1

Wow, niezłe. Dlaczego nie może być takich transparentów + jakaś kartoniada na ważne mecze? Dlaczego nie pozwolono na wywieszenie flagi "Tots Units Fem Forca" z Gdańska?

0

Cristiano niby taka muskulatura, a lata jak piórko przy starciu bark w bark, ale i tak będą mówić o Neymarze...

0

Pokrzyczą dwa razy independencia, dwa razy ole le i koniec.

0

O rany...

0

Bez niespodzianek. Myślę, że teraz na każdy ważny mecz będzie desygnowana ta jedenastka.

0

Mają tyle pieniędzy, to wydawać by się mogło, że nakupią wiele gwiazd. Tymczasem grają u nich np. Kurzawa, Carrasco, nie opierają wszystkiego na kasie. Taki projekt podoba mi się bardziej niż np. PSG.

0

Jeżeli pójdzie do Monaco, będę się cieszył. Będzie tam miał m. in. Abidala. Jeśli Alves zdecyduje się odejść, fajnie, gdyby obrał ten sam kierunek.

0

Jakiego konfliktu, o co chodzi? Dla mnie Bale jest klonem Cristiano. Zobaczcie na ich styl podchodzenia do rzutu wolnego, obydwaj mają te same ruchy, rozkrok, charakterystyczny ruch barkami przy wolnym. Z daleka wyglądają też podobnie.

0

Scenariusz miał być całkiem inny. Gramy ostatni mecz w lidze na Camp Nou, Puyol gra bezbłędnie, czyści wszystkie zagrania, a Valdes broni ciężkie piłki. Gol Puyola w tym meczu, czy obroniony rzut karny przez Valdesa byłbyy czymś niesamowitym. W 60-70 minucie i Puyol i Valdes schodzą z boiska przy owacjach na stojąco, koledzy z drużyny robią szpaler, a trybuny wykrzykują ich nazwiska.

0

Gdyby Song był zawodnikiem np. Realu Madryt, to nikt nie odważyłby się dać oferty niższej niż 15 mln, ale po ostatnich cyrkach m. in. z Villą wszyscy uważają Barcelonę za jakiś dyskont.

0

My potrzebujemy takiego zawodnika jak Song. Szkoda tylko, że gra on mało do przodu i trochę bojaźliwie, choć wczoraj kilka razy markował podanie i szedł do przodu.

0

Jeszcze Walcott i kilku innych.

0

I pomyśleć, że mógł być pierwszym bramkarzem Hiszpanii na Mundialu. Może to przeznaczenie i zostanie z nami?

0

Jeżeli potwierdzi się ta koszmarna diagnoza, to byłoby pięknie ze strony klubu, by zaoferował Valdesowi 1-roczny kontrakt, w czasie którego będzie mógł się wyleczyć oraz powrócić do bramki Barcelony by się ograć i wtedy mógłby odejść.

0

Nie przypominam sobie, ale coś mi świta, że obronił karnego, ale później padły jakieś gole.

0

A nie było to czasami w którymś meczu Arsenalu? Lehman dostał czerwoną kartkę, a następnie Almunia i stał ktoś z pola.

0

Ściągnęliby Zubizarettę z trybun ;)

0

Ludzie, co wy gadacie? Przecież wykorzystaliśmy już 3 zmiany, więc musiałby stanąć ktoś z pola.

0

Co zrobił Pique?

0

Pinto?!

0

Valdes mógłby podpisać kontrakt na jeszcze jeden rok z Barcą. Miałby czas na leczenie a dodatkowo, by w inny sposób pożegnać się z Barceloną

0

Uważam, że trzeba przedłużyć kontrakt z Pinto.

0

A co w tym dziwnego? Mało to ludzi współczuje Jese czy Khedirze?

0

mati, jeżeli przez poważną kontuzję kadra zespołu zmniejsza się klub ma prawo do złożenia wniosku o transfer, ale tylko z rodzimej ligi.

0

Coraz bliżej Pichichi jest Messi. to by było coś niewiarygodnego.

0

Chyba tak, ale tylko z ligi hiszpańskiej.

0

A co, jeżeli leczenie potrwa kilka miesięcy i nikt nie będzie chciał go kupić, a Victor zostanie z nami na kolejny sezon?

0

O kurde, tylko nie więzadła. Nie tak ma się pożegnać z Barceloną.

0

Co jest grane, kurczę? Pinto znów wchodzi do składu.

0

A jednak rzut wolny, ale czy sędzia początkowo nie pokazywał na wapno?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?