"najsłabszym punktem pozostaje bez wątpienia Samuel Eto'o" ha ha ha uśmiałem się, naprawdę dobry żart. kurcze gość strzela w lidze 23 bramki, gra co najmniej bardzo dobrze.
"fajny" ten ranking :-) o ile pierwsze 3 miejsca nie są zaskoczeniem to obecność w pierwszej 10 zespołów takich jak:
-Boca Juniors Buenos Aires,
-Săo Paulo,
-Dynamo Kijów
już tak. Ten ranking nie porównuje zespołów bezpośrednio ale np. real (2 w lidze) jest 27 a roma (6 w lidze) jest 15. (w LM obie drużyny odpadły w 1/8).
2. Na pewno będzie bardzo drogi a na napastnika w tym wypadku (patrz punkt 1) po prostu szkoda kasy ( sądzę, że inter chciałby CO NAJMNIEJ 50mln euro).
3. Bardziej przydałby się bramkarz.
4. Taniej byłoby pozyskać Ville (kryzys Valencii), tym bardziej, że fenomenalnie współpracuje z naszymi zawodnikami w reprezentacji.
Komentarze
0
REAL!!! CO???????? 1/8 HEHEHE HAHAHA ;) ;) :)
0
Przez miesiąc zastąpi Toure i Keitę a potem będzie grał jeszcze więcej... w rezerwach :) ;)
0
NIECH ŻYJE BARCA!!!! Cieszę się ze wszystkimi wiernymi kibicami Barcy!!! a sezonowcom gratuluję dobrego wyboru:)
0
Wejdźcie w statystyki i spójrzcie na słupek Eto'o!!!
0
Śmieje się głośno (LOL)!!!!! jasne i jeszcze Eto'o. NO TO SIĘ UŚMIAŁEM!!!!
0
"najsłabszym punktem pozostaje bez wątpienia Samuel Eto'o" ha ha ha uśmiałem się, naprawdę dobry żart. kurcze gość strzela w lidze 23 bramki, gra co najmniej bardzo dobrze.
0
Marzenia są piękne... i nic nie kosztują.
0
"fajny" ten ranking :-) o ile pierwsze 3 miejsca nie są zaskoczeniem to obecność w pierwszej 10 zespołów takich jak:
-Boca Juniors Buenos Aires,
-Săo Paulo,
-Dynamo Kijów
już tak. Ten ranking nie porównuje zespołów bezpośrednio ale np. real (2 w lidze) jest 27 a roma (6 w lidze) jest 15. (w LM obie drużyny odpadły w 1/8).
0
Proszę o GROMKIE BRAWA dla tego pana!!!
0
Temu panu mówimy NIE. Kilka argumentów:
1. Nasza linia ataku jest świetna,
2. Na pewno będzie bardzo drogi a na napastnika w tym wypadku (patrz punkt 1) po prostu szkoda kasy ( sądzę, że inter chciałby CO NAJMNIEJ 50mln euro).
3. Bardziej przydałby się bramkarz.
4. Taniej byłoby pozyskać Ville (kryzys Valencii), tym bardziej, że fenomenalnie współpracuje z naszymi zawodnikami w reprezentacji.