0

Gotze za każdym razem ma taką minę jakby kompletnie nie wiedział o co chodzi ;p

0

Dobre podanie Songa. On musi zostać.

0

Niebywałe. Jestem w szoku. Mistrz.

0

Strasznie schudł, tak jak wcześniej Abidal.

0

Coś fantastycznego! Powrót Leo w wielkim stylu.

0

Ładnie huknął.

0

Może Leo strzeli? ;D

0

Zaraz wejdzie. Bardzo mnie cieszy ten widok.

0

Pięknie.

0

Na maksa zagra z Atleti, o ile zagra od 1. minuty.

0

Nawet jeżeli Leo wejdzie, to nie myślcie, że będzie grał na 100% i kręcił obrońców na pełnej szybkości.

0

Jeżeli nie macie TVP Sport w telewizji, to co Wy macie?

0

No no, cały czas doping na Camp Nou.

0

Piękna aakcja.

0

Najlepsi komentatorzy są na C+ podczas meczów ligi angielskiej - Nahorny, Jagoda i inni, później liga hiszpańska - Laboga, Orłowski i reszta.

0

No, no, Mundo, szkoda tylko że nigdy się nie mylą jeśli chodzi o nasz skład na dany mecz.

0

kara, brane są pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia tych panów. Messi rozgniata Cristiano.

0

To nie zmienia faktu, że jest najlepszy. Głosują pewnie jakieś gimbusy ;)

0

Tak podaje ESPN oraz Mundo Deportivo.

0

A co ma Cuenca, Afellay i Tello do pozycji na której gra Mata?

0

To nic, zdarza się najlepszym. Oby w końcu przełamał się jeśli chodzi o strzelanie goli.

0

Ozione, nie chodzi o to, co napisałeś, tylko jak. Podpowiem, niezrozumiale.

0

Za dużo najadł się na święta.

0

Xavi -> Roberto
Alexis -> Tello

0

Gol Sancheza piękny, podobała mi się radość Martino.

0

Na C+ wszystko jest ok.

0

Miło widzieć Afellaya. Wam też wydawało się, że Valdes kuleje?

0

Myślę, że należy niedługo dać mu szansę na skrzydle lub w środku pola.

0

Cieszy mnie ta informacja. Zawsze lubiłem Afellaya.

0

Eh, ludzie... Chodzi o 5 bramek Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?