0

Nasze strzały z dystansu, oprócz Adriano, to pośmiewisko, parodia i żenada. No najgorsze, co zrobił Guardiola, że oduczył ich strzałów..

0

Nie powinno to dziwić. Oni już wszystko wygrali. Może poza kilkoma zawodnikami, jak Alba, czy Fabregas.

0

Co wy macie do Martino? 3 dni temu wszyscy go na rękach nosili, a teraz już niech wypier.ala?

PS, ale beka z akcji Sociedad.

0

Ludzie, czy Was za przeproszeniem pojbało? Czy oni nie mogą przegrać żadnego meczu? To są także tylko ludzie i nie można zawsze wygrywać...

0

Twoje komentarze są słabe.,,

0

Busquets, Song, Iniesta? Nieźle. Montoya, Bartra, super.

0

Na sport.es w zakładce participa można przewidywać swój skład na mecz oraz sprawdzić, ile osób głosowało na daną jedenastkę.

A na głównej stronie http://www.mundodeportivo.com/index.html widnieje przewidywany skład na dziś.

0

Kto pyta, nie błądzi, ale i tak Song zostaje z nami.

0

"Czasami lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" ~Mark Twain.

0

Czy żaden trener dużego klubu nie może do cholery powiedzieć, że Barcelona wygrała z nim zasłużenie, tylko zwalać winę na sędziowanie? Wkurzył mnie ten dziad Pellegrini. Barca pokazała mu, że nie da się wygrywać mając miliony i kupując 3/4 składu, to nie może tego do siebie przyjąć.
Chciałbym, aby na Camp Nou City dostało ostro od Barcelony, by zamknąć usta takim jak Mourinho, czy Pellegrini raz na zawsze.

0

Może dla Ciebie nie gra roli, bo to nie Twoje pieniądze, ale klub ma jakiś rozsądek.

0

No przecież o tym napisałem, ale w czasie meczu nie mogłem przecież rozszyfrować z ust Pique, co mówi do arbitra.

0

Może to wiązać się z tym, że w meczach Ligi Mistrzów poza głównym sponsorem na koszulce, nie może być pobocznych, ponieważ Gazprom czy MasterCard mogłyby mieć jakieś pretensje.

0

Na TVP1.

0

Bardzo fajnie wczoraj grali. Taka Barcę chciało by się oglądać zawsze. Świetnie graliśmy w obronie, mimo, że trudno było równać Mascherano z Negredo, Czy Alvesa z Toure. Pomoc zagrała doskonale, a Alexis napędzał prawą flankę. Świetna akcja Neymara z Alvesem. Trzeba oddać naszemu prawemu obrońcy, że zrobił to wybornie i można przymknąć oko na kilka jego wrzutek.
Co do sytuacji Pique z Negredo. Już wtedy, gdy oglądałem mecz, wydawało mi się, że Pique powiedział coś sędziemu, gdy też miał sięgać po kartkę.
Pokonaliśmy rewelację ligi angielskiej na ich terenie. To ogólnie był mecz na bardzo wysokim poziomie. Komentatorzy fajni, ale bardzo faworyzowali Manchester.
Co do świetnego wczoraj Valdesa. Mówcie, co chcecie, ale takiego zadziory będzie nam brakowało w dużynie.

0

Cały zespół dziś mi się podoba. Będzie brakowało takiego zadziory jak Valdes.
Xavi ładnie z dystansu. Chyba każdy zadał sobie pytanie, dlaczego Iniesta nie strzelał. Do strzałów przydałby się Adriano, wejdzie Neymar, Pedro i ktoś z dwójki Adriano/Song

0

Komentarz wyborny, pomimo tego, że trochę faworyzują City.

0

Gramy bardzo, bardzo fajnie. Jednak jeżeli nie oddadzą strzału w sytuacji jak miał Iniesta, to o czym myśleć? O dziwo Xavi oddał najgroźniejszy strzał.

0

Co prawda na onecie oglądałem tylko jeden mecz. 4:0 z Milanem, ale było warto. Niezłe jajca w przerwie i przed meczem były z komentatorami na eNce.

0

Gdybyś był, mógłbyś poprowadzić własnego streama prosto ze stadionu ;p

0

To mecz nie leci na Canal+ Sport? Już się przestraszyłem, że nie obejrzę, ale nSport też jest...

0

ligamistrzow.onet.pl
Zapłać niewiele przez sms i ciesz się dobrą transmisją.

0

Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Cesc, Alexis, Messi, Iniesta.

0

Trzeba będzie cholernie uważać na cały zespół, a szczególnie na Negredo oraz Silvę

0

Tak, sprawdziły się przewidywania.

0

4-2-2? Są aż tacy pewni siebie? ;)

0

Miejmy nadzieję, że i tym razem Tata robi w konia wszystkie gazety.

0

A co w tym dziwnego? Roura nadal jest w sztabie szkoleniowym

0

Chodzi o Cuenkę.

0

To by było niezłe, ale kto posadzi na ławę jednocześnie Iniestę i drugi mecz z rzędu Xaviego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?