PabloResto
Dołączył/a: czerwiec 2012
Jarosław
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
~xavi and messi.
Bo Puyol trenował tylko na siłowni?
0
Piotrasz10
Laporta nie został prezesem Barcy bo w wyborach w 2010 nawet nie startował...
0
Dzieci raczej chcą posiadać takie umiejętności:
-Rzuty wolne Cristiano,
-technika Messiego,
-drybling Messiego.
Myślę, że nawet bardzo wierni kibice Blaugrany.
0
Tome Fic z całym szacunkiem, ale Szczęsny niestety nie jest lepszy od Valdesa.. :)
0
WiernyKibic111
Mister- Pep Guardiola, a nie Tito... :)
Przeżyje 100% bo jest o wiele mniejszy problem niż poprzednio.
0
HAHAH DinaczClue czytałeś w ogóle artykuł? Tito naprawdę mówił o swoich dzieciach, a nie o piłkarzach ze stolicy Kataloni.
0
Tak, Tak.
Teraz każdy znajduje nowe rekordy jak już został pobity...
Pele 110 bramek?Na początku było 75.
Bajki, bajki i jeszcze raz bajki..
0
2-0
11' L. Messi
74' L. Messi
0
Przy pierwszym golu asystował Villa, nie Thiago...
0
Dla mnie zdecydowanie Messi był najlepszym piłkarzem na boisku.
Odkąd wszedł na boisko gra Barcelony momentalnie się ożywiła i stwarzali więcej sytuacji.
0
Po pierwsze. Messi nie opuści Katalonii i już to ogłosił.
Po drugie. Ronaldo odejdzie na 90% z Realu w 2013 styczeń bądź letnie okno transferowe.
Po trzecie. Wątpię, żeby takie słowa padły z ust prezesa Realu do Cristiano.
0
"I nie wyglądało do dobrze" w tym zdaniu jest błąd i polecam to jak najszybciej zmienić :).
Co do tematu uważam, że wymiana pozycji Iniesty z Cesciem skutkuje na konto obu zawodników(asysty, gole,podania w środku pola).
0
Nikt się nie spodziewał, że odejdzie...
I nikt się nie spodziewa kiedy wróci... Bo to zrobi napewno.
0
Hahaha...
Wcześniej powiedział, że Messi jest najlepszy na świecie napewno...
Ale zapewne gdy CR7 się o tym dowiedział coś mu powiedział i to odkręcił...
Jakim cudem prasa mogła go źle zrozumieć?
Wątpie w te jego słowa.
I wszyscy wiemy kto jest najlepszy na świecie. M10
0
malutkiFCB
Gra coraz lepiej ale w 2012/2013 wątpię, że pokaże swoją klasę skoro wszyscy zawodnicy będą sprawni do gry. Trener wystawi raczej tych lepszych piłkarzy, choć w Copa Del Rey mógłby się pokazać i raz na 5 meczy w lidze.