra dziwnym ustawieniem Pep nie powinien robic eksperymentów w tak kluczowych jak teraz meczach
0
Messi gra lepiej u siebie niż na wyjeździe ale ale Messi to nie cala Barca. Wiecej od postawy Xaviego bedzie zalezało niż Messiego. Messi zrobi jedną, dwie akcje z tego zazwyczaj pada bramka. Xavi musi charować cały mecz bez odpuszczenia. Reasumując ciesze sie bardzo z tego ze Xavi miał kontuzje. Odpoczal i teraz jest w wyśmienitej formie. Mały wielki gigancior oby to udowodnił jutro i w sobotę
0
wydaje mi sie ze Yaya bylby lepszy naobronie od Marqueza. Potrzebny jest wysoki silny obronca ktory przepcha sie Beltnerem a Yaya jesst właśnie taki. Choc jako defensywny pomocnik wydaje mi sie ze lepszy jest od Sergio bo ten ucieka mi juz pod wzgledem technicznym do środkowego pomocnika
0
Brak Pique i Puyola troche pokrzyzuje plany Pep, ale Yaya i Milito powinni wystarczyć w 100% do zastąpienia ich bo przeciez na nou camp Barca sie broni atakując, wiec to bedzie całkiem inny mecz niż w Londynie.
A ta kartka czerwona dla Puyola to przesadza, tak samo uważaja kibice arsenalu że zółta i karny nic wiecej
0
Dla mine to YaYuś był jedną z lepszych jak nie najlepszą postacią meczu, choć to nie Xavi to jednak go godnie zastąpił :)
0
Mam nadzieje ze Zlatan wkoncu sie pzrebudzi i zagra tak jak przyzwyczaił do tego kibiców. Barcelona jest może i teraz w małym kryzysie ale nic nie trwa wiecznie. W przypadku awansu dalej wszystko zalezeć bedzie czy Barca bedzie grala u siebie pierwszy mecz i czy wygra zdecydowanie. Wiadomo ze jak Barca wygra u siebie 3-0 to juz jest pozamiatane na boisku rywala i czy to bedzie MU czy Arsenal to by nie mialo znaczenia
0
Lider czy nie lider Barca ma znizke formy (by nie powiedziec ze jest w małym kryzysie) a real zaczyna grać coraz lepiej. Mam nadzieje ze za 5 tygodni Barca bedzie w pełni formy.
Pep wierzymy w ciebie!!!
0
ibra byl na równi z obroncami a jak nawet delikatnie nos mu wystawał przed ;) to jak to mowia w kontrowersjach na c+ takie spalone powinno sie puszczać na korzyść druzynyt atakującej
0
Śmiesza mnie niektore wypowiedzi kibiców realu gdzie oni spalonego przy bramce. Jak zwykle tzreba sie jakos wytlumaczyc
0
Cieszy mnie że barca kończyła mecz w 10 ponieważ dopiedo od tego momentu mecz nabrał odpowiedniej dramaturgi i cos sie zaczelo dziać.
Zeby jeszcze nie bylo niedomowień że real duzo razy grał w 10 i wygrywał. Owszem może i wygrywał ale z kim? Dziś grali w przewadze i co? jajco
0
Wie ktoś może czy dziś bedzie jakiś mecz LM na cyfrze plus?
0
Wydaje mi sie ze Messi nie odejdzie z Barcy zreszta śledząc poczynania tych wielkich gwiazdorow Barcy to panuje jakieś fatum (przekleństwo) kto odchodzi z tego klubu jest cieniutki i juz nie powraca do dawnej formy np.
- Ronaldo odszedł do Interu i juz nigdy nie grał jak w Barcelonie,
- Rivaldo po odejściu cieniutki i to bardzo
- Ronaldinho w Milanie to cień samego siebie
Można by pewnie wiele takich nazwisk wymieniać, wiec Messi głupi by był jak by odszedł
0
Jak narazie to wiecej zawodników odchodzi niż przychodzi. Zeby zno sie nie powtrzorzyla sytuacja z tramtego sezonu ze lawka bedzie za krótka bo w tym sezonie jest o wiele wiecej spotkań i szkoda narażać piłkarzy na niepotzrebne przemeczenie i kontuzje
0
Etuś jesteś wielki i choć byś gdzie grał dla mnie bedziesz Barcelonistą za to co zrobileś dla tego klubu.
Ibre witamy i zobaczymy co pokarze przyda sie Barcusi taki wysoki napastnik do 3 maluchów.
Szkoda że nie ma Ibry i Eto to było bycoś:)
0
Tu nie ma co wymieniać trzeba kogoś kupić bo jak ploty sie potwierdzą to ubedzie Eto i Hleb a dojdzie tylko Ibra. Jest dlugi sezon teraz wiec tzreba mieć też dlugą ławkę !!!!!
0
A według mnie Ibra to dobre posuniecie bo Barcy potzrebny jest zawodnik wysoki nie można ciągle obniżać składu a Villa to byłby już któryś z kolei maluch
0
Nie ma sie co dziwic każdy klub chce jak najlepeij dla siebie wiec za marne grosze go nie chcą puścic
0
To nie wystarczy ze Real skupuje gwiazdy popatrzcie sami Ronaldo a Kaka to 2 inne światy grali w 2 różnych ligach i ich styl jest całkiem inny, jeszcze teraz Benzema
0
No nie wiem czy to taki dobry pomysł sprowadzenia Fabregasa przeciez jest Keita, YaYa dwoje maluchów wiec pomoc jest ok. Ja bym wzmocnił obrone lewą oraz napad chodzi mi o środkowego napastnika wiadomo jest Messi, Eto, Henry, Bojan ale pasowało by kogoś pokroju Ibrahimowicza (choc nie wiem zabardzo czy on sie nadaje do stylu gry Barcy ale mysle ze Pep by go odowiednio nastawił). Nie chciał bym zeby Barca sprowadzala same gwiazdy moze niech rozgladna sie znow za jakimś talencikiem
0
Panie Szpakowski nie mowi sie Puziol tylko Pujol gamoniu
0
Tylko zwyciestwo Etusiu tylko zwyciestwo
Postawilem w zakładach na wygraną Barcy 2:1 wiec chlopczyki mnóżcie mi fortune :)
0
Wsszysty nawalaja ze sedzia nie podyktował rzutów karnych a teraz pytanie czy czerwona kartka dla Abidala sie należala? coś wydaje mi sie ze nie za bardzo, wygładało mi to jak by pilkarz Chelsea chciał sie pzrewrocic
0
obiektywnie mowiac sedzia skrzywdził Chelsa bo reka tam byla i to z 2 razy. ale jak sie nie umie grac w 11 przeci 10 i wykorzystywać 1005 sytuacji to sami są sobie winni. Wkoncu Barcelona pracuje na te sukcesy caly sezon utrzymując wysoką forme
0
WWreszcie bedzie mecz :) To ze Barca bedzie grała swoje to każdy wie ale Chelsea bedzie musiala wkońcu zagrać cos innego niż tylko murowanie bramki. Wkońcu to Londyńczycy muszą wygrać jak chcą grać dalej
0
Oj skończcie juz te kłotnie za tydzien tzreba zagrać szybszą piłkę i wszystko bedzie dobrze.
0
Panowiwe nie ma sie co klócic kto byl lepszy a kto zawiodł teraz chyba tzreba drużyne wspierać i byuc jeszcze abrdziej za nia a nie narzekać. Ponarzekacie za tydzien w środe po ostatnim gwizdku
0
Niechcialem nic wczesniej mowic ale wydaje mi sie ze Pep ich chyba wyeksploatowal. Chlopaki potzrebuja odpoczynku i to szybko a tu niestety mecz z realem sie szykuje. No ale mam nadzieje ze sie myle i Barcunia wroci do swojej formy juz w sobote. Nalezy sie jej pracowali na to caly sezon zeby zdobyc potrójna korone.
Powodzenia