O sobie
- Zainteresowania FCB
- Ulubiony zawodnik Iniesta
- Ulubione zespoły FC Barcelona , Legia , Chelsea Londyn , Reprezentacja Polski , Reprezentacja Hiszpani , Reprezentacja Anglii , Manchester City , Borussia Dortmund , Reprezentacja Brazylii
- Barcelonie kibicuję od 6-7 lat
Statystyki
- Dni w serwisie 5269
- Liczba komentarzy 13
- Polecenia 0
Komentarze
0
To co Pępkowe !!! :D
0
Nie nie nie nie nie nam go nie zabierzecie !
0
Teraz czekamy na przyjazd do Polski :)
0
No ba Villa górą !!!
0
Kto lepszy Messi czy Ronaldo to chyba najważniejszy temat piłki nożnej ostatnich 3 lat ale 1 jest pewne obaj są świetni (tak wiem teraz wszyscy fani Barcy się na mnie rzucą z tekstami niczym nie uzasadnionymi typu "MESSI GNIECIE RONALDO" itp.: ) Choć uważam że to zupełnie inni piłkarze jeden jest bardziej wszechstronny drugi bardziej idzie w drybling który lepszy ? Można by długo porównywać lecz powiem tyle : Gdyby Ronaldo bardziej skupił się na futbolu a nie na reklamach i dziewczynach byli by równi a ponieważ dla Messiego najwyraźniej najważniejsza jest piłka to na chwile obecną on jest #1
0
Teraz czekamy na przyjazd do Polski :)
0
Do boju Barcelono !!!
0
Czekamy na ciebie Abi :* Jesteś częścią naszego Dream Team'u
0
Świetnie miejmy nadzieje że Iniesta i Pedro szybko będą mogli wrócić i w następnych meczach nas oczarują !!!
0
Kto lepszy Messi czy Ronaldo to chyba najważniejszy temat piłki nożnej ostatnich 3 lat ale 1 jest pewne obaj są świetni (tak wiem teraz wszyscy fani Barcy się na mnie rzucą z tekstami niczym nie uzasadnionymi typu "MESSI GNIECIE RONALDO" itp.: ) Choć uważam że to zupełnie inni piłkarze jeden jest bardziej wszechstronny drugi bardziej idzie w drybling który lepszy ? Można by długo porównywać lecz powiem tyle : Gdyby Ronaldo bardziej skupił się na futbolu a nie na reklamach i dziewczynach byli by równi a ponieważ dla Messiego najwyraźniej najważniejsza jest piłka to na chwile obecną on jest #1