PJanas19
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koszalin
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ten rok z Fickiem jest analogiczny jak w 2008 z Guardiola- półfinał wyrównany i Real w lidze depcze po piętach. Wiadomo jak się wtedy skończyło, mam nadzieje że w tym będzie tak samo. Półfinał jest w ten sam dzień i miesiąc co 2008
0
http://www.sport365.live/en/main
0
http://www.sport365.live/en/main
0
Ja się Was pytam czy jak FCB nie wygra ani ligi mistrzów ani ligi coś się stanie? Przecież życie na tym się nie kończy. Kibicujemy najlepszej drużynie i wiadomo, że będzie miała wzloty i upadki, dziękuję i pozdrawiam
0
http://www.elsesports.cat/directes/especials/
0
tak jest :D dawaj Barca, jeszcze dwie
0
i 2:0 przegrywamy:/
0
ale Espanyol bramkę zarypał
0
Nie na temat http://www.elsesports.cat/directes/especials/
ale jak ktoś chce to leci tu Barca z Espanyolem
0
macio_944
nie stać TVP na takie koszty :D
pozdrawiam
0
Manfred to weź wolne:D
0
W naszej rodzimej gazecie ''Fakt'' są talie głupoty:D
0
Mi się śniło, że wygraliśmy 8:1 :D. Oby to ył sen proroczy :)
0
Wszystkim życzę Wesołych Świąt oraz mokrego dyngusa pozdrowienia:D
0
http://www.ustream.tv/channel-popup/s1-00000810.
Tylko nie po polsku :(
0
http://www.ustream.tv/channel-popup/s1-00000810.
Tylko nie po polsku :(
0
focus08 ale ty głupoty tu piszesz :/
0
Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D
0
Jak macie UltraSurf to na justinie bez zacinania możecie oglądać fcb pozdro:D
0
Barcelona na pół gwizdka ale jest dobrze :D
Barca 4ever
0
No i gratulacje Barcelona :D Jesteś najlepsza:D
0
Duet Laskowski&Orłowski rządzą. Pozdro dla wszystkich
0
Duet Laskowski&Orłowski rządzą. Pozdro dla wszystkich