0

0

Zobaczcie ten ciąg na wyjeździe.
W-R-R-W-R-?
Nic nie sugeruję, ale Mestalla to dla nas trudny teren. Na Camp Nou Barça jest bezlitosna dla Valencii.

0

Obraził się na Messiego ^^
Ale tak na serio, to mam nadzieję, że między nim a Alexisem i Tello nic nie było.

0

Skoro już się bawimy, to chciałbym zobaczyć taki skład:
Valdes
Alves/Montoya - Pique - Mascherano/Bartra - Adriano
Song
Fàbregas - Iniesta/Roberto
Pedro/Neymar - Messi - Tello

Z drugiej strony skład nie może być nie wiadomo jak rezerwowy, bo przecież to Valencia.
Pewniakami do gry są Cesc i Song i może Tello.

0

A to filmik z gola i cieszynki Riberyego,

0

"Powiedziałem mu wówczas, że to gol dla niego, strzelony przeciwko Mourinho - zwierzył się Francuz."

0

"...nie było powodu, aby pokazać drugą żółtą kartkę. To po prostu moja wojna z UEFA tocząca się od długiego czasu, ale wolę się o tym nie rozwodzić. Wystarczy iz będę trzymał się zdania, że przegrał lepszy zespół, to wystarczy - akcentuje Portugalczyk."
Eh, co on wygaduje...

0

To mi się podoba. Ja zawsze lubiłem Riberyego. W przeciwieństwie do Mandzukicia, Mullera i Gomeza.

0

A Ty, dostaniesz bana ;)

0

Ludzie, Wy jesteście nienormalni! Czy Redakcja nie może już napisać na tej stronie nic co nie jest związane z Barceloną?! Przecież to dotyczy jednego z ważniejszych wydarzeń w piłce nożnej, więc mają parwo o tym napisać, ty bardziej, że jest to sukces Pepa Guardioli...
Bardzo dobrze.
Pytanie do Redakcji.
Będzie może relacja z ost. dnia okienka transferowego? Fajnie by było.

0

Miki, tego nie wiesz. Ogólnie chodzi mi, żeby Redakcja zrobiła coś takiego, ponieważ portal o FC Barcelona to portal o piłce nożnej i można coś takiego zrobić.

0

Ostatnio na 90minut.pl była relacja live z ostatniego dnia okienka transferowego. Może Redakcja też zrobi coś takiego?

0

Wielka szkoda mi Lukaku...

0

Widzimy jak Guardiola ściska się ze wszystkimi z Chelsea, ale czy ścisnęli się z Mourinho?

0

Lukaku słaby, bo nie strzelił karnego? A co było kilka dni wcześniej?

0

Cieszę się z wygranej Bayernu, ale szkoda mi Lukaku.

0

Zdradzić taką kobietę... http://www.banzaj.pl/pictures/kultura/muzyka/artysci/Cheryl_cole/cheryl_cole_18.jpg
Ale w sumie nie wiemy, jaka była.

0

Siedzi,

0

Normalnie, jak są przerwy, to doliczają...

0

To już nie Weidenfeller?

0

Pep przestraszył się biegnącego Riberyego :D

0

Nareszcie!

0

Oby Bayern to wygrał.

0

Doprawdy? Brazylia 3-0 Hiszpania ;)

0

Dzieciarnia mści się za galę UEFA i minusuje wszystkich, ale nie wiem za co. Przecież Messi nie wygrał.

To co gra Śląsk, to jest parodia.

0

Powiem tak, lepiej niech nie wylosują Śląska do gry w LE.

0

Ja mam trzy kanały C+ a do tego nSport HD. Też sporo obejrzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?