Wiecie na czym polega siła realu?? W trudnych momentach ich bramkarz ich ratuje wiedzą że mogą na niego liczyć! U nas co akcja przeciwnika serce bije mocnej bo co ten nasz "bramkarz" zrobi nikt nie wie!! I jeszcze ta jego mina po stracie bramki ://
Henry- słabo a będzie jeszcze słabiej ma już swoje lata Arsenal wiedział co robi sprzedając go. 0 dryblingu niewiem jak można w tak krótkim okresie zapomnieć jak się gra w piłkę :/
Keita- nie podoba mi sie gra tego typka jak narazie.Mam nadzieje że jeszcze zmienię zdanie na jego temat.
Nie bądźmy dziecinni nie popadajmy w hura optymizm to tylko sparingi ze średniakami na ocenę przyjdzie czas po sezonie. Gra wygląda lepiej ale i zespół podbudował swoje moralne po sezonie.
Bardzo dobry mecz Iniesty i Xaviego na+ też Hleb zarząd powinien jak najszybciej sfinalizować transfer Silvy bo lewa strona kuleje. pozdrawiam
Wisła Kraków może wygrać przegrany mecz z FC Barceloną. Jak? Na boisku w środowy wieczór pojawił się Aliaksandr Hleb, którego nazwisko prawdopodobnie nie figurowało w meczowych protokołach. Jeśli potwierdzi się poważne uchybienie władz Barcelony, UEFA może ukarać ich klub walkowerem. :/
Komentarze
0
Wiecie na czym polega siła realu?? W trudnych momentach ich bramkarz ich ratuje wiedzą że mogą na niego liczyć! U nas co akcja przeciwnika serce bije mocnej bo co ten nasz "bramkarz" zrobi nikt nie wie!! I jeszcze ta jego mina po stracie bramki ://
0
BAN!
mod
0
rany jakie akcje marnujemy to koniec!!!
0
Tak tak wmawiaj sobie że valdes jest znakomitym bramkarzem!! ten cały vv to dno i nie boje się tego powiedzieć.
0
valdes jesteś na poziomie 2ligi!!!
0
Pique DNOOoooo!!!
0
To teraz ja się wypowiem:)
Henry- słabo a będzie jeszcze słabiej ma już swoje lata Arsenal wiedział co robi sprzedając go. 0 dryblingu niewiem jak można w tak krótkim okresie zapomnieć jak się gra w piłkę :/
Keita- nie podoba mi sie gra tego typka jak narazie.Mam nadzieje że jeszcze zmienię zdanie na jego temat.
Nie bądźmy dziecinni nie popadajmy w hura optymizm to tylko sparingi ze średniakami na ocenę przyjdzie czas po sezonie. Gra wygląda lepiej ale i zespół podbudował swoje moralne po sezonie.
Bardzo dobry mecz Iniesty i Xaviego na+ też Hleb zarząd powinien jak najszybciej sfinalizować transfer Silvy bo lewa strona kuleje. pozdrawiam
0
tsw dzieki ze nam poprawiłeś humory weź no napisz jeszcze jaki jesteś fajny :D
0
BAN!
mod
0
Wisła Kraków może wygrać przegrany mecz z FC Barceloną. Jak? Na boisku w środowy wieczór pojawił się Aliaksandr Hleb, którego nazwisko prawdopodobnie nie figurowało w meczowych protokołach. Jeśli potwierdzi się poważne uchybienie władz Barcelony, UEFA może ukarać ich klub walkowerem. :/
Mam nadzieje że to plota