PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No no, cały czas doping na Camp Nou.
0
Piękna aakcja.
0
Najlepsi komentatorzy są na C+ podczas meczów ligi angielskiej - Nahorny, Jagoda i inni, później liga hiszpańska - Laboga, Orłowski i reszta.
0
No, no, Mundo, szkoda tylko że nigdy się nie mylą jeśli chodzi o nasz skład na dany mecz.
0
kara, brane są pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia tych panów. Messi rozgniata Cristiano.
0
To nie zmienia faktu, że jest najlepszy. Głosują pewnie jakieś gimbusy ;)
0
Tak podaje ESPN oraz Mundo Deportivo.
0
A co ma Cuenca, Afellay i Tello do pozycji na której gra Mata?
0
To nic, zdarza się najlepszym. Oby w końcu przełamał się jeśli chodzi o strzelanie goli.
0
Ozione, nie chodzi o to, co napisałeś, tylko jak. Podpowiem, niezrozumiale.
0
Za dużo najadł się na święta.
0
Xavi -> Roberto
Alexis -> Tello
0
Gol Sancheza piękny, podobała mi się radość Martino.
0
Na C+ wszystko jest ok.
0
Miło widzieć Afellaya. Wam też wydawało się, że Valdes kuleje?
0
Myślę, że należy niedługo dać mu szansę na skrzydle lub w środku pola.
0
Cieszy mnie ta informacja. Zawsze lubiłem Afellaya.
0
Eh, ludzie... Chodzi o 5 bramek Messiego.
0
Nie nie, to Messi pokazał co potrafi ;)
0
Ranking FIFA jest naprawdę jakiś powalony i niewiarygodny. drużyna, która nigdy nie grała na MŚ i ledwo co brała udział w Pucharze Narodów Afryki jest jakieś 30 miejsc przed Polską...
0
Nie wiem, co by szkodziło Martino wystawić go na jakiś czas z Elche...
0
Bardzo fajny wywiad. Podobało mi się, gdy Cesc zapytał o punkty dla piłkarzy Barcelony w tej grze.
0
Ale bym chciał, żeby Song grał częściej. Dobrze, gdyby został.
0
A ty cały czas się przechwalasz?
0
Pokaż zdjęcie, czy co tam masz.
0
Za co minusy dla Mikiego? Nie znacie historii?s
0
Lepiej niech Aguero dołączy do nas. Wtedy też mogliby ciągle grać razem!
0
Daj przykład.
0
Natomiast choinka Pedro jest poniżej przeciętnej :P
0
Wiecie co? Moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego jak ulepszenie kontraktu. Zawodnik przed podpisaniem czyta kontrakt i wie, na co się zgadza. Podpisuje świadomie i dobrowolnie, że będzie zarabiał tyle i tyle więc nie wiem dlaczego później chce zmian.
Wiem, że to klub tego chce, by Messi zarabiał najwięcej, ale przecież Messi mógłby odmówić. Z drugiej strony, kto by odmówił podwyżce..,