15

Xavi i tak powie na konferencji, że jest dobrze i oco nam chodzi

1

No i autobus postawiony to nasze asy w ataku mają przewalone. Raphinia coś ty zrobił????

1

Co ten Franio odwala

1

Felix już spokojnie dwie żółte mógł zlepić gdyby nie to, że sędzia ma wywalone

1

No dobrze że na pustą z metra bo coś czuję, że inaczej byśmy nic nie zdobyli

1

@mildan1704 Dobry trener sprawia, że słabi gracze zaczynają dobrze grać także jeżeli zawodnicy zaliczają regres to odpowiedź nasuwa się sama.

0

Ja nie wiem widać że liczą na kontry i piłki za linię obrony, a my dalej obrona wysoko xD Toć to kwestia czasu jak nam strzelą Peña wszystkiego nie uratuje.

1

Śpią chłopaki w obronie nie wiedzą co sie dzieje, brak komunikacji. Peña już dwa gole uratował

3

Dziwne to jest stwierdzenie, że ktoś opuszcza statek. Wszyscy tkwimy w gównie po pachy i należy docenić wierność fanów, a to że w tym gównie nam niewygodnie i się już po dłuższym czasie ludziom wylewa niezadowolenie to dość naturalne ile można? Trochę takie niezrozumienie sytuacji. Zamiast opowiadać jakieś wyświechtane frazesy może lepiej powiedzieć co zrobić żeby sytuację poprawić.

3

Ja liczę, że jeszcze kilka meczów w dupe dostaniemy pod rząd i w końcu dojdzie do zmiany trenera. Inaczej będziemy dalej raz na 10 spotkań grać dobrze a reszta piach i będzie tylko gorzej. Czas upaść twardo na samo dno i się odbić niż powoli dzień po dniu o jeden schodek w dół spadać. W żadne budowy Xaviego nie wierzę skład jest klasowy, długo ze sobą grają i nie ma w tej kwestii pola do tłumaczenia się.

2

Rekin ugryzł chociaż coś w tym miernym meczu

0

Zero zagrożenia pod Bramką przeciwnika my gramy z Anterpią czy z Bayernem? Bo już się pogubiłem

0

@KondiCules Jaja se robię mordo nie spinaj się tak

1

Romeu to musi być jakiś agent Madrycki nie wierzę że można być tak słabym piłkarzem

8

Brawo Romeu !!!!!

0

XDDD co my robimy

0

Fort to chyba porady od Roberto brał xd

1

Czyli nic się nie zmieni dalej będziemy grać to samo i nic nie ugramy. Już nawet zawodnicy w trenera nie wierzą ale Grubas poklepał więc nic się nie stało i do przodu!

1

@zombie luzik :) oby się sytuacja polepszyła wyjdzie to wszystkim na dobre unikniemy niepotrzebnych nerwów

0

W sumie to jestem za odwołaniem Xaviego ale w sumie jesteśmy w stanie ogarnąć w środku sezonu jakiegoś porządnego trenera?

0

@zombie A kim ty jesteś, żeby mnie oceniać randomie z internetu. To że nie rozumiesz moich argumentów bo zwyczajnie nie jesteś wystarczająco rozgarnięty nie oznacza, że są one mierne. Uważasz się za lepszego od innych bo jesteś dłużej na stronie? Współczuję. Ja uważam swoją wypowiedź za prawidłową i zgodną z rzeczywistością.

0

@zombie Dobra przeczytaj uważnie bo czwarty raz tłumaczyć tego samego nie będę. Napisałem „jesteśmy na drodze”. Co oznacza, że w tym momencie jeszcze nie, ale w przyszłości możemy być. Nie zakłada to na 100% jest to tylko przypuszczenie. Dodałem „z taką grą” co w domyśle oznacza „z Xavim” możemy oczywiście to zmienić by nie doprowadzić do powyższego. Dramatyzowania nie ma w tym za grosz. Jedynie spokojne spojrzenie na sytuacje i ocena. Jedyną fikcje tworzysz ty bo nie rozumiesz nawet co napisałem i potem ci takie głupoty wychodzą i marnujesz mój czas przez to.

0

@zombie Widzę ciężko u ciebie z myśleniem i czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem, że jesteśmy z taką grą na dobrej drodze by zostać średniakiem w lidze. Aktualnie 4 miejsce za plecami czai się Sosiedad i Athletic. Jak spadniemy w okolice 8 miejsca to jak to inaczej nazwać jak nie bycie średniakiem w lidze. Tymbardziej patrząc na naszą historię. Powiesz z Atletico dobrze graliśmy. Dobrze ale ile takich meczów dobrych rozgrywamy 1 na 5? Na 10? Żeńska? Patrząc jak dobrze grają pewnie by nam włoiły ładnie. Girona jest liderem no tak a ogórkami póki co jesteśmy my i to jest prawdziwy sens mojej wypowiedzi więc mi tu nie wmawiaj głupot czego ja nie napisałem.

0

@zombie A gdzie ja napisałem, że ogórki do nas przyjechały przepraszam? Możesz wskazać?

0

Masz swoją remontade Xavi brawooo

1

To że jesteśmy średniakami w Europie wiadomo od dawna, aktualnie jesteśmy na świetnej drodze by zostać średniakiem w Hiszpanii i Kataloni co dalej? Wpierdziel od Femeni?

1

Xavi out jutro proszę

3

Girona zagra jedną złą piłkę jak prowadzi I Michell wpada w szał, Barca gra chujnie cały mecz Xavi robi smutną twarz żaby …

4

Nie mogę patrzeć na Raphinie niech już Yamal wejdzie

2

Jezu jak ja im trenera zazdroszczę kuźwa my w tym aspekcie jesteśmy tak samo w dupie jak nasze finanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?