0

Co to kurde? MMA?!

0

Niech gościu się ogarnie z tym Zubirakaiem.

0

Po co spinasz? Jakby Messi strzelał co mecz...

0

To nieźle Tata zamieszał w głowach Sportu i Mundo. szkoda, że bez Montoyi i Songa.

0

Ale komentator pocisnął Cristiano. Jedno jest pewne, że nie dotrwają 11 na 11.

0

Ale to Oier ma grypę żołądkową...

0

Wystarczy mieć pakiet kanałów C+ i mecze ogląda się co tydzień, razem z Ligą Mistrzów, a do tego Puchar Króla na TVP Sport.

0

Głupota się odwoływać. Druga żółta kartka i koniec, wyleciał.

0

To będzie coś pięknego. Ale długo trzeba będzie czekać.
"Przebudowa zapewni dużo większy komfort każdemu kibicowi, dodatkowo korytarze będą miały minimum 1,20 m szerokości." To w tej chwili szerokość korytarza nie wynosi nawet 1,20?

0

Co to w ogóle za argument?

0

I do tego gra cały czas na równym poziomie.

0

Co do odejścia Alvesa. Przecież on sam mówił, że nie chce kończyć kariery w Barcelonie. Więc może skoro chce odejść dać mu na to szansę już teraz.

PSG to będzie dla niego bardzo dobre rozwiązanie. Za kolegów będzie miał m.in. Mourę czy Silvę, a my skupimy się na transferze PO, jak np. Abate, de Sciglio czy Walker.

Ostatnio Alvesowi nie wychodzi, a zrobił dla Barçy wiele dobrego i zdobył z nią wszystko, więc, tak jak Valdesowi przyda mu się zmiana otoczenia.

0

Idź się doucz. Wygrywamy z Realem w bezpośrednim starciu.

0

Liczy się bezpośrednie starcie. Więc przy ich remisie mamy drugie miejsce.

0

Piękna ceremonia przed meczem Atleti. Zawodnicy kochali Aragonesa. Spojrzenia Simeone w niebo i łzy innych o tym świadczą.

0

Z tym, że takiego gracza jak np. Berbatov potrzebowaliśmy w tym okienku i to na wczoraj, choćby na pół roku.

0

Od dawna w Barcelonie nie było takiego zawodnika jak Eto'o czy Henry.

0

Naszym problemem jest też ławka rezerwowych. Kogo mamy wpuścić przy niekorzystnym wyniku aby poprawić grę? Defensywnego pomocnika, Songa, niedoświadczonego Roberto, czy może Tello? Brakuje nam konkretnego wysokiego zawodnika. Berbatov był do wyjęcia, to został ściągnięty przez Monaco. Dlaczego nie spróbowali z Cardozo?

0

Gabri.

0

Zauważalne jest to, że jeżeli gra Messi, to reszta zespołu podaje mu piłkę na alibi, Messi leci z akcją na 3, 4 zawodników, a reszta zespołu ma to w dupie i nie chce mu pomóc. Cieszy bardzo dobra postawa Alexisa. Jest jednym z lepszych w tym zespole. Udane zwody, podania, strzały. Takiego go chcemy oglądać.
Przerażające jest to, że widoczny jest brak zaangażowania zespołu. Tracą gola i dalej klepią nie stwarzając okazji bramkowych. Jeżeli nie będą uderzać z daleka z City, jak Alves, Busquets czy Adriano, to będzie kiepsko.
Kolejną sprawą są wrzutki Alvesa. Są mało kiedy celne i decydujące, robi to nieumiejętnie.
Na duży minus zasługuje wczorajsza postawa Pique (jakieś bloki piętą na 5 metrze przy golu), Valdesa (niepewne wyjścia z bramki, przy golu i przy rzucie rożnym) i właśnie Alvesa (psuje setkę i się śmieje).
Nie będę pisał o transferach, bo to powinien zauważyć sztab.
Denerwuje mnie jeszcze coś, o czym wspomniał Alves. Co to za kibice na Camp Nou? Zero dopingu, jakiejkolwiek reakcji czy wsparcia, to są właśnie ci Azjaci. Irytuje mnie to lizanie tyłka Azjatom. Jakieś naszywki na koszulkach, wychwytywanie ich na stadionie, mecze o 16 czy nawet kuriozalny pomysł Gran Derbi w południe. Przesada. Jeżeli na stadionie nie będzie konkretnej sekcji od dopingu, jak Boixos Nois, to ta drużyna nie będzie odnosić wielkich sukcesów nie czując wsparcia. Nie wiem dlaczego oni chcą, żeby wszystko było pięknie, cicho... Czasami jakaś kartoniada i co z tego? Ciągle ten sam wzór i tylko zmieniający się napis.
W tym klubie muszą nadejść zmiany.

0

Patrz MAnchester United.

0

To dziwne, że gościu kibicuje Barcelonie i po prostu wykonuje swoją pracę?
Myślę, że za taki projekt dla nich by mu nie zapłacili.
http://www.odleglosci.pl/galeria-016101/Stadion-miejski.jpg

0

PS, dziennikarze nie starali się przewidzieć dzisiejszego składu. Oni go po prostu dodali ;)

0

Fajny skład. Dzisiaj Messi się przełamie jeśli chodzi o ligę.

0

A jednak. Mecz Racingu z Sociedad został przerwany.

0

Super wiadomość. Do tego akurat w sobotę z nimi gramy. Keita jednak w tym meczu nie zagra.

0

Chyba coś pokazywał ręką na ustach.

0

Jaka ta Chelsea po powrocie Mourinho jest nudna i beznadziejna... On zabija futbol.

0

Ogromna radość po golu Puyola. Świetny strzał Adriano. Dobra gra Alexisa. Podoba mi się, że nie boi się pojedynków.
Słabo Tello i Roberto.
Tak sobie myślę, że jeśli inni nie będą strzelać z daleka, to z City może nie być kolorowo.

1

Szukaj streamów, gdzie na tablicy wyników będzie logo EA Sports lub Sky Sports.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?