PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wow, niezłe. Dlaczego nie może być takich transparentów + jakaś kartoniada na ważne mecze? Dlaczego nie pozwolono na wywieszenie flagi "Tots Units Fem Forca" z Gdańska?
0
Cristiano niby taka muskulatura, a lata jak piórko przy starciu bark w bark, ale i tak będą mówić o Neymarze...
0
Pokrzyczą dwa razy independencia, dwa razy ole le i koniec.
0
O rany...
0
Bez niespodzianek. Myślę, że teraz na każdy ważny mecz będzie desygnowana ta jedenastka.
0
Mają tyle pieniędzy, to wydawać by się mogło, że nakupią wiele gwiazd. Tymczasem grają u nich np. Kurzawa, Carrasco, nie opierają wszystkiego na kasie. Taki projekt podoba mi się bardziej niż np. PSG.
0
Jeżeli pójdzie do Monaco, będę się cieszył. Będzie tam miał m. in. Abidala. Jeśli Alves zdecyduje się odejść, fajnie, gdyby obrał ten sam kierunek.
0
Jakiego konfliktu, o co chodzi? Dla mnie Bale jest klonem Cristiano. Zobaczcie na ich styl podchodzenia do rzutu wolnego, obydwaj mają te same ruchy, rozkrok, charakterystyczny ruch barkami przy wolnym. Z daleka wyglądają też podobnie.
0
Scenariusz miał być całkiem inny. Gramy ostatni mecz w lidze na Camp Nou, Puyol gra bezbłędnie, czyści wszystkie zagrania, a Valdes broni ciężkie piłki. Gol Puyola w tym meczu, czy obroniony rzut karny przez Valdesa byłbyy czymś niesamowitym. W 60-70 minucie i Puyol i Valdes schodzą z boiska przy owacjach na stojąco, koledzy z drużyny robią szpaler, a trybuny wykrzykują ich nazwiska.
0
Gdyby Song był zawodnikiem np. Realu Madryt, to nikt nie odważyłby się dać oferty niższej niż 15 mln, ale po ostatnich cyrkach m. in. z Villą wszyscy uważają Barcelonę za jakiś dyskont.
0
My potrzebujemy takiego zawodnika jak Song. Szkoda tylko, że gra on mało do przodu i trochę bojaźliwie, choć wczoraj kilka razy markował podanie i szedł do przodu.
0
Jeszcze Walcott i kilku innych.
0
I pomyśleć, że mógł być pierwszym bramkarzem Hiszpanii na Mundialu. Może to przeznaczenie i zostanie z nami?
0
Jeżeli potwierdzi się ta koszmarna diagnoza, to byłoby pięknie ze strony klubu, by zaoferował Valdesowi 1-roczny kontrakt, w czasie którego będzie mógł się wyleczyć oraz powrócić do bramki Barcelony by się ograć i wtedy mógłby odejść.
0
Nie przypominam sobie, ale coś mi świta, że obronił karnego, ale później padły jakieś gole.
0
A nie było to czasami w którymś meczu Arsenalu? Lehman dostał czerwoną kartkę, a następnie Almunia i stał ktoś z pola.
0
Ściągnęliby Zubizarettę z trybun ;)
0
Ludzie, co wy gadacie? Przecież wykorzystaliśmy już 3 zmiany, więc musiałby stanąć ktoś z pola.
0
Co zrobił Pique?
0
Pinto?!
0
Valdes mógłby podpisać kontrakt na jeszcze jeden rok z Barcą. Miałby czas na leczenie a dodatkowo, by w inny sposób pożegnać się z Barceloną
0
Uważam, że trzeba przedłużyć kontrakt z Pinto.
0
A co w tym dziwnego? Mało to ludzi współczuje Jese czy Khedirze?
0
mati, jeżeli przez poważną kontuzję kadra zespołu zmniejsza się klub ma prawo do złożenia wniosku o transfer, ale tylko z rodzimej ligi.
0
Coraz bliżej Pichichi jest Messi. to by było coś niewiarygodnego.
0
Chyba tak, ale tylko z ligi hiszpańskiej.
0
A co, jeżeli leczenie potrwa kilka miesięcy i nikt nie będzie chciał go kupić, a Victor zostanie z nami na kolejny sezon?
0
O kurde, tylko nie więzadła. Nie tak ma się pożegnać z Barceloną.
0
Co jest grane, kurczę? Pinto znów wchodzi do składu.
0
A jednak rzut wolny, ale czy sędzia początkowo nie pokazywał na wapno?