0

No no, cały czas doping na Camp Nou.

0

Piękna aakcja.

0

Najlepsi komentatorzy są na C+ podczas meczów ligi angielskiej - Nahorny, Jagoda i inni, później liga hiszpańska - Laboga, Orłowski i reszta.

0

No, no, Mundo, szkoda tylko że nigdy się nie mylą jeśli chodzi o nasz skład na dany mecz.

0

kara, brane są pod uwagę dotychczasowe osiągnięcia tych panów. Messi rozgniata Cristiano.

0

To nie zmienia faktu, że jest najlepszy. Głosują pewnie jakieś gimbusy ;)

0

Tak podaje ESPN oraz Mundo Deportivo.

0

A co ma Cuenca, Afellay i Tello do pozycji na której gra Mata?

0

To nic, zdarza się najlepszym. Oby w końcu przełamał się jeśli chodzi o strzelanie goli.

0

Ozione, nie chodzi o to, co napisałeś, tylko jak. Podpowiem, niezrozumiale.

0

Za dużo najadł się na święta.

0

Xavi -> Roberto
Alexis -> Tello

0

Gol Sancheza piękny, podobała mi się radość Martino.

0

Na C+ wszystko jest ok.

0

Miło widzieć Afellaya. Wam też wydawało się, że Valdes kuleje?

0

Myślę, że należy niedługo dać mu szansę na skrzydle lub w środku pola.

0

Cieszy mnie ta informacja. Zawsze lubiłem Afellaya.

0

Eh, ludzie... Chodzi o 5 bramek Messiego.

0

Nie nie, to Messi pokazał co potrafi ;)

0

Ranking FIFA jest naprawdę jakiś powalony i niewiarygodny. drużyna, która nigdy nie grała na MŚ i ledwo co brała udział w Pucharze Narodów Afryki jest jakieś 30 miejsc przed Polską...

0

Nie wiem, co by szkodziło Martino wystawić go na jakiś czas z Elche...

0

Bardzo fajny wywiad. Podobało mi się, gdy Cesc zapytał o punkty dla piłkarzy Barcelony w tej grze.

0

Ale bym chciał, żeby Song grał częściej. Dobrze, gdyby został.

0

A ty cały czas się przechwalasz?

0

Pokaż zdjęcie, czy co tam masz.

0

Za co minusy dla Mikiego? Nie znacie historii?s

0

Lepiej niech Aguero dołączy do nas. Wtedy też mogliby ciągle grać razem!

0

Daj przykład.

0

Natomiast choinka Pedro jest poniżej przeciętnej :P

0

Wiecie co? Moim zdaniem nie powinno być czegoś takiego jak ulepszenie kontraktu. Zawodnik przed podpisaniem czyta kontrakt i wie, na co się zgadza. Podpisuje świadomie i dobrowolnie, że będzie zarabiał tyle i tyle więc nie wiem dlaczego później chce zmian.

Wiem, że to klub tego chce, by Messi zarabiał najwięcej, ale przecież Messi mógłby odmówić. Z drugiej strony, kto by odmówił podwyżce..,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?