PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajny był ten mecz, a do tego ten deszcz, przez co gra stawała się bardziej nieprzewidywalna. Cieszy to, że być może Messi i Iniesta wrócą do swojej dawnej, dobrej formy, jednak trzeba zwrócić uwagę na dość słabą dyspozycję obrony. Montoya na prawym skrzydle radzi sobie jednak dość dobrze. Podobało mi się to, jak Song po swoim kluczowym podaniu do Iniesty przy golu Messiego zaczął odważniej podawać i może będzie to robił częściej w kolejnych meczach. Myślę też, że sędzia liniowy miał prawo nie zauważyć Alexisa, ponieważ Pique, całkowicie go zasłonił. Odzyskaliśmy lidera, jednak nic nie jest pewne, ponieważ trzy drużyny maja po tyle samo punktów, co gwarantuje dalsze emocje.
0
Może Martino szykuje coś nowego w zespole? Jakąś nową taktykę, czy formację...
0
Tylko ludzie oświecenia jak SOM UN EQUIP! mogli sobie poradzić z tym odwiecznym problemem dwóch widowisk w jednym czasie. No jak go tu nie wychwalać pod niebiosa?
0
Tylko jak Martino miał widzieć spalonego z ławki trenerskiej, gdzie cała akcja działa się w przeciwnym rogu pola karnego? Akcja, gdzie jego zdaniem powinien być rzut karny była dla niego lepiej widoczna, ponieważ działa się po tej samej stronie pola karnego, gdzie znajduje się ławka trenerska.
0
Ja od Pogby wolę Iniestę i co to ma do rzeczy destro?
Rakitić przeżywa chyba najlepszy okres i tylko czekać aż ktoś im go podkupi.
0
Dlaczego twierdzisz, że jest chory? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?
0
Na tydzień, to może Real ;)
0
Dobry skład. Neymar to jednak Neymar, powinien zagrać w tym meczu.
0
Ty pewnie wiesz lepiej... Ale zaraz, kto jest trenerem Barcy? chyba jednak nie Ty.
0
Gramy dalej. Mecz chyba niezagrożony.
0
Ale na forum jest od tego odpowiedni dział. Kto się nie cieszy ze złota Stocha, ale nie trzeba tu pisać tego...
0
Dlaczego nie zarejestrujecie się na forum, tylko brudzicie tematy, gdzie powinny znajdować się opinie na temat tego, co zawarte jest w danym newsie?
0
Ale Martino robi w konia dziennikarzy. I dobrze. Fajnie, że grają Song i Montoya. Licze na zwycięstwa i minuty Roberto, Afellaya i Ceska.
0
Szkoda, że Afellay wchodzi do kadry kosztem Puyola. Jestem ciekaw, czy zagra.
0
Zdziwił mnie fragment jak Pique opowiada o sile fizycznej Messiego :P
0
Sevilla utraciła swoje gwiazdy - Negredo, Navasa i Kondogbię i teraz nie idzie im zbyt dobrze w lidze. Do tego osłabienia. trzeba z nimi wygrać, ale mają też Rakiticia. Na niego trzeba uważać.
0
Fantastyczny wywiad. Dobrze się go czytało.
0
Wyjmujesz jedno zdanie z całego wywiadu i z kontekstu i wprowadzasz ludzi w błąd.
0
Co się dzieje....
0
Ale bombę posłał Suarez....
0
Ładnie poprawiać kogoś, jednocześnie samemu pisać błędnie? :)
0
To, co teraz gra Bayern, to odzwierciedlenie Barcy sprzed kilku lat. to, co zrobił z nimi Guardiola to coś doskonałego.
Według mnie, to właśnie jest genialny trener, który uczy genialnej piłki.
Drużyny Mourinho grają nieciekawie dla oka i defensywnie.
0
Dobrze, że Martino chce zmienić taktykę. Oby mu się udało.
0
N11, co z tego, że Onet czy Fangol o tym pisał? Przecież oni sobie tego nie wymyślają, tylko powołują się na konkretne źródła...
0
A poza tym, dlaczego Messi jest zawodnikiem meczu, skoro Pinto zebrał najwięcej głosów?
0
Nie wiem, za co ten zawodnik meczu dla Messiego wg. czytelników. Gdyby Leo miał przed sobą typową dziewiątkę, której mógłby zagrywać swoje bardzo dobre podania, to wszystko by grało, jednak wygląda to tak, jakby musiał podać ze środka sam sobie w pole karne.
0
Jedno jest pewne. W tym klubie potrzebne są zmiany. Takie zmiany, aby zawodnicy czuli głód zwycięstwa. Cesc, Montoya, Song, Neymar nie odnieśli jeszcze znaczącego sukcesu z Barceloną poza ligą, a reszta?
0
Kto wie? Może ten Pan ma rację? Tylko co można zrobić,, by tą pasję mu przywrócić, skoro wygrał już wszystko na poziomie klubowym. Czy mistrzostwo świata jest dla niego wystarczającym powodem?
0
Chodzi pewnie o oświadczenie Neymara wobec ojca.
0
Panie qbarca. Skoro na stadionie zbiera się te 30 tysięcy, to wie Pan co by było, gdyby chociaż 2-3 tysiące zaczęły konkretnie śpiewać? Problemem nie jest frekwencja, ale nastawienie "kibiców".