PacManiac342
Dołączył/a: styczeń 2012
Warszawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To co Pępkowe !!! :D
0
Nie nie nie nie nie nam go nie zabierzecie !
0
Teraz czekamy na przyjazd do Polski :)
0
No ba Villa górą !!!
0
Kto lepszy Messi czy Ronaldo to chyba najważniejszy temat piłki nożnej ostatnich 3 lat ale 1 jest pewne obaj są świetni (tak wiem teraz wszyscy fani Barcy się na mnie rzucą z tekstami niczym nie uzasadnionymi typu "MESSI GNIECIE RONALDO" itp.: ) Choć uważam że to zupełnie inni piłkarze jeden jest bardziej wszechstronny drugi bardziej idzie w drybling który lepszy ? Można by długo porównywać lecz powiem tyle : Gdyby Ronaldo bardziej skupił się na futbolu a nie na reklamach i dziewczynach byli by równi a ponieważ dla Messiego najwyraźniej najważniejsza jest piłka to na chwile obecną on jest #1
0
Nr.10 tak naprawde to piękna asysta nie gol ;/
0
INIESTA NAJLEPSZY POMOCNIK NA ŚWIECIE !
0
Ofensywnie więc będzie dużo fauli ze strony obrońców Chelsea oby Barca potrafiła wykorzystać wolne i możliwe karne miejmy jednak nadzieje że piłkarzom nic się nie stanie.
0
Czekamy na ciebie Abi :* Jesteś częścią naszego Dream Team'u
0
2-0 lub 1-0 lub Karne !!
0
Świetnie miejmy nadzieje że Iniesta i Pedro szybko będą mogli wrócić i w następnych meczach nas oczarują !!!
0
Dongou to wielki talent ale w najbliższym czasie Messiego nie pokona :)
0
Do boju Barcelono !!!