0

Jak zobaczyłem ten news, to z miejsca przeczytałem "Gonzalo Higuain zawodnikiem Barcelony!" Dla mnie to świetna wiadomość. Tylko jaka będzie cena? Myślicie może o Songu lub innym zawodniku w rozliczeniu?

0

Byłoby fajnie, gdyby jutro, albo w tym tygodniu ogłoszono dwa transfery. Rakiticia (w jego kontekście "jutro" może wydawać się śmieszne) i Higuaina.

0

Całkiem niezłe nazwiska ma Bośnia. Džeko, Pjanić, Spahić...

0

3:1. Liczę na dobrą formę Argentyny i biorę pod uwagę to, że Dżeko może być groźny.

0

Całe szczęście, że nie ma karnego. Jeszcze tylko ok. 5-6 minut. Swoją drogą, to jeśli z Higuainem to prawda, to ciekawe ile Napoli za niego zaśpiewa.

0

Jedni już mnie dzisiaj "wysterowali" w ostatnich sekundach. Oby wynik Francji już taki został.

1

Dla mnie to bardzo fajna wiadomość. Lubię Higuaina jak i Benzemę.

0

Podoba mi się to goal-line. Nareszcie się przydało, a nie przy rzucie karnym.

1

Wydaje mi się, że Dżeko może coś ustrzelić, więc wynik 3:1 dla Argentyny jest prawdopodobny.

2

Wszyscy widzieli w nim następcę Xaviego, a okazało się, ze wytrzymał tu raptem trzy sezony.

0

Głównym newsem będą raczej mecze piłkarzy Barcel8ny.

0

świetna seria kreskówek.

0

Cieszący się Balotelli. Może faktycznie skończył ze swoim dawnym charakterem?I teraz Anglia na 2:2 i git :)

0

Jego charakter go skreśla w wielu klubach. Sam wolałbym go nie mieć w Barcelonie...

1

Świetna jest ta cieszynka Sturridge'a. Byłoby fajnie, gdyby grał u nas.

0

Ale świetny mecz...

2

"Oni pewnie będą bronić, więc my zaatakujemy" - powiedziały dwie znane z defensywnego ustawienia drużyny.

1

Remis 2:2.

0

fajnie, gdyby Dos Santos został. Niech pokaże, co potrafi.

0

Ja postawię na Włochów. Anglicy jakoś mnie nie przekonują, chociaż patrząc na Wilshere'a, Sturridge'a, Rooney'a, Sterlinga to zastanawiam się nad wynikiem.

3

"...To tajemnica Mundialu..."
To jest właśnie piękno futbolu i wielkich imprez, gdzie każdy może wygrać z każdym.

5

Ktoś tu chyba wygra dwie dychy :)

0

Szczerze mówiąc, to pierwszy raz o nim słyszę, ale widać, że może być z niego dobry piłkarz. Odważnie strzela z dystansu.

0

W 2006 wygraliśmy z Kostaryką w fazie grupowej ;)

3

Swoją drogą, to podoba mi się ten duet komentatorów.

0

Kostaryka czarnym koniem turnieju?

1

No i typ popsuty. Kostaryka super gra dzisiaj.

0

Ależ komentator był w niebiosach po tym strzale.

1

I to jest niby taki dobry news?

0

Zazwyczaj na początku wielkich turniejów sędziowie nie chcą dyktować karnych, mimo że są do tego sytuacje. Tak było np. na MŚ 2010, ale w tym roku jest jak widać odwrotnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?