Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008
Ja się Was pytam czy jak FCB nie wygra ani ligi mistrzów ani ligi coś się stanie? Przecież życie na tym się nie kończy. Kibicujemy najlepszej drużynie i wiadomo, że będzie miała wzloty i upadki, dziękuję i pozdrawiam
Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008
Komentarze
16
Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008
0
http://www.sport365.live/en/main
0
http://www.sport365.live/en/main
0
Ja się Was pytam czy jak FCB nie wygra ani ligi mistrzów ani ligi coś się stanie? Przecież życie na tym się nie kończy. Kibicujemy najlepszej drużynie i wiadomo, że będzie miała wzloty i upadki, dziękuję i pozdrawiam
0
http://www.elsesports.cat/directes/especials/
16
Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008
0
Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D
0
Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D
0
Manfred to weź wolne:D
0
macio_944
nie stać TVP na takie koszty :D
pozdrawiam