PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może to wiązać się z tym, że w meczach Ligi Mistrzów poza głównym sponsorem na koszulce, nie może być pobocznych, ponieważ Gazprom czy MasterCard mogłyby mieć jakieś pretensje.
0
Na TVP1.
0
Bardzo fajnie wczoraj grali. Taka Barcę chciało by się oglądać zawsze. Świetnie graliśmy w obronie, mimo, że trudno było równać Mascherano z Negredo, Czy Alvesa z Toure. Pomoc zagrała doskonale, a Alexis napędzał prawą flankę. Świetna akcja Neymara z Alvesem. Trzeba oddać naszemu prawemu obrońcy, że zrobił to wybornie i można przymknąć oko na kilka jego wrzutek.
Co do sytuacji Pique z Negredo. Już wtedy, gdy oglądałem mecz, wydawało mi się, że Pique powiedział coś sędziemu, gdy też miał sięgać po kartkę.
Pokonaliśmy rewelację ligi angielskiej na ich terenie. To ogólnie był mecz na bardzo wysokim poziomie. Komentatorzy fajni, ale bardzo faworyzowali Manchester.
Co do świetnego wczoraj Valdesa. Mówcie, co chcecie, ale takiego zadziory będzie nam brakowało w dużynie.
0
Cały zespół dziś mi się podoba. Będzie brakowało takiego zadziory jak Valdes.
Xavi ładnie z dystansu. Chyba każdy zadał sobie pytanie, dlaczego Iniesta nie strzelał. Do strzałów przydałby się Adriano, wejdzie Neymar, Pedro i ktoś z dwójki Adriano/Song
0
Komentarz wyborny, pomimo tego, że trochę faworyzują City.
0
Gramy bardzo, bardzo fajnie. Jednak jeżeli nie oddadzą strzału w sytuacji jak miał Iniesta, to o czym myśleć? O dziwo Xavi oddał najgroźniejszy strzał.
0
Co prawda na onecie oglądałem tylko jeden mecz. 4:0 z Milanem, ale było warto. Niezłe jajca w przerwie i przed meczem były z komentatorami na eNce.
0
Gdybyś był, mógłbyś poprowadzić własnego streama prosto ze stadionu ;p
0
To mecz nie leci na Canal+ Sport? Już się przestraszyłem, że nie obejrzę, ale nSport też jest...
0
ligamistrzow.onet.pl
Zapłać niewiele przez sms i ciesz się dobrą transmisją.
0
Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Cesc, Alexis, Messi, Iniesta.
0
Trzeba będzie cholernie uważać na cały zespół, a szczególnie na Negredo oraz Silvę
0
Tak, sprawdziły się przewidywania.
0
4-2-2? Są aż tacy pewni siebie? ;)
0
Miejmy nadzieję, że i tym razem Tata robi w konia wszystkie gazety.
0
A co w tym dziwnego? Roura nadal jest w sztabie szkoleniowym
0
Chodzi o Cuenkę.
0
To by było niezłe, ale kto posadzi na ławę jednocześnie Iniestę i drugi mecz z rzędu Xaviego?
0
Szkoda chłopa. to musi być przygnębiające. Czuje, że jest tu niepotrzebny, a mimo to chce tu być.
0
"To moje typowe zagranie" Ma rację, jego strzały są świetne po prostu. Który to już podobny gol w jego wykonaniu...
Oby dostawał jak najwięcej szans czy to na lewej, czy na prawej stronie.
0
Chyba nie znasz znaczenia słowa bynajmniej.
0
Co to jest to IF?
0
Będzie edycja komentarza. To na pewno.
0
http://pics.tinypic.pl/i/00500/6rcossq6sp7v.png
Z oficjalnego konta Liverpoolu. Piękny gest.
0
Szkoda, że nie będzie tego meczu na Canal+, jak rok temu.
0
Bardzo fajny skład. Zagrają ci, którzy dawno nie grali ale też jest paru zawodników, którzy rozgrzewają się przed City.
Jeżeli obecność Songa ma oznaczać mecz z City dla Busquetsa i odwrotnie, to byłbym za składem Sportu. Tello powinien dzisiaj zagrać. Chciałbym też zobaczyć Adriano w meczu z City od pierwszej minuty.
Dobrze, gdyby później wszedł Afellay oraz... no właśnie, kto? Nasza ławka nie poraża. Możliwe, że wejdzie Xavi oraz Neymar, chyba, że zagra skład bez Tello, to wtedy on wejdzie.
0
Z jaką chorobą?
0
Nie zmienił się. Nie rozumiesz, że on nie ma 11 lat, nie ma na imię Mikołaj i wszystkie jego dane były fałszywe? Poczytaj sobie na jego facebooku jak sobie jaja robił z całego portalu...
0
Jedyne wyjście to Canal+. Na TVP pewnie będą pokazywane najbardziej "polskie" drużyny.
0
Rozumiem.