PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie, tylko co byśmy zrobili z dwójką świetnych, młodych golkiperów, którzy chcieliby grać w pierwszym składzie?
0
Alexis, Beaussejour, Isla, Iturra, Medel, Vidal. Całkiem niezły zespół ma Chile. Fajnie, gdyby wyszli z grupy z Hiszpanią. Swoją drogą, to ciekawe, czy Afellay pojedzie na Mundial. Wydaje się nierealne, chociaż...
0
I bardzo dobrze. Chciałbym, by Martino został na jeden sezon. Potem będziemy mogli się zastanowić, ale te rozmowy z Enrique...
0
Mafia zwana FIFA/UEFA wie, gdzie szukać, żeby szybko się wzbogacić...
0
Nie zdziwię się, jak nie wygramy żadnego meczu do końca z taka ich motywacją, nie mówiąc już o stylu w jakim będą grane te mecze.Aż chciałoby się, by mecze z Elche i Atletico były zagrane w pieknym stylu, szybką tiki-taką i wysokim wynikiem, żeby chciało się czekać na nowy sezon ze zniecierpliwieniem.
0
A sprint Pinto? :) 200 km/h.
0
5 lat temu, ach jakie to było piękne...
http://w210.wrzuta.pl/film/14uzFjmQnXW/iniesta
0
Nawet Busquets chciał kupić wyjazdową koszulkę Barcelony ;)
2
I to ciągłe puste gadanie o tym, że pozostałe mecze to finały... To niech tak zagrają, bo w tym roku mistrz smakowałby wyjątkowo...
3
Podobno jest zakaz wuwuzeli, ale Brazylia słynie z bębnów...
1
Klikasz na avatar u góry strony, a dalej "wyłącz nową wersję"
0
Pewnie Atletico i Real specjalnie się zmówiły, żeby nam pograć na nosie ;)
A tak na serio, to jeżeli taki wynik się utrzyma, to Barcelona nieźle będzie sobie pluła w brodę, że nie okazała wczoraj wielkiego zaangażowania.
Real dziś by przegrał, my wczoraj wygrali i po Elche mieli jeszcze mecz z Atletico o mistrzostwo...
0
"...Jednak już w latach późniejszych mecze zostały rozegrane, pomimo tego, że Atlético Madryt w 1996 i FC Barcelona w 1998 oraz w 2009 również zdobyły obydwa trofea. We wszystkich trzech przypadkach drugim zespołem zostawał przegrany finalista Pucharu Króla. W dwóch pierwszych wypadkach to właśnie ten zespół zwyciężał."
0
W przypadku gdy jedna drużyna zdobywa dublet, w Superpucharze gra drugi finalista Pucharu Hiszpanii.
0
Cieszę się, że idzie do Abidala. Gdyby Alves miał odejść, to mógłby iść do Monaco. Wygląda na mądrze zarządzany klub.
0
Jeżeli po tej kolejce będzie wiadomo, że sezon skończony, to z Elche muszą zagrać Oier, Afellay, Tello, Montoya, Cuenca może ktoś z rezerw. A na Atletico pełny skład, by to wygrać i w dobrym stylu pożegnać sezon.
0
Po tych wygranych na styk, chciałoby się obejrzeć dzisiaj manitę, albo nawet więcej. Nie można lekceważyć Getafe, ale nie się chłopaki postarają, a dziś mecz będzie szczególny, ostatni hołd, oprawa, więc trzeba to zrobić.
0
Co jak co, ale Montoya nie grał dawno, a błędem klubu będzie, jeśli odejdzie
0
Zdecydowanie brakuje nam kogoś w ofensywie, kto porządnie przywaliłby z dystansu. Teraz mamy tylko Adriano, który strzela sporadycznie, ale jak już strzela, to konkretnie. Czasami uderzy też Alves.
0
Puyol musi być gotowy na Atletico. Musi też dostać brawa na stojąco, więc albo zejdzie z boiska, albo na nie wejdzie.
0
Podobno Cuenca ma już zielone światło na grę... Ciekawe, czy dostanie szansę w tym sezonie... Pewniakiem na mecz są tacy zawodnicy jak: Pinto, Bartra, Mascherano, Adriano i Messi. Ciekawe, czy Montoya dostanie wreszcie szansę. Na defensywnym pomocniku zagra pewnie Busquets, a w pomocy Xavi z Iniestą, choć możliwe są minuty Fabregasa czy Roberto. W ataku na pewno zagrają Alexis, Messi i Pedro. Chciałbym, by Afellay w końcu zagrał wchodząc od 60 minuty.
0
Wydaje mi się, że możemy sobie pozwolić na jeszcze jednego pomocnika. Xavi ma Cesca, ale Iniesta nie ma zmiennika. Roberto nie daje tego, czego wszyscy oczekiwali, Jonathan z Afellayem pewnie odejdą, dołączy tylko Denis Suarez, więc nie ma jakiegoś wielkiego tłoku w pomocy. Song musi zostać, bo na jeszcze jednego śpd przy zakupach bramkarza, obrońców i ofensywnych zawodników nie nie będzie nas stać.
Zawsze chciałem w Barçy widzieć Pirlo, który mówił, że przyczołgałby się tu na kolanach, ale Milan mu nie pozwolił, jednak na to już chyba za późno.
0
Myślę, by po zakupie koszulki z tego sezonu nadrukować sobie jakoś to zdanie. Pytałem na allegro, o taki dodatkowy napis, to niestety nie ma możliwości.
0
Klikasz na avatar u góry strony i "Wyłącz nową wersję"
0
Najlepszym wyborem będzie chyba Multiliga.
1
Za kilka lat będzie nim Abidal...
1
Mes que un Club odnosi się do tego, że Barça to nie tylko klub, ale także wizytówka Katalonii i jej duma, nie chodzi tu o jakieś pojedyncze ładne zachowania, tylko o to, czym jest FC Barcelona dla Katalonii.
1
Z Getafe zagramy z napisem TITO per siempre etern z przodu koszulek. A więc w następnym sezonie motto Seny, pit i collons na koszulkach jest prawdopodobne. http://img02.mundodeportivo.com/2014/05/01/El-diseno-de-la-camiseta-que-l_54406504293_51356729138_352_256.jpg
0
A najgorsze jest to, że tak znakomitego bramkarza Chelsea będzie miała kompletnie za darmo...
0
Tak się gra przeciwko marnemu autobusowi!! Brawo Atleti, niech wygrają finał.
Niech jeszcze Villa wejdzie.