Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zombie Widzę ciężko u ciebie z myśleniem i czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem, że jesteśmy z taką grą na dobrej drodze by zostać średniakiem w lidze. Aktualnie 4 miejsce za plecami czai się Sosiedad i Athletic. Jak spadniemy w okolice 8 miejsca to jak to inaczej nazwać jak nie bycie średniakiem w lidze. Tymbardziej patrząc na naszą historię. Powiesz z Atletico dobrze graliśmy. Dobrze ale ile takich meczów dobrych rozgrywamy 1 na 5? Na 10? Żeńska? Patrząc jak dobrze grają pewnie by nam włoiły ładnie. Girona jest liderem no tak a ogórkami póki co jesteśmy my i to jest prawdziwy sens mojej wypowiedzi więc mi tu nie wmawiaj głupot czego ja nie napisałem.
0
@zombie A gdzie ja napisałem, że ogórki do nas przyjechały przepraszam? Możesz wskazać?
0
Masz swoją remontade Xavi brawooo
1
To że jesteśmy średniakami w Europie wiadomo od dawna, aktualnie jesteśmy na świetnej drodze by zostać średniakiem w Hiszpanii i Kataloni co dalej? Wpierdziel od Femeni?
1
Xavi out jutro proszę
3
Girona zagra jedną złą piłkę jak prowadzi I Michell wpada w szał, Barca gra chujnie cały mecz Xavi robi smutną twarz żaby …
4
Nie mogę patrzeć na Raphinie niech już Yamal wejdzie
2
Jezu jak ja im trenera zazdroszczę kuźwa my w tym aspekcie jesteśmy tak samo w dupie jak nasze finanse
1
Smutna rzeczywistość trzeba przyznać Girona ma zespół i ma trenera i ma taktykę u nas zbitek indywidualności źle się to ogląda i nie napawa optymizmem przed drugą połową.
1
No i mamy za swoje pierdzielimy się pod ich polem karnym zamiast takie konkrety robić
2
Lewy brawo !!!!!!
0
Jak tam nie było spalonego to jaki błąd obrony przecież on był w sekundę kilometr przed obroną
6
Ważny mecz liczę na grę jak z Atletico jak nie uda się wygrać ciężko będzie o mistrzostwo w tym sezonie.
0
Ale pajac z Tuchela gada po kryjomu z nieswoim zawodnikiem co oczywiste, że jak wyjdzie to medialnie będzie głośno a jak mu nie pykło to się obraża i na pytanie nie odpowie. Argument z matką? Szczyt głupoty kogo obchodzą jego prywatne sprawy. Widać gul skoczył bo się przeliczył.
0
No no 5:1 od Eintrachtu czy to oznacza, że desperacja Tuchela rośnie wprost proporcjonalnie do naszej pozycji negocjacyjnej?
4
Nie wiem jakie by to musiałyby być pieniądze żeby oddać Urugwajo. Dla mnie jest bezcenny tymbardziej, że sam chcę u nas zostać. Boję się tylko jak klub się zachowa i czy odpowiednią kwota ich nie przydusi żeby poprawić sytuację klubu. Musiałaby to być kwota która sprawiłaby że bylibyśmy w stanie podpisywać co sezon parę konkretnych piłkarzy jak normalne kluby wątpię że Bayern na to stać więc dla mnie temat do odstawienia.
2
Ładnie przełożył Hermoso jeszcze po trawie leci, ale jak tego nie wygramy to Lewy za to odpowiada
15
W końcu dobra gra w lidze każdy zasługuje na pochwałę jest kontrola nad spotkaniem, tylko Lewy musi się obudzić bo dzisiaj na brak serwisu od kolegów narzekać nie może. Sędzia przechodzi samego siebie klapki na oczach skandaliczne sędziowanie.
1
Sędzia w formie tak jakby ktoś zapomniał, że to laliga
1
No i zajebiście Felix wyjaśnia Atleti
1
Lewy nie dotykaj się po nosie bo zawieszenie będzie xd
0
Ja tam liczę, że będzie trudno a nie tam jakiś słaby przeciwnik, przegramy to trudno i tak już wystarczy, że się z nas śmieją, że z najłatwiejszej grupy wyszliśmy
1
@Chlebek23391 Imo nie ma nic złego w krytyce jak nie posuwam się do obrażania tylko wyrażam niezadowolenie, które jest uzasadnione. Napewno nie można powiedzieć, że jest dobrze i zgodnie z planem. Piłkarzy mamy fantastycznych i gramy grubo poniżej oczekiwań. Uważam, że Xavi nie przywróci nas do czasów wielkości był wybitnym piłkarzem, ale trenersko mu sporo brakuje. Z takim składem powinniśmy być topową drużyną europejską a jednak w lidze są problemy. W każdym razie jeżeli kulturalnie wyrażam niezadowolenie i mam krytyczne podejście bo już któryś raz nie wykonują swojej pracy należycie i od tygodni rośnie w człowieku frustracja na meczach to nie ma w tym nic złego i jest to normalne. Krytyka jest potrzebna i ważna ale wielu ludzi tego nie rozumie. Ale również się zgodzę, że należy wierzyć w swoich ludzi i obdarzyć ich zaufaniem tylko niech tego zaufania przez nie wiadomo jak długo nie nadszarpują.
0
@Chlebek23391 Mylisz się, jak zagrają dobry mecz to będę zadowolony więc nie mam nic do stracenia. Współczuje bycia tak zawistnym człowiekiem musisz mieć przykre życie skoro tak źle mi życzysz bym się zadławił. Nie pozdrawiam.
1
Piękne słowa panie Xavi ale ja już się nie nabiorę w ciemno jestem w stanie określić jak będzie wyglądała nasza gra i intensywność. Wszystko stoi w miejscu od dawna i brak widoków na poprawę. W zeszłym sezonie krok do przodu w tym dwa w tył niestety.
0
Gdyby nasi tak grali… smutne pozostaje chyba tylko liczyć na Girone jeśli mistrzostwo ma pozostać w Katalonii.
1
Dla mnie osobiście jak Xavi nie odejdzie to nic absolutnie nic się tutaj nie zmieni nie poczynimy żadnego postępu i zostaniemy w tyle za konkurencją. Przykro mi to mówić bo cieszyłem się jak przyszedł bo jest naszą legendą na boisku ale chłop nie wie co zrobić, żeby było dobrze nie ma planu. Mamy fantastycznych piłkarzy, którzy powinni bić się o najwyższe cele w lidze i europie niestety każdy pod skrzydłami Xaviego zalicza potężny regres i z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej i ubolewam coraz bardziej.
12
W sumie biorąc pod uwagę, że męczyliśmy się z Deportivo to ten wynik nie powinien dziwić, ale tak karny się należał. Szkoda, że nie ma kar finansowych dla sędziów za błędne decyzje może lepiej wykonywaliby swoją pracę.
5
Jak nas okradli #LaLigaMaffia
0
@neolodz Nie będziesz mi mówił co mam robić i pisać randomiku z internetu