0

REAL!!! CO???????? 1/8 HEHEHE HAHAHA ;) ;) :)

0

Przez miesiąc zastąpi Toure i Keitę a potem będzie grał jeszcze więcej... w rezerwach :) ;)

0

NIECH ŻYJE BARCA!!!! Cieszę się ze wszystkimi wiernymi kibicami Barcy!!! a sezonowcom gratuluję dobrego wyboru:)

0

Wejdźcie w statystyki i spójrzcie na słupek Eto'o!!!

0

Śmieje się głośno (LOL)!!!!! jasne i jeszcze Eto'o. NO TO SIĘ UŚMIAŁEM!!!!

0

Dlaczego Eto'o miałby odejść????? Ja nie widzę żadnego powodu. Najlepszy strzelec ligi (mam nadzieję, że do końca) a większość najchętniej zamieniłaby go na kogoś innego. Sądzę, że szkoda kasy na Ibrahimovica lepiej poszukać lewego obrońce albo bramkarza :)

0

Klasa światowa i umie przegrywać!!! choć Barca mogła przegrać i to uczciwie. Mało jest drużyn, które mogą aktualnie stawić jakiś opór Barcie-bez wątpienia Chelsea jest w grupie tych drużyn.

0

JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZYM CZŁOWIEKIEM NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!!

Co za mecz! Wierzyłem do końca ale nie mogłem oglądać końcówki (ostatnich 5 minut) wyszedłem z pokoju a mecz zagłuszyłem muzą na kompie. Myślałem, że dostane zawału.

0

"fajny" ten ranking :-) o ile pierwsze 3 miejsca nie są zaskoczeniem to obecność w pierwszej 10 zespołów takich jak:

-Boca Juniors Buenos Aires,

-Săo Paulo,

-Dynamo Kijów

już tak. Ten ranking nie porównuje zespołów bezpośrednio ale np. real (2 w lidze) jest 27 a roma (6 w lidze) jest 15. (w LM obie drużyny odpadły w 1/8).

0

Jasne Eto'o już leci :) Z Barcy, która gra najlepszą piłkę na świecie do przeciętnie grającego Interu... ha ha ha.

0

No serdecznie zapraszam na Camp Nou :)

0

No ten artykuł był mi bardzo potrzebny. Lubię Eto'o i NIE chcę żeby odszedł. Pep świetnie wyraził to o co mi chodzi.

0

Temu panu mówimy NIE. Kilka argumentów:

1. Nasza linia ataku jest świetna,

2. Na pewno będzie bardzo drogi a na napastnika w tym wypadku (patrz punkt 1) po prostu szkoda kasy ( sądzę, że inter chciałby CO NAJMNIEJ 50mln euro).

3. Bardziej przydałby się bramkarz.

4. Taniej byłoby pozyskać Ville (kryzys Valencii), tym bardziej, że fenomenalnie współpracuje z naszymi zawodnikami w reprezentacji.

0

Proszę o GROMKIE BRAWA dla tego pana!!!

0

Looky świetny artykuł!

0

Marzenia są piękne... i nic nie kosztują.

0

"najsłabszym punktem pozostaje bez wątpienia Samuel Eto'o" ha ha ha uśmiałem się, naprawdę dobry żart. kurcze gość strzela w lidze 23 bramki, gra co najmniej bardzo dobrze.

0

gostek15 dzięki za info( ten magazyn jest co tydzień w soboty o 7.00?). Najlepiej jakby Barca zgarnęła wszystko w tym sezonie bo niewątpliwie "jest na fali" Sądzę, że najtrudniej będzie w lidze mistrzów.

0

Oceny wystawione BEZBŁĘDNIE! (wg. mnie)

0

Najlepiej to by było trafić na Real Madryt :) Oj jaka szkoda, że nie awansowali... :( Tak poważnie to chciałbym Man.Utd. najlepiej od razu rozprawić się z (prawie) najlepszymi.

0

"Barcelona gra najlepszą piłkę na świecie." Prawda, prawda!!! Nie ma się co czarować.

0

"Mój cel jest jasny: chcę grać w klubie, w którym co roku, a nie co cztery, pięć lat, zdobywa się o trofea. W Arsenalu mogę tego dokonać." Pojawia się pytanie czy Arsenal zdobywa CO ROKU jakieś trofea??? Co najmniej śmieszna ta wypowiedz!

0

Ja go nie chce. Po co Barcie napastnik? W 26 meczach ligowych 76 bramek! Co tu zmieniać, najlepiej nie kombinować bo można PRZEkombinować!!!

0

ha ha ha 11 mln euro.Arabowie na początku to chociaż kasą chcieli szastać a teraz.... ŚMICHU WARTE.

0

Maradona- fachowiec nad fachowcami :)

0

Pinto powinien dostać szansę gry w pierwszej jedenastce, najlepiej już w następnym meczu. :)

0

oceny caminero są wystawione poprawniej niż w powyższym artykule. (moje małe "ale" Márquez-2, Eto'o-2) :)

0

TAK, TAK, TAK,WŁAŚNIE TAK. Ribery to świetny zawodnik. :)

0

"...zaskoczył źle ustawionego Victora Valdésa."- to chyba nie wymaga długiego komentarzu??? VV to ewidentnie najsłabsze ogniwo FCB.

0

Okoliczności sprzyjają Barcie ( kryzys, chęć zmiany klubu przez samego zawodnika, porozumienie w sprawie kontraktu zawodnika). Uważam, że monachijczycy będą walczyć o jak największą kasę ale RIBERY ZASILI SKŁAD DUMY KATALONII.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?