PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gotze za każdym razem ma taką minę jakby kompletnie nie wiedział o co chodzi ;p
0
Dobre podanie Songa. On musi zostać.
0
Niebywałe. Jestem w szoku. Mistrz.
0
Strasznie schudł, tak jak wcześniej Abidal.
0
Coś fantastycznego! Powrót Leo w wielkim stylu.
0
Ładnie huknął.
0
Może Leo strzeli? ;D
0
Zaraz wejdzie. Bardzo mnie cieszy ten widok.
0
Pięknie.
0
Na maksa zagra z Atleti, o ile zagra od 1. minuty.
0
Nawet jeżeli Leo wejdzie, to nie myślcie, że będzie grał na 100% i kręcił obrońców na pełnej szybkości.
0
Jeżeli nie macie TVP Sport w telewizji, to co Wy macie?
0
No no, cały czas doping na Camp Nou.
0
Piękna aakcja.
0
Najlepsi komentatorzy są na C+ podczas meczów ligi angielskiej - Nahorny, Jagoda i inni, później liga hiszpańska - Laboga, Orłowski i reszta.
0
No, no, Mundo, szkoda tylko że nigdy się nie mylą jeśli chodzi o nasz skład na dany mecz.
0
kara, brane są pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia tych panów. Messi rozgniata Cristiano.
0
To nie zmienia faktu, że jest najlepszy. Głosują pewnie jakieś gimbusy ;)
0
Tak podaje ESPN oraz Mundo Deportivo.
0
A co ma Cuenca, Afellay i Tello do pozycji na której gra Mata?
0
To nic, zdarza się najlepszym. Oby w końcu przełamał się jeśli chodzi o strzelanie goli.
0
Ozione, nie chodzi o to, co napisałeś, tylko jak. Podpowiem, niezrozumiale.
0
Za dużo najadł się na święta.
0
Xavi -> Roberto
Alexis -> Tello
0
Gol Sancheza piękny, podobała mi się radość Martino.
0
Na C+ wszystko jest ok.
0
Miło widzieć Afellaya. Wam też wydawało się, że Valdes kuleje?
0
Myślę, że należy niedługo dać mu szansę na skrzydle lub w środku pola.
0
Cieszy mnie ta informacja. Zawsze lubiłem Afellaya.
0
Eh, ludzie... Chodzi o 5 bramek Messiego.