2

To smutne, przeczytałem dopiero dziś o hospitalizacji, o poprawie stanu zdrowia, a za chwilę taka smutna informacja. Dotarło to jednak do mnie dopiero, gdy powiedziano o tym w wiadomościach sportowych. Na początku sezonu komunikat o nawrocie choroby, a pod koniec zawiadomienie o jego śmierci. Był bardzo dobrym trenerem. Przeszedł wiele wspólnie z Abidalem, ostatnio był nawet na meczu....

0

Było tak, że ktoś chciał się z nim wymienić, ale Messi pokazywał mu, że w szatni. Więc miał chyba na uwadze, że nie da mu obrzyganej koszulki.

0

Chciałbym, by Messi na jeden może dwa mecze odpoczął. On jest tylko człowiekiem, a wymaga się od niego nieludzkich rzeczy w każdym meczu. Ciągle stres, krytyka. To naprawdę mu nie pomaga.

0

Cesc w ostatnich meczach sezonu musi pokazać swoją grą, że mu zależy i chce tutaj zostać.

0

Praktycznie każda ekipa z Polski licząca ok. 500 osób zrobiła by na Camp Nou dobry doping.

0

Oglądając wczoraj ten mecz słychać było krzyki jakiejś grupki dzieci i jakieś brawa od kilku osób, jakby cały stadion był pusty...

1

Zadzwoń do Barçy, może wyprzedzisz trenera Rayo.

1

Najgorsze, że takie drużyny często sprawiają świąteczne niespodzianki.
Myślę, że mecz nie będzie łatwy, trzeba to wygrać.

0

Jeżeli Song ma odejść, to dobrze, gdyby Mascherano został i dostawał szanse na pozycji defensywnego pomocnika. Słyszałem też o możliwym powrocie Yayi Toure. Nikt chyba nie miałby nic przeciwko, ale to wydaje się być science-fiction, bo City będzie chciało tyle kasy, że dla Barçy może to być nieosiągalne przy potrzebie kupna jeszcze 3-4 zawodników klasy światowej.

0

I znowu podaje się Alexisa, jako pewniaka do odejścia.... Co on niby takiego złego zrobił, że miałby odejść z Barcelony? A tak w ogóle, to dlaczego dyrektor sportowy decyduje o tym, kto odejdzie, a kto przyjdzie? Nie powinno to zależeć od trenera?
I jeszcze jedno. Dlaczego chcemy popełniać te same błędy, co taka Chelsea i zmieniać trenerów co rok? Jeżeli piłkarze nie chcą grać lub nie mają motywacji, to choćby trener wypruwał sobie flaki, to nic nie zrobi...

0

Błąd w wyjściu Pinto? Przecież był faulowany, więc nie powinno uznać się tego za błąd.

0

A może akurat, udałoby się stworzyć coś mocnego z naszej młodzieży, gdyby nie było innego wyjścia pozyskania zawodników? Kto wie, jak spisywałby się Patric, Denis Suarez, Adama, Dongou czy np. Sergi Gomez lub Ilie.

0

Kogo by Martino nie wziął, to prawdopodobnie i tak zasiądzie na ławce rezerwowych, a w obronie zagra Macherano z Puyolem lub w którymś z defensywnych pomocników.

0

Pinto, Oier, Alves, Montoya, Mascherano, Puyol, Adriano, Song, Sergio, Xavi, Roberto, Iniesta, Cesc, Messi, Tello, Alexis, Pedro. Tylu zostało

Skład na Bilbao powinien wyglądać tak: Pinto - Montoya/Alves, Song/Bagnack, Mascherano/Puyol, Adriano - Busquets, Roberto/Xavi, Iniesta, Alexis, Messi, Pedro.

0

Czyli należy rozumieć to tak, że jeśli klub nie da mu podwyżki, to Messi po wygaśnięciu kontraktu odejdzie od klubu, który dął mu wszystko?

0

Wydaje mi się, że wina za wrzutki Alvesa nie leży po jego stronie. Gdyby miał w polukarnym 2 wysokich zawodników, to często kończyłyby się strzałem na bramkę, bo te dośrodkowania mogą być dobre, ale na kogoś innego. W PSG cieszyliby się z tych dośrodkowań, ale u nas to się nie sprawdza.

0

Świeżą tiki takę Pepa wszyscy chcieli oglądać, nie tylko kibice Barcelony, bo za pomocą kiliu szybkih podań bez przyjęcia Barcelona rozwalała całą obronę i to się podobało, a teraz? 46 podań w bok boiska i strata. To jest tak nudne, że na meczach ok. 22 można naprawdę zasnąć, ale szkoda, że w klubie nikt tego nie chce widzieć.

1

Nie podoba mi siębto. Można mówić, że wszyscy są winni, alenotwarcie powiedzieć, że to wina trenera? To on biega po boisku za miliony, czy zawodnicy? To piłkarze są zawsze pierwszymi winnymi, nie trener.

0

Gościu traci powoli szacunek u kibiców. Po pierwsze jego bezsensowne dośrodkowania. Wolałbym, aby zamienił je wszystkie na strzały w światło bramki, jak to robi Adriano. Ale na całkowity brak szacunku zasługuje po sytuacji, gdzie uderzył w rękę Ramosa, kiedy ten chciał go podnieść i kiedy rzucił Modricia piłką.

0

Ten gol Bartry dla mnie też był szczególny, symboliczny. Cieszyłem się bardzo, że właśnienon to zrobił. Podobał mi się już jegonwcześniejszy strzał z dystansu.

1

Fabregas powinien zacząć na ławce. Xavi i Iniesta zrobią swoje, a atak NeMesIs może wiele zrobić. Może by postawić Songa w obronie? Zawsze to większa siła niż Adriano czy Busquets.

1

Adama powinien częściej występować już w pierwszej drużynie, o zakontraktowaniu jeszcze chyba lepiej nie myśleć. On, Munir, Dongou czy Bagnack to może być nasza przyszłość.

0

Zasłużone ZM dla Neymara i Pinto, a gdy w artykule, o tym, że kibice czekali na Barcelonę i wyzywali właśnie ich i napisałem, że byli najlepsi, to odpowiedzieli mi tak: "chyba w symulowaniu" i "jak Pinto był najlepszy, to ja jestem Czyngis-Chan"

Pinto mimo tych swoich zatrzymujących akcję serca zwodów pokazuje, że umie bronić, a Montoya bardzo aktywny. Powinien otrzymać szansę w meczu Bilbao.
Martwi mnie dyspozycja Fabregasa. Od kilku meczów nie pokazuje nic ciekawego.

0

Ta akcja była bardzo przypadkowa.

0

To chyba jacyś debile. Obrażać Pinto i Neymara? Dwóh najlepszych na boisku?

0

Oczywiście mowa o meczu ligowym.

0

Montoya, Neymar i Pinto na plus. Skład na następny mecz powinien być taki:
Pinto - Montoya, Bartra, Mascherano, Alba - Song, Xavi, Iniesta - Neymar, Sanchez, Tello/ Pedro. Messi powinien usiąść na ławce. Być może to przemęczenie. Neymarowi ostatnio bardzo dobrze idzie i czuje ochotę do gry.

0

Bayern - Chelsea, Guardiola - Mourinho. Ależ to by był finał.

0

Właściwie, to tak. Mascherano to też nie jest prawdziwy obrońca, choć u nas gra na tej pozycji od zawsze.

0

Dla mnie super. Nareszcie Montoya i Adriano razem. Eksperyment z Busquetsem jest ciekawy, ale w końcu mamy tylko jednego prawdziwego śo na ten mecz. Song w środku, możliwe, że zamieni się potem z Busquetsem, ale to on będzie odpowiedzialny za rozgrywanie. Dobrze, gdyby podłączał się więcej do ofensywy. Nareszcie zagra Pedro. Szkoda, że nie ma Tello. Raczej wejdzie w drugiej połowie. Teraz została nam liga oraz finał Pucharu Króla i trzeba być skupionym i grać w każdym meczu na 100%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?