O sobie

  • Zainteresowania Napierniczanie Footballówką
  • Ulubiony zawodnik David Villa
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 5133
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 0

Komentarze

0

~xavi and messi.
Bo Puyol trenował tylko na siłowni?

0

Piotrasz10
Laporta nie został prezesem Barcy bo w wyborach w 2010 nawet nie startował...

0

Dzieci raczej chcą posiadać takie umiejętności:
-Rzuty wolne Cristiano,
-technika Messiego,
-drybling Messiego.

Myślę, że nawet bardzo wierni kibice Blaugrany.

0

Tome Fic z całym szacunkiem, ale Szczęsny niestety nie jest lepszy od Valdesa.. :)

0

WiernyKibic111
Mister- Pep Guardiola, a nie Tito... :)
Przeżyje 100% bo jest o wiele mniejszy problem niż poprzednio.

Zobacz wszystkie

0

malutkiFCB

Gra coraz lepiej ale w 2012/2013 wątpię, że pokaże swoją klasę skoro wszyscy zawodnicy będą sprawni do gry. Trener wystawi raczej tych lepszych piłkarzy, choć w Copa Del Rey mógłby się pokazać i raz na 5 meczy w lidze.

0

2-0
11' L. Messi
74' L. Messi

0

Hahaha...
Wcześniej powiedział, że Messi jest najlepszy na świecie napewno...
Ale zapewne gdy CR7 się o tym dowiedział coś mu powiedział i to odkręcił...
Jakim cudem prasa mogła go źle zrozumieć?
Wątpie w te jego słowa.
I wszyscy wiemy kto jest najlepszy na świecie. M10

0

Dla mnie zdecydowanie Messi był najlepszym piłkarzem na boisku.
Odkąd wszedł na boisko gra Barcelony momentalnie się ożywiła i stwarzali więcej sytuacji.

0

Tome Fic z całym szacunkiem, ale Szczęsny niestety nie jest lepszy od Valdesa.. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?