0

~xavi and messi.
Bo Puyol trenował tylko na siłowni?

0

Piotrasz10
Laporta nie został prezesem Barcy bo w wyborach w 2010 nawet nie startował...

0

Dzieci raczej chcą posiadać takie umiejętności:
-Rzuty wolne Cristiano,
-technika Messiego,
-drybling Messiego.

Myślę, że nawet bardzo wierni kibice Blaugrany.

0

Tome Fic z całym szacunkiem, ale Szczęsny niestety nie jest lepszy od Valdesa.. :)

0

WiernyKibic111
Mister- Pep Guardiola, a nie Tito... :)
Przeżyje 100% bo jest o wiele mniejszy problem niż poprzednio.

0

HAHAH DinaczClue czytałeś w ogóle artykuł? Tito naprawdę mówił o swoich dzieciach, a nie o piłkarzach ze stolicy Kataloni.

0

Tak, Tak.
Teraz każdy znajduje nowe rekordy jak już został pobity...
Pele 110 bramek?Na początku było 75.
Bajki, bajki i jeszcze raz bajki..

0

2-0
11' L. Messi
74' L. Messi

0

Przy pierwszym golu asystował Villa, nie Thiago...

0

Dla mnie zdecydowanie Messi był najlepszym piłkarzem na boisku.
Odkąd wszedł na boisko gra Barcelony momentalnie się ożywiła i stwarzali więcej sytuacji.

0

Po pierwsze. Messi nie opuści Katalonii i już to ogłosił.
Po drugie. Ronaldo odejdzie na 90% z Realu w 2013 styczeń bądź letnie okno transferowe.
Po trzecie. Wątpię, żeby takie słowa padły z ust prezesa Realu do Cristiano.

0

"I nie wyglądało do dobrze" w tym zdaniu jest błąd i polecam to jak najszybciej zmienić :).

Co do tematu uważam, że wymiana pozycji Iniesty z Cesciem skutkuje na konto obu zawodników(asysty, gole,podania w środku pola).

0

Nikt się nie spodziewał, że odejdzie...
I nikt się nie spodziewa kiedy wróci... Bo to zrobi napewno.

0

Hahaha...
Wcześniej powiedział, że Messi jest najlepszy na świecie napewno...
Ale zapewne gdy CR7 się o tym dowiedział coś mu powiedział i to odkręcił...
Jakim cudem prasa mogła go źle zrozumieć?
Wątpie w te jego słowa.
I wszyscy wiemy kto jest najlepszy na świecie. M10

0

malutkiFCB

Gra coraz lepiej ale w 2012/2013 wątpię, że pokaże swoją klasę skoro wszyscy zawodnicy będą sprawni do gry. Trener wystawi raczej tych lepszych piłkarzy, choć w Copa Del Rey mógłby się pokazać i raz na 5 meczy w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?