POLON21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie na czym polega siła realu?? W trudnych momentach ich bramkarz ich ratuje wiedzą że mogą na niego liczyć! U nas co akcja przeciwnika serce bije mocnej bo co ten nasz "bramkarz" zrobi nikt nie wie!! I jeszcze ta jego mina po stracie bramki ://
0
BAN!
mod
0
rany jakie akcje marnujemy to koniec!!!
0
Tak tak wmawiaj sobie że valdes jest znakomitym bramkarzem!! ten cały vv to dno i nie boje się tego powiedzieć.
0
valdes jesteś na poziomie 2ligi!!!
0
A co miał powiedzieć Espanyol chce przegrać Derby? :)
Ciężko to widzę Barca w poprzednim sezonie nie wygrywała meczy tech szczególnie ważne dla kibiców Barcy. Może się to zmieni OBY ale przykro mi to mówić ale źle widzę ten sezon... (chcę się mylić )
0
rivaldo20 My czekamy już 3lata na poprawę! Wiesz czemu Barca ma tak wielu kibiców w Polsce i na świecie ? bo jako mali chłopcy zafascynowaliśmy sie ich grą fantajzą, techniką itd. Teraz tego brakuje!! TO mnie boli najbardziej... Masz racje jak tak dalej pójdzie kibicowanie Barcelonie powoli będzie umierać. Tylko nie kilka meczy a kilka sezonów, ja tam zostanę i jak głupi będę czekał na nastepny sezon z nadzieje na lepsze:) pozdrawiam
0
pershing "Pedro zagrał dosyc dobrze i nie odstawal od druzyny" To twoje słowa. tylko że cała drużyna zagrała skandalicznie słabo!! To od kogo on miał odstawać? Wyobrażacie sobie teraz mecz w Madrycie ? kurde jak my z cieniasami nie możey sobie dać rady . Quaresma przydałby się robił by rajdy takich zawodników nam brakuje...
0
Graja tak jakby ze soba nigdy nie grali 0 zrozumienia 0 gry!!
0
hleb kontuzja chyba ciezka :/
0
Normalnie mecz jak 3liga Polska pod względem kibicowskim jak i piłkarskim :/
0
Keita i jego atomowe uderzenie z dystansu i się śmiej jak głupi do sera :/
0
Robinho sie nie udało Ribery i Silvy także sie nie udało zakupić to tylko pokazuje jakim "fachowcem" od transferów jest Txiki Begiristain ten koleś to porażka
0
Panie Txiki coś czuję że niedługo się pożegnamy. Po sezonie powie że potrzebujemy nowego projektu drużyny i kupi ze 3 "Keity" :) Nie no żartuje bądźmy dobrej myśli.....
0
Brak mi słów by opisać naszą gre :/ Od początku nie podobały mi sie transfery. (nie licząc Alvesa) Keita gdzie jest to jego atomowe uderzenie? Podobno jest strasznie waleczny? On chyba myśli że przychodząc do Barcy już nie musi biegać bo jest gwiazdą! Abidal ten koleś jest wiecznie bez formy. Henry na lewej stronie to jest już masakra! nie stać nas na porządnego skrzydłowego? to pytam sie po co było wydawać tyle $$ na Caceresa? Podobno to nowy Ramos :)) Nadal gramy bez pomysłu a błędem było sprzedawać Deco ponieważ niema kto godnie zastąpić Xaviego Inieste.
Co to ocen się zgadzam gra była słaba i oceny też muszą takie być
0
A jak sie zaprezentował Arshavin ?? Niech ktoś napiszę bo niestety nie mogłem obejrzeć tego meczyku :/
0
tsw dzieki ze nam poprawiłeś humory weź no napisz jeszcze jaki jesteś fajny :D
0
Ej chłopaki nie zaczynajcie z tsw on ma 400 znajomych na naszej klasie :))
0
tsw koleś ile Ty masz lat?? I czego tu szukasz? Nic mnie to nie obchodzi kto jest zaraz po wisle w twoim sercu! Moze być nawet i babcia krysia z ameryki ale takie uwagi zostaw dla siebie :/
0
Bo co był nam ten keita? Przecież to drugi Guddy. Gdzie jest to jego atomowe uderzenie ? słaba technika a walczak z niego żaden
0
Pique DNOOoooo!!!
0
Pique i keita to jest porażka!!! Przeciez tam brakuje skrzydlowych czy ten nasz slepy zarządzik tego nie widzi??
0
MariuszDxxx a co wyskoczycie do nas z nożami? Przecież wy inaczej nie potraficie 0 szacunku dla nożowników
0
Jeju a co ma powiedzieć że Polska piłka to dno? Że druga drużyna Barcy by ich pojechała? Nie! trenerzy zawsze mówią że to będzie trudny mecz:p Ale jak zwykle media w Polsce się podniecają jak to szanują te nasze polskie kluby . Polska piłka nigdy nic nie osiągnie bo pajace z pzpn niszczą wszystko , odstraszając tym potencjalnych sponsorów i kibiców
0
Ta informacja pojawiła się na kilku stronach wystarczy użyć google. Mam nadzieję że to wymysł polskich gazet .
Co do Arszawina nie jestem przekonany ale sądzę że potrzebujemy jeszcze lewego skrzydłowego w razie kontuzji
0
Wisła Kraków może wygrać przegrany mecz z FC Barceloną. Jak? Na boisku w środowy wieczór pojawił się Aliaksandr Hleb, którego nazwisko prawdopodobnie nie figurowało w meczowych protokołach. Jeśli potwierdzi się poważne uchybienie władz Barcelony, UEFA może ukarać ich klub walkowerem. :/
Mam nadzieje że to plota
0
Co do silvy to proszę:
Oficjalna strona internetowa klubu przed chwilą poinformowała w stosownym komunikacie, że David Silva odnowił swój kontrakt, wiążąc się z klubem na 5 kolejnych sezonów.
Słabo się o niego staraliśmy ojj będzie głośno jeszcze o tym grajku ja wam to mówie:/
0
Pedro cienki nie potrafi dryblować :/ Keita to samo co w sparingach słabo. Xavi i Iniesta na duży +
Alves znakomity zakup oby ta kontuzja była nie groźna. Przydałoby się jakieś wzmocnieni na lewe skrzydło. Niestety Silva podpisała 5letni kontrakt.
0
Popieram Keita i Pedro out !!
Kurde brakuje nam skrzydeł!
0
To teraz ja się wypowiem:)
Henry- słabo a będzie jeszcze słabiej ma już swoje lata Arsenal wiedział co robi sprzedając go. 0 dryblingu niewiem jak można w tak krótkim okresie zapomnieć jak się gra w piłkę :/
Keita- nie podoba mi sie gra tego typka jak narazie.Mam nadzieje że jeszcze zmienię zdanie na jego temat.
Nie bądźmy dziecinni nie popadajmy w hura optymizm to tylko sparingi ze średniakami na ocenę przyjdzie czas po sezonie. Gra wygląda lepiej ale i zespół podbudował swoje moralne po sezonie.
Bardzo dobry mecz Iniesty i Xaviego na+ też Hleb zarząd powinien jak najszybciej sfinalizować transfer Silvy bo lewa strona kuleje. pozdrawiam