PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zobaczyłem ten news, to z miejsca przeczytałem "Gonzalo Higuain zawodnikiem Barcelony!" Dla mnie to świetna wiadomość. Tylko jaka będzie cena? Myślicie może o Songu lub innym zawodniku w rozliczeniu?
0
Byłoby fajnie, gdyby jutro, albo w tym tygodniu ogłoszono dwa transfery. Rakiticia (w jego kontekście "jutro" może wydawać się śmieszne) i Higuaina.
0
Całkiem niezłe nazwiska ma Bośnia. Džeko, Pjanić, Spahić...
0
3:1. Liczę na dobrą formę Argentyny i biorę pod uwagę to, że Dżeko może być groźny.
0
Całe szczęście, że nie ma karnego. Jeszcze tylko ok. 5-6 minut. Swoją drogą, to jeśli z Higuainem to prawda, to ciekawe ile Napoli za niego zaśpiewa.
0
Jedni już mnie dzisiaj "wysterowali" w ostatnich sekundach. Oby wynik Francji już taki został.
1
Dla mnie to bardzo fajna wiadomość. Lubię Higuaina jak i Benzemę.
0
Podoba mi się to goal-line. Nareszcie się przydało, a nie przy rzucie karnym.
1
Wydaje mi się, że Dżeko może coś ustrzelić, więc wynik 3:1 dla Argentyny jest prawdopodobny.
2
Wszyscy widzieli w nim następcę Xaviego, a okazało się, ze wytrzymał tu raptem trzy sezony.
0
Głównym newsem będą raczej mecze piłkarzy Barcel8ny.
0
0
Cieszący się Balotelli. Może faktycznie skończył ze swoim dawnym charakterem?I teraz Anglia na 2:2 i git :)
0
Jego charakter go skreśla w wielu klubach. Sam wolałbym go nie mieć w Barcelonie...
1
Świetna jest ta cieszynka Sturridge'a. Byłoby fajnie, gdyby grał u nas.
0
Ale świetny mecz...
2
"Oni pewnie będą bronić, więc my zaatakujemy" - powiedziały dwie znane z defensywnego ustawienia drużyny.
1
Remis 2:2.
0
fajnie, gdyby Dos Santos został. Niech pokaże, co potrafi.
0
Ja postawię na Włochów. Anglicy jakoś mnie nie przekonują, chociaż patrząc na Wilshere'a, Sturridge'a, Rooney'a, Sterlinga to zastanawiam się nad wynikiem.
3
"...To tajemnica Mundialu..."
To jest właśnie piękno futbolu i wielkich imprez, gdzie każdy może wygrać z każdym.
5
Ktoś tu chyba wygra dwie dychy :)
0
Szczerze mówiąc, to pierwszy raz o nim słyszę, ale widać, że może być z niego dobry piłkarz. Odważnie strzela z dystansu.
0
W 2006 wygraliśmy z Kostaryką w fazie grupowej ;)
3
Swoją drogą, to podoba mi się ten duet komentatorów.
0
Kostaryka czarnym koniem turnieju?
1
No i typ popsuty. Kostaryka super gra dzisiaj.
0
Ależ komentator był w niebiosach po tym strzale.
1
I to jest niby taki dobry news?
0
Zazwyczaj na początku wielkich turniejów sędziowie nie chcą dyktować karnych, mimo że są do tego sytuacje. Tak było np. na MŚ 2010, ale w tym roku jest jak widać odwrotnie.