0

Kogo by Martino nie wziął, to prawdopodobnie i tak zasiądzie na ławce rezerwowych, a w obronie zagra Macherano z Puyolem lub w którymś z defensywnych pomocników.

0

Pinto, Oier, Alves, Montoya, Mascherano, Puyol, Adriano, Song, Sergio, Xavi, Roberto, Iniesta, Cesc, Messi, Tello, Alexis, Pedro. Tylu zostało

Skład na Bilbao powinien wyglądać tak: Pinto - Montoya/Alves, Song/Bagnack, Mascherano/Puyol, Adriano - Busquets, Roberto/Xavi, Iniesta, Alexis, Messi, Pedro.

0

Czyli należy rozumieć to tak, że jeśli klub nie da mu podwyżki, to Messi po wygaśnięciu kontraktu odejdzie od klubu, który dął mu wszystko?

0

Wydaje mi się, że wina za wrzutki Alvesa nie leży po jego stronie. Gdyby miał w polukarnym 2 wysokich zawodników, to często kończyłyby się strzałem na bramkę, bo te dośrodkowania mogą być dobre, ale na kogoś innego. W PSG cieszyliby się z tych dośrodkowań, ale u nas to się nie sprawdza.

0

Świeżą tiki takę Pepa wszyscy chcieli oglądać, nie tylko kibice Barcelony, bo za pomocą kiliu szybkih podań bez przyjęcia Barcelona rozwalała całą obronę i to się podobało, a teraz? 46 podań w bok boiska i strata. To jest tak nudne, że na meczach ok. 22 można naprawdę zasnąć, ale szkoda, że w klubie nikt tego nie chce widzieć.

1

Nie podoba mi siębto. Można mówić, że wszyscy są winni, alenotwarcie powiedzieć, że to wina trenera? To on biega po boisku za miliony, czy zawodnicy? To piłkarze są zawsze pierwszymi winnymi, nie trener.

0

Gościu traci powoli szacunek u kibiców. Po pierwsze jego bezsensowne dośrodkowania. Wolałbym, aby zamienił je wszystkie na strzały w światło bramki, jak to robi Adriano. Ale na całkowity brak szacunku zasługuje po sytuacji, gdzie uderzył w rękę Ramosa, kiedy ten chciał go podnieść i kiedy rzucił Modricia piłką.

0

Ten gol Bartry dla mnie też był szczególny, symboliczny. Cieszyłem się bardzo, że właśnienon to zrobił. Podobał mi się już jegonwcześniejszy strzał z dystansu.

1

Fabregas powinien zacząć na ławce. Xavi i Iniesta zrobią swoje, a atak NeMesIs może wiele zrobić. Może by postawić Songa w obronie? Zawsze to większa siła niż Adriano czy Busquets.

1

Adama powinien częściej występować już w pierwszej drużynie, o zakontraktowaniu jeszcze chyba lepiej nie myśleć. On, Munir, Dongou czy Bagnack to może być nasza przyszłość.

0

Zasłużone ZM dla Neymara i Pinto, a gdy w artykule, o tym, że kibice czekali na Barcelonę i wyzywali właśnie ich i napisałem, że byli najlepsi, to odpowiedzieli mi tak: "chyba w symulowaniu" i "jak Pinto był najlepszy, to ja jestem Czyngis-Chan"

Pinto mimo tych swoich zatrzymujących akcję serca zwodów pokazuje, że umie bronić, a Montoya bardzo aktywny. Powinien otrzymać szansę w meczu Bilbao.
Martwi mnie dyspozycja Fabregasa. Od kilku meczów nie pokazuje nic ciekawego.

0

Ta akcja była bardzo przypadkowa.

0

To chyba jacyś debile. Obrażać Pinto i Neymara? Dwóh najlepszych na boisku?

0

Oczywiście mowa o meczu ligowym.

0

Montoya, Neymar i Pinto na plus. Skład na następny mecz powinien być taki:
Pinto - Montoya, Bartra, Mascherano, Alba - Song, Xavi, Iniesta - Neymar, Sanchez, Tello/ Pedro. Messi powinien usiąść na ławce. Być może to przemęczenie. Neymarowi ostatnio bardzo dobrze idzie i czuje ochotę do gry.

0

Bayern - Chelsea, Guardiola - Mourinho. Ależ to by był finał.

0

Właściwie, to tak. Mascherano to też nie jest prawdziwy obrońca, choć u nas gra na tej pozycji od zawsze.

0

Dla mnie super. Nareszcie Montoya i Adriano razem. Eksperyment z Busquetsem jest ciekawy, ale w końcu mamy tylko jednego prawdziwego śo na ten mecz. Song w środku, możliwe, że zamieni się potem z Busquetsem, ale to on będzie odpowiedzialny za rozgrywanie. Dobrze, gdyby podłączał się więcej do ofensywy. Nareszcie zagra Pedro. Szkoda, że nie ma Tello. Raczej wejdzie w drugiej połowie. Teraz została nam liga oraz finał Pucharu Króla i trzeba być skupionym i grać w każdym meczu na 100%.

1

Wow, niezłe. Dlaczego nie może być takich transparentów + jakaś kartoniada na ważne mecze? Dlaczego nie pozwolono na wywieszenie flagi "Tots Units Fem Forca" z Gdańska?

0

Cristiano niby taka muskulatura, a lata jak piórko przy starciu bark w bark, ale i tak będą mówić o Neymarze...

0

Pokrzyczą dwa razy independencia, dwa razy ole le i koniec.

0

O rany...

0

Bez niespodzianek. Myślę, że teraz na każdy ważny mecz będzie desygnowana ta jedenastka.

0

Mają tyle pieniędzy, to wydawać by się mogło, że nakupią wiele gwiazd. Tymczasem grają u nich np. Kurzawa, Carrasco, nie opierają wszystkiego na kasie. Taki projekt podoba mi się bardziej niż np. PSG.

0

Jeżeli pójdzie do Monaco, będę się cieszył. Będzie tam miał m. in. Abidala. Jeśli Alves zdecyduje się odejść, fajnie, gdyby obrał ten sam kierunek.

0

Jakiego konfliktu, o co chodzi? Dla mnie Bale jest klonem Cristiano. Zobaczcie na ich styl podchodzenia do rzutu wolnego, obydwaj mają te same ruchy, rozkrok, charakterystyczny ruch barkami przy wolnym. Z daleka wyglądają też podobnie.

0

Scenariusz miał być całkiem inny. Gramy ostatni mecz w lidze na Camp Nou, Puyol gra bezbłędnie, czyści wszystkie zagrania, a Valdes broni ciężkie piłki. Gol Puyola w tym meczu, czy obroniony rzut karny przez Valdesa byłbyy czymś niesamowitym. W 60-70 minucie i Puyol i Valdes schodzą z boiska przy owacjach na stojąco, koledzy z drużyny robią szpaler, a trybuny wykrzykują ich nazwiska.

0

Gdyby Song był zawodnikiem np. Realu Madryt, to nikt nie odważyłby się dać oferty niższej niż 15 mln, ale po ostatnich cyrkach m. in. z Villą wszyscy uważają Barcelonę za jakiś dyskont.

0

My potrzebujemy takiego zawodnika jak Song. Szkoda tylko, że gra on mało do przodu i trochę bojaźliwie, choć wczoraj kilka razy markował podanie i szedł do przodu.

0

Jeszcze Walcott i kilku innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?