PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Za każdym razem nie wybijał gdzie popadnie, tylko wykonywał zwód i podawał prosto do zawodnika.
0
Wczoraj Barcelona grała bardzo fajnie. Klepka była efektowna i efektywna.
Ładnie bronił Pinto, pomoc tez spisywała się na swoim poziomie.
Szkoda niewykorzystanych okazji. Fajnie, że Messi znowu strzela i to w ładnym stylu.
0
Pozdro dla kumatych to jakiś nowy tekst gimbusów, by zrozumieć ich idiotyczne teksty?
0
Podoba mi się to, że za Martino Song gra tak często.
0
-0,01 Error na youtube. :)
0
Nie podobało mi się jego zachowanie... Taki z niego gieroj, a przy kontakcie z innym pada pierwszy.
0
Tylko czekać, aż na facebooku powstanie stronka w stylu "Beka z wrzutek Alvesa". Bardzo ładnie grają klepką.
0
Najlepsza była opcja wyboru komentarza Gran Derbi na C+. I tak najlepiej oglądało się na neutralnym.
0
Jak na niego mówią: Żelek Żyżyński :)
0
Nie odpisujcie pajacowi...
0
Mecz Barcelony z takim duetem komentatorów będzie super. Będą faworyzowali city ;)
0
Ta angielska pogoda... Drugi mecz odwołany.
0
Trochę Manchsterowo :P
Zapewne na 14/15 będą te stroje: http://1.bp.blogspot.com/-LEF64WXzpDk/UoNSeWKiLTI/AAAAAAAAKEk/wi2apoU-mJw/s700/FC%2BBarcelona%2B14%2B15%2BKits.JPG
W internecie jest parę fajnych projektów jak choćby ten: http://www.designfootball.com/design-galleries/competitions/fc-barcelona-senyera-catalan-flag-2013-14-away-kit-design-competition-closed/img-barcelona-away-catalunya-9256 czy ten:http://i.imgur.com/vxvuinj.jpg
0
A dodatkowo oni zawsze pierwsi podają informacje na temat kontuzji zawodnika.
0
Akurat nie Azjatów. Podczas gdy u nas będzie 22, to w Pekinie będzie czwartek, 5 rano. Nie najlepsza pora na mecz. Winą Azjatów jest natomiast jeśli czołowe mecze w lidze hiszpańskiej sa rozgrywane o 12-15
0
Neymar odsunięty od składu brzmi jakby zrobił coś złego i za karę nie został powołany..
Mógłby z powrotem mieć fryzurę jak do nas przychodził, bo teraz wygląda trochę śmiesznie.
0
Ale oni są kontuzjowani, ale Martino mimo to ich powołał.
0
Ogólnie chodzi o to, żeby dziś zagrali ci "lepsi", by w meczu z Rayo mogli odpocząć. Ten mecz jest tak samo ważny jak pierwszy.
0
Pinto jest pewnym bramkarzem, więc gra chociaż w Pucharze Króla mu się należy. Podaj jeden konkretny argument, by bronił Valdes...
0
Mocny skład, a do tego Cesc na skrzydle. Widać, że Martino nie chce sadzać żadnego pomocnika na ławce
0
Przepłacać za C+? Płacisz w Multimedia za dekoder, za niewiele więcej dostajesz wszystkie Canal+ w HD i cieszysz się meczami na dużym ekranie, a nie na monitorze i do tego jakieś ograniczenia, ściny itp.
0
Dobrze jest mieć Canal+. Najważniejsze ligi oraz Liga Mistrzów i Liga Europejska.
0
Devious, czytałem, że powołał kontuzjowanych, ale dalej mnie to dziwi.
Może to jakiś zabieg Martino, czy coś.
0
Powołanie dla Jonathana? Dobrze, gdyby zagrał Afellay. O reszcie niech zadecyduje Martino. Miło, gdyby zagrał Montoya.
0
Oglądanie takiego meczu jak Gran Derbi, gdzie połowa boiska zasłonięta jest cieniem to nic fajnego...
0
Klub widzi w nich zysk, to potem nie ma się co dziwić Gran Derbi o 12...
0
Wystarczył jeden news o przyszłym sezonie i już wszyscy wymieniają swoje składy, sprzedając przy tym połowę drużyny. Song i Mascherano zostają na pewno. Trzeba pamiętać, że kadra jest ograniczona i ktoś będzie musiał odejść. Odchodzi Valdés, przychodzą Ter Stegen, Alcantara i Deulofeu.
Raczej pewne jest odejście Cuenki. Ciekawe, co z Jonathanem, Afellayem, Bojanem, Sergi Roberto i Tello, skoro Martino chce kupić po jednym zawodniku na każdą pozycję.
0
http://www.fcbarca.com/tag/Dídac%20Lee oto link do artykułów z nim.
0
Didac Lee to "szpec" od technologii.
0
Ależ gafa... mógłbym tłumaczyć się błędnym naciśnięciem klawisza, ale to nie ma sensu.