PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nagonka na Messiego trwa w najlepsze. Najpierw wyzywają go od ozustów, później, że nie dawał autografów, teraz to...
0
Przed stadionem widziałem też gościa, co na koszulce miał "FUCK MOU"
0
Ładny gest we wczorajszym meczu. Wiadomość dotarła bardzo szybko, szybko zareagowali też organizatorzy meczu, apelując o minutę ciszy... Nie znałem jego gry z powodu wieku, ale sądzę, że był to bardzo dobry bramkarz. Popularny Kot z Maracany. Niech spoczywa w pokoju.
Staram się rozumieć hiszpański/kataloński, dlatego pytam, czy Valdes napisał mniej więcej: Wyrazy współczucia dla rodziny mojego dobrego przyjaciela Antonia Ramalletsa. Na zawsze w moim sercu.
Czy tak to brzmi?
0
Chciałbym, aby Jonathan zagrał w tym sezonie przynajmniej 20 meczów. Bardzo lubię go jako zawodnika...
0
To był super dzień. W autokarze fajni ludzie, po przyjeździe do Gdańska szybki posiłek, pozwiedzanie miasta, które w ten dzień było wszędzie bordowo-granatowo-biało-zielone, pójście pod hotel, zobaczenie wsiadających do autokaru zawodników Barcelony (pozdrowienia dla policji, która obstawiała dzieci jak bandytów), później na meczu doping dla Barcy, piękna sektorówka, zobaczenie z bliska Messiego, Pinto, Alexisa, Songa, Montoyi, Adriano, Bartry (choć ten za bardzo się nie popisał) debiut Neymara, super widowisko, piękny stadion, wspaniałe akcje, kiwki Neymara oraz zabójcze rajdy Messiego, gratulacje zawodników Barcy dla nas, gratulacje dla zawodników Lechii i odwrotnie Co może to przebić? Chyba jedynie wyjazd na Camp Nou, choć nie jestem do końca pewien.
PS. Zobaczenie, jak Alexis na żywo podciąga swoje spodenki także bezcenne :)
0
Ja mam o 7.00, a o 5.00 jadę do Szczecina :)
0
Będzie m.in. "Madridista, que no boti..." :)
0
jakieś 7km od stadionu.
0
Otóż nie. Barca zmieniła miejsce pobytu i zatrzyma się w hotelu "Gdańsk"
0
Czyli jak Ty nie idziesz, to już może Neymar nie przyjechać? Jesteś baranem.
0
A w jakim hotelu będą?
0
Tak, FCBPolska informowała, że przed stadionem będą stoiska.
0
A czasami dzisiaj nie powinna być podana kadra na mecz z Lechią?
0
Puyol to jest kozak :D
Chciałoby się, żeby Rubi i Roura zostali, choć nie wiadomo jak to będzie.
Fajnie, że Neymar ma takiego kumpla w zespole. Niedługo pewnie pozna się dobrze z resztą ekipy i będzie super.
0
Jak piwo oznaczone daną marką, herbem Barcelony i sprzedawane w sklepie może być nieprawdziwe? Co, Żubra tam nalali? Po prostu kosztuje np. 2 Euro, ale tam zarobki są też inne.
0
Nie, dlaczego? Myślisz, że Messi przez cały sezon może grać na 100%?
0
Tylko że, skoro w kadrze może być 25 zawodników, a w tej chwili mamy ich 26, a dojdzie jeszcze stoper, to co wtedy?
0
Chciałbym, żeby został. Xavi miałby za sobą Fabregasa i Sergi Roberto, a Iniesta Afellaya, a czasami mógłby być zmiennikiem Messiego. Chciałbym aby został. Ale narazie to wszystko wygląda tak, że robią z niego piąte koło u wozu i miotają nim jak chcą, a to naprawdę dobry zawodnik. Potrzebuje tylko gry.
0
Ola
Może się czepiam ale w trzecim wersie trzeciego akapitu jest błąd. "koleiny" :)
0
Mam wrażenie, że Jonathan od nas nie odejdzie. Zresztą sam Martino powiedział, że on jest w jego planach. I fajnie.
0
I jeszcze jedno. Uważacie za zdrajcę każdego zawodnika, który opuści klub z własnej woli, a nie kiedy klub go chce sprzedać? Jakie szczęście, że w czasie transferu Figo internet nie był tak rozsławiony...
0
Myślę, że w tej wypowiedzi nie chodziło mu głównie o pieniądze (choć może też), ale głównie o większą ilość szans do gry w podstawowym składzie. Żaden piłkarz nie lubi cały czas siedzieć na ławce rezerwowych i przyglądać się kolegom. Choć trochę niepotrzebna ta wypowiedź.
0
Oczywiście, że tak - albinosi...
0
17 to liczba jego sióstr :)
0
To jego dawny nmer z Arsenalu, więc co cię dziwi, że chciał go znowu?
0
Piękny gest Alvesa. Jednak wolę, by ten numer grał, niż był nieużywany.
17 Songa, czy on miał ten numer w Arsenalu?
Tello 20, po Afellayu, tez fajny numer, ale jakoś 37 mu lepiej pasował :)
7 Pedro, tu nie ma większego zaskoczenia, choć jestem przyzwyczajony, że to Villa był naszą "siódemką".
0
A czy uważałeś, że Varane będzie w stanie powstrzymać Messiego i zaliczyć tyle dobrych występów w Realu?
0
WIERZĘ BO WIARA! Już któryś raz dzisiaj ten błąd się pojawia....
0
Czyli co, im droższy tym lepszy? Rozumowanie rodem z FIFY...
0
A jeśli dzięki temu transferowi będziemy mieli najmniej straconych bramek w sezonie oraz puchary, to co? Poczekaj jeszcze...