PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby rozwiał wszelkie wątpliwości i poinformował o zostaniu.
0
Gdzie jest opcja edycji komentarza? Nie wyświetla mi się edytuj, a chcę wywalić drugie zdanie :) Przy głównym poście nie ma, ale przy odpowiedzi już tak.
0
Jak wszyscy to wszyscy... Zaraz RM.pl złoży pozew, to może będą mieli hajs na nową stronkę ;)
0
Ah, Puyol, ale cieszę się z jego bramki. Niesamowite.
0
Już widzę ciepłe i miłe przywitanie Costy w kadrze. Brak Arbeloi może nie wystarczyć.
0
Dla mnie nie ma sensu brak powołania dla Afellaya. Na taki mecz z Almerią zobaczymy prawdopodobnie najsilniejszy skład, tylko po co?
0
Wydaje mi się, że będą z niego ludzie, a przyszłość zapowiada się kolorowo. Roberto, Tello Bartra, Montoya, Jonathan, Rafinha, Deulofeu, Suarez, Halilovic, Dongou, Bagnack, Gomez itd.
0
Ciekawe, czy podali słynne argentyńskie steki? Fajnie, że takie spotkania są, jednak powinno być tak, że piłkarze się mieszają przy stolikach by się zapoznać, pożartować, a nie starsi ze sobą, młodzi ze sobą, zagraniczniacy ze sobą, sztab ze sobą.
0
Ale mi go szkoda... Chciałbym, by jeszcze zagrał dla Barcelony chociaż 1-2 mecze, bo obecnie klub niszczy mu karierę trzymając go tutaj. Fajnie, gdyby grał w Liverpoolu jeśli ma odejść.
0
Jego powrót na boisko to był wspaniały moment.
0
To jest właśnie przerażające, że na każdym kroku zbierane są informacje o danej osobie. Wystarczy spojrzeć na wymagania aplikacji na androida, po co latarce dostęp do internetu czy kontrola rozmów. W internecie nie ma czegoś takiego jak prywatność..
0
@PolacoBlaugrana Ogólnie te wiele reklamy wyskakujące na cała stronę, dodatkowo z animacją jak np.na wp podczas czytania są denerwujące. Na szczęście google dostosowuje treść reklam do użytkownika.
0
Ah, pamiętam to. Gęba sama się cieszy przy tym.
0
W końcu za coś Redakcja musi prowadzić taką fajną stronkę, więc nie dziwcie się reklamom.
0
Emotikony to jednak kiepski pomysł. To nie jest gadu-gadu :) A co do Blaugrana.pl - też ciekawie zrobione.
0
Na szczęście będzie można ignorować jego wypociny.
0
Zakładka "Odpowiedzi na komentarze" super. Nareszcie nie trzeba patrzeć na dokładną datę swojego komentarza i szukać czasami po 8 stron. Moja ocena to 5, bo jeszcze muszę załapać co gdzie jest.
Pytanie do Redakcji. Podoba mi się też suma ocen wszystkich komentarzy i powiadomienie, gdy dostaniemy odpowiedź na dany post. Bardzo dobra robota.Mam jeszcze pytanie. Jak można zablokować komentarze danego użytkownika?
0
Można by wprowadzić, jeśli Redakcja zechce taką zakładkę jak jest Następny, a po kliknięciu ostatni mecz. Tu mogło by być Pichichi, Asistencias i Zamora np. z miniaturowym zdjęciem prowadzącego.
0
Oby to nie była prawda. Puyol jest kimś więcej niż zawodnikiem Barcelony. To jej serce. Po odejściu Valdesa i jeśli to prawda, Puyola, w szatni nie będziemy mieli kogoś, kto podniesie na duchu zespół, czasami konkretnie opieprzy, zmotywuje do gry. Nie zrobi tego Xavi, Iniesta, czy Messi. Zespół będzie za bardzo wyluzowany z Neymarem, Songiem, Alvesem i Adriano.
0
Maxi Lopez otrzymał dwie żółte kartki w tej samej minucie w meczu z Milanem.
0
To nie nowość, że większe kluby tracą punkty z Norwich.
0
Jak co tydzień praktycznie mecz Liverpoolu super. Shelvey się mści na The Reds.
0
Guardiola chciał wymienić Fabregasa w tym samym roku, w którym przyszedł do Barcy, albo rok później?
0
Też o tym czytałem. Na razie tylko na 90minut.pl
http://www.eurofutbol.pl/news/754861-Kontuzja-obroncy-Barcelony/
Żrodło: własne, hmm.
0
Barcelona zaczęła się psuć tak naprawdę w końcówce ostatniego sezonu Guardioli, po przegranej z Chelsea. To nie wina Tito i Taty, że tiki-taka (fajnie się to czyta) już nie skutkuje na tak wiele drużyn. Czasami mamy możliwość oglądania klepy jak z sezonu 10/11, ale tylko w małej części.
0
A ja nie mogę się doczekać wymiany młodych w pierwszym zespole. Co roku dochodzi ktoś nowy. Teraz czas na Rafinhę i Deulofeu oraz być może kogoś jeszcze. Jony Dos Santos zostanie zapewne wypożyczony, to samo może się tyczyć Tello. Widziałbym go w Liverpoolu (Alberto, Aspas) czy Arsenalu (Cazorla, Monreal). Bartra z Montoyą raczej zostaną. Ten pierwszy będzie częściej wprowadzany w pierwszy skład, Montoya raczej też.
Cuenca odejdzie. Ciekawe, czy zagra jeszcze dla Barcelony w tym sezonie?
0
"Gerard Piqué nie zagra przez około dwa tygodnie z powodu kontuzji łydki."
0
W próbnym trafiliśmy na Portugalię, Czechy, Czarnogórę i Litwę, także bez tragedii. A gdyby tak Hiszpania i dla równowagi San Marino?
0
Z pewnością to druie.
0
Nie wiem trochę, o co chodzi... Jeszcze w środę cieszyli się grą, było to widać po minie Messiego, nawet kiedy pudłował. Wczoraj grali jakoś tak bez chęci.
Nie zmienia to faktu, że każdy może przegrać, oni także. Płaczecie po jednej czy dwóch porażkach jak nienormalni. Wygrać wszystko nawet bez remisu możecie w grze, ale to nie jest gra. Po jednym złym taktycznie meczu Martino już go zwalniacie, po słabym meczu Songa, a takie zdażają się każdemu, każecie mu cyt. "wypierdalać", choć jeszcze tydzień temu chcieliście, by grał za Busquetsa, bo zapewnia spokój i dobre rozegranie...