PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedyś coś było o tym, ale nie pamiętam. Prawdopodobne coś zostało powiedziane w prasie przez Iniestę. Mógłby ktoś przypomnieć?
0
Dobra, ja napisałem, że dla Coentrao ale przed podaniem przyczyny. Pomyliłem się.
0
Dawny prezydent Athleticu zmarł.
0
A nie, pomyłka.
0
Dla ojca Fabio?
0
Pinto dziś broni w ręczniku na szyi :)
0
Uu, Neymar się ulizał na boczek :P
0
Był o tym news. wyleciał za czerwoną kartkę, 2 mecze zawieszenia.
0
Szkoda, że przewidywane składy zawsze pokrywają się z meczowymi. Nie ma żadnego zaskoczenia. Liczę na minuty Pedro, Roberto i Adamy, jeśli będzie konieczność zagra też Bartra.
0
Od czego to zależy, że czasami podawana jest ławka rez. skład przeciwnika i jego ławka a także odesłani na trybuny, a czasami nie?
0
finał I edycji Top Chef :D
0
To są Azjatki :P
0
I co im z naszego dopingu? Ogarnij się trochę.
0
Czego się unosicie, to Barca nie może już gola stracić?
0
Do Michał 3242
0
Poszukaj czegokolwiek na rojadirecta.me
0
Barca się bawi i to za dużo, źle weszli w mecz. Ale teraz się obudzą.
0
Ogarnij się dzieciaku. Idź na twittera, może cię zacytują..
0
Ale Puyol ma nawalone na rękawku, trzy opaski...
0
A ja mam takie pytanie, wie ktoś może gdzie można kupić podobne kominy jak mają na szyjach piłkarze na treningach?
Jaki ten hymn jest piękny, zawsze super się go słucha, a jakie to musi być przeżycie słyszeć go na żywo.
0
Ławka nie powala, ale to dobrze, że na boisku prawdopodobnie zameldują się Roberto, Traore i Dongou
0
Gomez Patric Adama Dongou. Martino jest genialny, za to go cenię.
Tylko za przeproszeniem kto zagra na lewej obronie skoro Adriano, Alba i Alves mają kontuzje? Gomez? Nie wierzę.
0
Jeśli w Gdańsku, to ja też :P
0
Ten zwód bardzo ładny, fajnie gdyby dostawał trochę czasu w meczach ze słabszymi.
0
Iniesta:P
0
No i kto? Myślę, że sam Cesc.
0
poszukaj czegoś na rojadirecta.me Na tablecie obejrzysz.
0
Iniesta a'la Messi :P
0
wiem, ale jest fajna :P
0
I ta cieszynka Sturridge'a.