16

Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008

0

0

0

Ja się Was pytam czy jak FCB nie wygra ani ligi mistrzów ani ligi coś się stanie? Przecież życie na tym się nie kończy. Kibicujemy najlepszej drużynie i wiadomo, że będzie miała wzloty i upadki, dziękuję i pozdrawiam

0

tak jest :D dawaj Barca, jeszcze dwie

0

i 2:0 przegrywamy:/

0

ale Espanyol bramkę zarypał

0

Nie na temat http://www.elsesports.cat/directes/especials/

ale jak ktoś chce to leci tu Barca z Espanyolem

0

macio_944

nie stać TVP na takie koszty :D

pozdrawiam

0

Manfred to weź wolne:D

0

W naszej rodzimej gazecie ''Fakt'' są talie głupoty:D

0

Mi się śniło, że wygraliśmy 8:1 :D. Oby to ył sen proroczy :)

0

Wszystkim życzę Wesołych Świąt oraz mokrego dyngusa pozdrowienia:D

0

0

0

focus08 ale ty głupoty tu piszesz :/

0

Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D

0

Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D

0

Barcelona na pół gwizdka ale jest dobrze :D

Barca 4ever

0

No i gratulacje Barcelona :D Jesteś najlepsza:D

0

Duet Laskowski&Orłowski rządzą. Pozdro dla wszystkich

0

Duet Laskowski&Orłowski rządzą. Pozdro dla wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?