PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To super wiadomość! Długo na to czekałem i będę się cieszył, jeśli wkrótce zagra.
0
Nie wiem, trochę mi go szkoda. Tak naprawdę nie był złym prezydentem.
Nie można nawet komentarza napisać, bo strona jest zawalona...
0
Tak
0
Podziękowania dla rodziny, współpracowników i kibiców. Visca el Barca y Visca Catalunya.
0
Josep Maria Bartomeu prezydentem do 2016.
0
Wypomina ataki na rodzinę.
0
Co za wspomnienia.
0
Na 100% odchodzi. Słychać po wstępie.
0
Jazda,
0
Mam pytanie. Czy Redakcja będzie tu zamieszczać pojedyncze zdania z konferencji? Chyba, że będą napisy lub tłumacz na angielski.
0
Pojawiło się nawet kilka klonów Pereza.
0
Teraz czytać i wychodzi na to, że Lewy zlał jakiegoś gimbusa ;p
0
A Manchester wzmacnia środek pola.
0
Sandro Rosell, wchodzi prawym skrzydłem w samo centrum biurka, na czystą pozycję wychodzi mu Faus! Nie ma gola! Fantastyczna interwencja Zubizaretty!
0
A raczej habla habla?
0
Każdy byłw swoim i rozmawiali przed gadu gadu? ;D
0
Redaktorzy będą stali przy pustym stole. Nie wpuszczą nawet Rosella.
0
Redaktorzy jaka bekę mają.
0
Gościu Was wkręca ;/
0
Ale zaraz, mówią o Lampe.
0
No pewnie, niech pokażą jeszcze hokej na trawie.
0
Klon Zubiego, Loewa, jakiś gościu i facet, który kogoś mi przypomina gadają sobie trzeci raz o tym samym ;p
0
"KTO Z FCBARCA.COM" Proszę.
Co za barany...
0
Chyba zaraz przewinę ten filmik do momentu gdzie Rosell zacznie gadać :D
0
Uzasadniona? Czym? Tym, że Abi jest w stanie grać co tydzień, a czasami nawet co 3 dni pełne 90 minut na poziomie?
0
Podobnie jak z Dos Santosem
0
Jedna z gorszych kontuzji...
0
Tymczasem Mata w Manchesterze.
0
Dla mnie nie do pojęcia jest, dlaczego socio podaje swój klub do sądu...
0
Ale może Laporta znalazłby pieniądze bez sprzedawania miejsca na koszulkach dla QATARU?