PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/pilka-nozna/ostatni-dzien-okna-transferowego-na-zywo-relacja-live-w-internecie_351673.html
Relacja na żywo z ostatniego dnia okienka transferowego.
0
Zobaczcie ten ciąg na wyjeździe.
W-R-R-W-R-?
Nic nie sugeruję, ale Mestalla to dla nas trudny teren. Na Camp Nou Barça jest bezlitosna dla Valencii.
0
Obraził się na Messiego ^^
Ale tak na serio, to mam nadzieję, że między nim a Alexisem i Tello nic nie było.
0
Skoro już się bawimy, to chciałbym zobaczyć taki skład:
Valdes
Alves/Montoya - Pique - Mascherano/Bartra - Adriano
Song
Fàbregas - Iniesta/Roberto
Pedro/Neymar - Messi - Tello
Z drugiej strony skład nie może być nie wiadomo jak rezerwowy, bo przecież to Valencia.
Pewniakami do gry są Cesc i Song i może Tello.
0
To jest dopiero kompromitacja.
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,17-lat-bez-Ligi-Mistrzow-Polska-jedynym-takim-panstwem-w-Europie,wid,15943828,wiadomosc.html?ticaid=111395&_ticrsn=5
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Kibice-zwyzywali-mu-zmarla-matke,wid,15940771,wiadomosc.html?ticaid=511394
Szczyt idiotyzmu...
0
A to filmik z gola i cieszynki Riberyego,
0
"Powiedziałem mu wówczas, że to gol dla niego, strzelony przeciwko Mourinho - zwierzył się Francuz."
0
"...nie było powodu, aby pokazać drugą żółtą kartkę. To po prostu moja wojna z UEFA tocząca się od długiego czasu, ale wolę się o tym nie rozwodzić. Wystarczy iz będę trzymał się zdania, że przegrał lepszy zespół, to wystarczy - akcentuje Portugalczyk."
Eh, co on wygaduje...
0
To mi się podoba. Ja zawsze lubiłem Riberyego. W przeciwieństwie do Mandzukicia, Mullera i Gomeza.
0
A Ty, dostaniesz bana ;)
0
Ludzie, Wy jesteście nienormalni! Czy Redakcja nie może już napisać na tej stronie nic co nie jest związane z Barceloną?! Przecież to dotyczy jednego z ważniejszych wydarzeń w piłce nożnej, więc mają parwo o tym napisać, ty bardziej, że jest to sukces Pepa Guardioli...
Bardzo dobrze.
Pytanie do Redakcji.
Będzie może relacja z ost. dnia okienka transferowego? Fajnie by było.
0
Miki, tego nie wiesz. Ogólnie chodzi mi, żeby Redakcja zrobiła coś takiego, ponieważ portal o FC Barcelona to portal o piłce nożnej i można coś takiego zrobić.
0
Ostatnio na 90minut.pl była relacja live z ostatniego dnia okienka transferowego. Może Redakcja też zrobi coś takiego?
0
Wielka szkoda mi Lukaku...
0
Widzimy jak Guardiola ściska się ze wszystkimi z Chelsea, ale czy ścisnęli się z Mourinho?
0
Lukaku słaby, bo nie strzelił karnego? A co było kilka dni wcześniej?
0
Cieszę się z wygranej Bayernu, ale szkoda mi Lukaku.
0
Zdradzić taką kobietę... http://www.banzaj.pl/pictures/kultura/muzyka/artysci/Cheryl_cole/cheryl_cole_18.jpg
Ale w sumie nie wiemy, jaka była.
0
Siedzi,
0
Normalnie, jak są przerwy, to doliczają...
0
To już nie Weidenfeller?
0
Pep przestraszył się biegnącego Riberyego :D
0
Nareszcie!
0
Oby Bayern to wygrał.
0
Doprawdy? Brazylia 3-0 Hiszpania ;)
0
Dzieciarnia mści się za galę UEFA i minusuje wszystkich, ale nie wiem za co. Przecież Messi nie wygrał.
To co gra Śląsk, to jest parodia.
0
Powiem tak, lepiej niech nie wylosują Śląska do gry w LE.
0
Ja mam trzy kanały C+ a do tego nSport HD. Też sporo obejrzę.
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/p480x480/1157445_359303094199647_2029396461_n.png :)