0

To co Pępkowe !!! :D

0

Nie nie nie nie nie nam go nie zabierzecie !

0

Teraz czekamy na przyjazd do Polski :)

0

No ba Villa górą !!!

0

Kto lepszy Messi czy Ronaldo to chyba najważniejszy temat piłki nożnej ostatnich 3 lat ale 1 jest pewne obaj są świetni (tak wiem teraz wszyscy fani Barcy się na mnie rzucą z tekstami niczym nie uzasadnionymi typu "MESSI GNIECIE RONALDO" itp.: ) Choć uważam że to zupełnie inni piłkarze jeden jest bardziej wszechstronny drugi bardziej idzie w drybling który lepszy ? Można by długo porównywać lecz powiem tyle : Gdyby Ronaldo bardziej skupił się na futbolu a nie na reklamach i dziewczynach byli by równi a ponieważ dla Messiego najwyraźniej najważniejsza jest piłka to na chwile obecną on jest #1

0

Nr.10 tak naprawde to piękna asysta nie gol ;/

0

INIESTA NAJLEPSZY POMOCNIK NA ŚWIECIE !

0

Ofensywnie więc będzie dużo fauli ze strony obrońców Chelsea oby Barca potrafiła wykorzystać wolne i możliwe karne miejmy jednak nadzieje że piłkarzom nic się nie stanie.

0

Czekamy na ciebie Abi :* Jesteś częścią naszego Dream Team'u

0

2-0 lub 1-0 lub Karne !!

0

Świetnie miejmy nadzieje że Iniesta i Pedro szybko będą mogli wrócić i w następnych meczach nas oczarują !!!

0

Dongou to wielki talent ale w najbliższym czasie Messiego nie pokona :)

0

Do boju Barcelono !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?