PIOMIC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
REAL!!! CO???????? 1/8 HEHEHE HAHAHA ;) ;) :)
0
Przez miesiąc zastąpi Toure i Keitę a potem będzie grał jeszcze więcej... w rezerwach :) ;)
0
NIECH ŻYJE BARCA!!!! Cieszę się ze wszystkimi wiernymi kibicami Barcy!!! a sezonowcom gratuluję dobrego wyboru:)
0
Wejdźcie w statystyki i spójrzcie na słupek Eto'o!!!
0
Śmieje się głośno (LOL)!!!!! jasne i jeszcze Eto'o. NO TO SIĘ UŚMIAŁEM!!!!
0
Dlaczego Eto'o miałby odejść????? Ja nie widzę żadnego powodu. Najlepszy strzelec ligi (mam nadzieję, że do końca) a większość najchętniej zamieniłaby go na kogoś innego. Sądzę, że szkoda kasy na Ibrahimovica lepiej poszukać lewego obrońce albo bramkarza :)
0
Klasa światowa i umie przegrywać!!! choć Barca mogła przegrać i to uczciwie. Mało jest drużyn, które mogą aktualnie stawić jakiś opór Barcie-bez wątpienia Chelsea jest w grupie tych drużyn.
0
JESTEM NAJSZCZĘŚLIWSZYM CZŁOWIEKIEM NA ŚWIECIE!!!!!!!!!!!!!!
Co za mecz! Wierzyłem do końca ale nie mogłem oglądać końcówki (ostatnich 5 minut) wyszedłem z pokoju a mecz zagłuszyłem muzą na kompie. Myślałem, że dostane zawału.
0
"fajny" ten ranking :-) o ile pierwsze 3 miejsca nie są zaskoczeniem to obecność w pierwszej 10 zespołów takich jak:
-Boca Juniors Buenos Aires,
-Săo Paulo,
-Dynamo Kijów
już tak. Ten ranking nie porównuje zespołów bezpośrednio ale np. real (2 w lidze) jest 27 a roma (6 w lidze) jest 15. (w LM obie drużyny odpadły w 1/8).
0
Jasne Eto'o już leci :) Z Barcy, która gra najlepszą piłkę na świecie do przeciętnie grającego Interu... ha ha ha.
0
No serdecznie zapraszam na Camp Nou :)
0
No ten artykuł był mi bardzo potrzebny. Lubię Eto'o i NIE chcę żeby odszedł. Pep świetnie wyraził to o co mi chodzi.
0
Temu panu mówimy NIE. Kilka argumentów:
1. Nasza linia ataku jest świetna,
2. Na pewno będzie bardzo drogi a na napastnika w tym wypadku (patrz punkt 1) po prostu szkoda kasy ( sądzę, że inter chciałby CO NAJMNIEJ 50mln euro).
3. Bardziej przydałby się bramkarz.
4. Taniej byłoby pozyskać Ville (kryzys Valencii), tym bardziej, że fenomenalnie współpracuje z naszymi zawodnikami w reprezentacji.
0
Proszę o GROMKIE BRAWA dla tego pana!!!
0
Looky świetny artykuł!
0
Marzenia są piękne... i nic nie kosztują.
0
"najsłabszym punktem pozostaje bez wątpienia Samuel Eto'o" ha ha ha uśmiałem się, naprawdę dobry żart. kurcze gość strzela w lidze 23 bramki, gra co najmniej bardzo dobrze.
0
gostek15 dzięki za info( ten magazyn jest co tydzień w soboty o 7.00?). Najlepiej jakby Barca zgarnęła wszystko w tym sezonie bo niewątpliwie "jest na fali" Sądzę, że najtrudniej będzie w lidze mistrzów.
0
Oceny wystawione BEZBŁĘDNIE! (wg. mnie)
0
Najlepiej to by było trafić na Real Madryt :) Oj jaka szkoda, że nie awansowali... :( Tak poważnie to chciałbym Man.Utd. najlepiej od razu rozprawić się z (prawie) najlepszymi.
0
"Barcelona gra najlepszą piłkę na świecie." Prawda, prawda!!! Nie ma się co czarować.
0
"Mój cel jest jasny: chcę grać w klubie, w którym co roku, a nie co cztery, pięć lat, zdobywa się o trofea. W Arsenalu mogę tego dokonać." Pojawia się pytanie czy Arsenal zdobywa CO ROKU jakieś trofea??? Co najmniej śmieszna ta wypowiedz!
0
Ja go nie chce. Po co Barcie napastnik? W 26 meczach ligowych 76 bramek! Co tu zmieniać, najlepiej nie kombinować bo można PRZEkombinować!!!
0
ha ha ha 11 mln euro.Arabowie na początku to chociaż kasą chcieli szastać a teraz.... ŚMICHU WARTE.
0
Maradona- fachowiec nad fachowcami :)
0
Pinto powinien dostać szansę gry w pierwszej jedenastce, najlepiej już w następnym meczu. :)
0
oceny caminero są wystawione poprawniej niż w powyższym artykule. (moje małe "ale" Márquez-2, Eto'o-2) :)
0
TAK, TAK, TAK,WŁAŚNIE TAK. Ribery to świetny zawodnik. :)
0
"...zaskoczył źle ustawionego Victora Valdésa."- to chyba nie wymaga długiego komentarzu??? VV to ewidentnie najsłabsze ogniwo FCB.
0
Okoliczności sprzyjają Barcie ( kryzys, chęć zmiany klubu przez samego zawodnika, porozumienie w sprawie kontraktu zawodnika). Uważam, że monachijczycy będą walczyć o jak największą kasę ale RIBERY ZASILI SKŁAD DUMY KATALONII.