PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My potrzebujemy takiego zawodnika jak Song. Szkoda tylko, że gra on mało do przodu i trochę bojaźliwie, choć wczoraj kilka razy markował podanie i szedł do przodu.
0
Jeszcze Walcott i kilku innych.
0
I pomyśleć, że mógł być pierwszym bramkarzem Hiszpanii na Mundialu. Może to przeznaczenie i zostanie z nami?
0
Jeżeli potwierdzi się ta koszmarna diagnoza, to byłoby pięknie ze strony klubu, by zaoferował Valdesowi 1-roczny kontrakt, w czasie którego będzie mógł się wyleczyć oraz powrócić do bramki Barcelony by się ograć i wtedy mógłby odejść.
0
Nie przypominam sobie, ale coś mi świta, że obronił karnego, ale później padły jakieś gole.
0
A nie było to czasami w którymś meczu Arsenalu? Lehman dostał czerwoną kartkę, a następnie Almunia i stał ktoś z pola.
0
Ściągnęliby Zubizarettę z trybun ;)
0
Ludzie, co wy gadacie? Przecież wykorzystaliśmy już 3 zmiany, więc musiałby stanąć ktoś z pola.
0
Co zrobił Pique?
0
Pinto?!
0
Valdes mógłby podpisać kontrakt na jeszcze jeden rok z Barcą. Miałby czas na leczenie a dodatkowo, by w inny sposób pożegnać się z Barceloną
0
Uważam, że trzeba przedłużyć kontrakt z Pinto.
0
A co w tym dziwnego? Mało to ludzi współczuje Jese czy Khedirze?
0
mati, jeżeli przez poważną kontuzję kadra zespołu zmniejsza się klub ma prawo do złożenia wniosku o transfer, ale tylko z rodzimej ligi.
0
Coraz bliżej Pichichi jest Messi. to by było coś niewiarygodnego.
0
Chyba tak, ale tylko z ligi hiszpańskiej.
0
A co, jeżeli leczenie potrwa kilka miesięcy i nikt nie będzie chciał go kupić, a Victor zostanie z nami na kolejny sezon?
0
O kurde, tylko nie więzadła. Nie tak ma się pożegnać z Barceloną.
0
Co jest grane, kurczę? Pinto znów wchodzi do składu.
0
A jednak rzut wolny, ale czy sędzia początkowo nie pokazywał na wapno?
0
Ale ich gnieciemy, tylko skuteczność zwodzi.
0
I to jest wrzutka! Brawo dla Adriano. Kurcze, podanie do Songa, a Iniesta podbiega przed niego i mu piłkę zabiera...
0
Dlaczego źle wygląda? a tymczasem "odpowiedź" dalej jest losowo przydzielana ;)
0
No i super. Czuję, że wynik może być wysoki.
0
Chodzi o to, że Neymar na lewej blokuje pełne możliwości Iniesty, który nie może sobie swobodnie biegać tą stroną.
0
Oraz z okazji tego, że Montoya przedłuży(ł) kontrakt, mógłby dzisiaj zagrać.
0
Myślę, że skład z Pedro, Sanchezem i Bartrą będzie odpowiedni. cieszy mnie, że zagra Adriano, dobrze byłoby zobaczyć też Songa, a później Tello.
0
Trzeba się z nim zgodzić w kwestii zarobków Neymara. to właśnie tacy zawodnicy jak Xavi, Iniesta, czy Pique powinni zarabiać najwięcej, a nie dopiero wschodząca gwiazda.
0
Nie jestem zwolennikiem tego, żeby byli piłkarze byli okazjonalnie komentatorami, ale w akurat w przypadku dudka nie było źle. Obawiałem się bezwzględnej stronniczości, ale tego wcale nie było. Jedno, z czym przesadził to to, że Mascherano ma 160cm wzrostu.
0
Czy każdy zawodnik Realu musi okazywać się pajacem? Płaczą, szukają usprawiedliwień, a dlaczego nie powiedzą że po prostu dali dupy? Oni są dziećmi, czy co? Widział wszystko, ale oczywiście, że faul był przed polem karnym nie potrafi przyznać. Karny na Camp Nou? Gościu chyba nie ma godności skoro takie rzeczy wygaduje.