0

To super wiadomość! Długo na to czekałem i będę się cieszył, jeśli wkrótce zagra.

0

Nie wiem, trochę mi go szkoda. Tak naprawdę nie był złym prezydentem.

Nie można nawet komentarza napisać, bo strona jest zawalona...

0

Tak

0

Podziękowania dla rodziny, współpracowników i kibiców. Visca el Barca y Visca Catalunya.

0

Josep Maria Bartomeu prezydentem do 2016.

0

Wypomina ataki na rodzinę.

0

Co za wspomnienia.

0

Na 100% odchodzi. Słychać po wstępie.

0

Jazda,

0

Mam pytanie. Czy Redakcja będzie tu zamieszczać pojedyncze zdania z konferencji? Chyba, że będą napisy lub tłumacz na angielski.

0

Pojawiło się nawet kilka klonów Pereza.

0

Teraz czytać i wychodzi na to, że Lewy zlał jakiegoś gimbusa ;p

0

A Manchester wzmacnia środek pola.

0

Sandro Rosell, wchodzi prawym skrzydłem w samo centrum biurka, na czystą pozycję wychodzi mu Faus! Nie ma gola! Fantastyczna interwencja Zubizaretty!

0

A raczej habla habla?

0

Każdy byłw swoim i rozmawiali przed gadu gadu? ;D

0

Redaktorzy będą stali przy pustym stole. Nie wpuszczą nawet Rosella.

0

Redaktorzy jaka bekę mają.

0

Gościu Was wkręca ;/

0

Ale zaraz, mówią o Lampe.

0

No pewnie, niech pokażą jeszcze hokej na trawie.

0

Klon Zubiego, Loewa, jakiś gościu i facet, który kogoś mi przypomina gadają sobie trzeci raz o tym samym ;p

0

"KTO Z FCBARCA.COM" Proszę.
Co za barany...

0

Chyba zaraz przewinę ten filmik do momentu gdzie Rosell zacznie gadać :D

0

Uzasadniona? Czym? Tym, że Abi jest w stanie grać co tydzień, a czasami nawet co 3 dni pełne 90 minut na poziomie?

0

Podobnie jak z Dos Santosem

0

Jedna z gorszych kontuzji...

0

Tymczasem Mata w Manchesterze.

0

Dla mnie nie do pojęcia jest, dlaczego socio podaje swój klub do sądu...

0

Ale może Laporta znalazłby pieniądze bez sprzedawania miejsca na koszulkach dla QATARU?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?