0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47334
Zobaczcie, jakie Femenia głupoty wygaduje. Po transferze automatycznie się mu cośprzestawiło i już gada jak powalony.

0

Niech Sergio i Fabs nie pyskują już lepiej.

0

A co on chce pobierać? Nową FIFA? :)

0

Dzięki za odpowiedź. W takim razie chciałbym taką grupę dla nas.
FC Barcelona
Olimpique Marsylia
Galatasaray
Kopenhaga/Napoli.

0

Czyli jak to jest? Do grupy idą drużyny po jednej z każdego koszyka?

0

No no, ładnie to wygląda, Fabregas, Neymar, Messi. Czuję, że to będzie dobry mecz.

0

Ja dzisiaj kupiłem sobie treningówkę z tamtego sezonu, a właściwie taką, którą nosił sztab szkoleniowy, czarno-żółta. Bardzo fajna.

0

O, Deulofeu brameczka dla Evertonu. Sociedad ładnie pojechało Lyon.

0

Różowa koszulja ok, ale czapka mu nie pasuje :p

0

Jak by ktoś pytał dlaczego "Tata", to dlatego, że wyróżniał się na tle rówieśników, był odpowiedzialny, bardziej dorosły itp. Dlatego go tak nazwali. Ostatnio podczas meczu o tym mówili.

0

WTF, będziemy mieli kozę na Camp Nou, przesada....

0

Eh, kolejny odchodzi. Źle się dzieje pod wodzą Eusebio...

0

Ok. Dzięki.

0

I co tutaj jest pokazane?

0

Ale to też jest fajne

0

Super reklama, a najlepszy Puyol jak rozwala doniczkę głową, aż sama się buzia uśmiechnęła.

0

Ma ktoś może filmik z golami w meczu Barca 4:0 Milan po hiszpańsku i polsku? Fajnie to sobie przypomnieć, ale nie po arabsku czy angielsku.

0

Przepraszam, trenerem Barcy B jest Eusebio, pomyliło mi się.

0

Roberto Ayala i Pablo Aimar, to były firmy...
Szkoda, że odchodzi Quintilla. Myślałem, że dalej będzie grał dla Barcy.
Wydaje mi się, że pod wodzą Enrique coś jest nie tak. Wielu odchodzi.
PS. Czy to ten sam Enrique który grał dla Barcy?

0

Skoro Neymar jest wprowadzany stopniowo, to po wejściach w 60-70' czas na grę od początku drugiej połowy.
Takie jest moje zdanie. Co do gola Adriano, to jego firmowa poezja.

0

0

Canizares, pamiętam go z Valencii. Niezły bramkarz.
A co do Ikera to nie mam nic przeciwko. Cieszyłbym się.

0

Chciałoby się, żeby tego chłopaka nie męczyły więcej kontuzje i żeby grał dla Barçy. Szkoda go. Kiedy wróci na boisko to chyba kompletnie bez formy...

0

Wy też zauważyliście, że tylko Messi ma takie szerokie rękawki? Reszta ma takie że im bicepsy widać.

0

Piękna wrzutka.

0

Ciągłe mylenie Cesca z Xavim.

0

Ale przykro sięna zmartwionego Leo patrzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?