O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 23
  • Polecenia 16

Komentarze

16

Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008

0

0

0

Ja się Was pytam czy jak FCB nie wygra ani ligi mistrzów ani ligi coś się stanie? Przecież życie na tym się nie kończy. Kibicujemy najlepszej drużynie i wiadomo, że będzie miała wzloty i upadki, dziękuję i pozdrawiam

Zobacz wszystkie

16

Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008

0

Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D

0

Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D

0

Manfred to weź wolne:D

0

macio_944

nie stać TVP na takie koszty :D

pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?