0

Ten komentator do pomocy Ryczelowi trochę udawane emocje.

0

guzik options i tam w wyborze dźwieku dajesz na fcb.

0

Fajnie C+ zrobiło z tym komentarzem.

0

BarcaFan, ile ty masz lat? Gościu cię wkręca w murawę jak chce...

0

A kto gdzie komentuje?

0

0:5...

0

Malaga 0:4 Celta...

0

Jaka bramka Sturridge'a. I ta jego cieszynka.

0

proponuję wyłączyć serwis na czas meczu.

super, gdyby wygrali. należy się to im i nam.

0

oby to były tylko przewidywania, a cesc zagrał w pomocy, a co do songa to nawet się nie łudzę, że zagra.
zauważyłem jedno. messi znowu gra na skrzydle, więc nic nie stoi na przeszkodzie by zakupic typową dziewiątkę.

0

Jeszcze 1,5 tygodnia temu wyzywaliście Busquetsa, że jest cienki, że ma grać Song, a po jednym meczu nagle zmieniacie zdanie?

0

Wiecie, chciałbym takiego składu: Valdes - Alves, Pique, Bartra/Puyol, Adriano - Song, Fabregas, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar. Ciekawe, co z tego będzie. Oby nie zagrały nazwiska.

0

Tył koszulek nagle został zmieniony? Jest o wiele lepszy.

0

Przeczytaj to co napisałeś.

0

I po co wyzywać! Leo Messi!

0

A po co Song? Alves wygląda identycznie :P

0

Podobno Barca interesuje się Wilsherem, Gundoganem i Koke. Powodem jest zbliżające się zawieszenie butów na kołku Xaviego. Tylko nie rozumiem, po co mamy Fabregasa? Z tej trójki to jedynie Koke, bo jest młody, ożna sprzątnąć perspektywicznego zawodnika innym sprzed nosa, ale Gundogan myślę chciałby dużo grać. Tak samo Wilshere.

0

Wydaje mi się, że tylko Ty tego nie rozumiesz...

0

Poza tym, że miki pieprzysz, to kogo ty wymyśliłeś? Kto to jest Notroglu?

Jeżeli będziemy mieli typowego snajpera, to dalej moglibyśmy grać 4-3-3, ale z Messim na skrzydle, lub piramidą.

0

Widzisz tam błąd, czy co?

0

Szkoda tej straty punktów, szczególnie, że Atletico przegrało, ale to nic. Gran Derbi będą jescze lepsze.

0

Nie rozumiem, w takim meczu nie wystawić Songa, a do tego Fabregasa na szpicy. Jakby nie mógł tam zagrać Alexis a Cesc za Iniestę na przykład.

0

Myślę, że tym klubem była Anżi Machaczkała. Niedawno sporo mówiło się, że to oni polują na Messiego.

0

I Puyola.

0

To nieważne, że lata za trzech, bo bramek i tak z tego nie ma. On powinien czekać na połowie na piłkę, a gdy leci akcja, to być w centrum pola karnego, bo gdy on rozgrywa, to nie ma kto skończyć.

0

A kto mu każe się tam wracać? Skoro piszecie, że to typ zawodnika , który czeka na podanie, to niech czeka, bo w razie kontry kto miałby strzelac?

0

Czy Wam też piosenka Pompeii tak idealnie pasuje żeby puszczać ją po meczu? Na Camp Nou kilka razy leciała i pamiętam, że po meczu Lechii z Barcą też ona leciała. Poczułem się prawie jakbym był na Camp Nou :P

0

A niedawno mówił, że Giovanni popełnił błąd odchodząc z Barcy. A przecież odszedł z tego samego powodu.

0

Ja bym tam chciał Lewandowskiego. Szczerze. Jednak trzeba dać za niego dużo kasy, a skoro kontrakt Klose niedługo wygasa...
Może i Lewandowski nie umie bądź nie chce grać w kadrze, to w klubie idzie mu bardzo dobrze.

0

A najlepsze jest to, że za kilka lat możemy mieć bardzo silną reprezentację. Teraz Belgia ma swój czas, obyśmy my mieli za kilka lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?