1

Trzeba zadowolić się jednym punktem. Oby w meczu Ekwadoru było 2:1

2

Haha, pokazują już trenerów, a tu gol :D A jednak nieuznany.

0

Niech strzelą jeszcze 3, to będą 2 punkty za różnicę bramek i wygraną Francji ;)

0

Valbuena jest 2 cm niższy od Messiego.

1

I po wyniku. Eh ten malutki Valbuena...

0

Brawo Diego! Świetnie wyczuł.

0

Jaki karny? Beznadziejna decyzja. Niech Benaglio to obroni.

0

Czyżby Szwajcaria nareszcie zorientowała się, że mecz się już zaczął?

0

Ja też, ale znając to, to zmienię i 2:1 będzie.

0

Grecja to samo. Nic nie grają, a i tak awansują przy szczęściu.

0

Tylko w jednym dniu nie było wyniku 2:1, więc postanowiłem dziś postawić 2:1 na Francję, Włochy i Ekwador.

0

Ale Balotelli dzisiaj jest groźny.

0

Przyszłość Campbellego? Joel Campbelli :)

0

Czyli wolał sobie dorobić niż pójść śladem np. Maldiniego? Nie wiem, jaki może być inny powód przenosin do Kataru...

0

Ale tylko przy dokładnie trafionym wyniku?

0

Mam pytanie. Czy trafiony niedokładny remis w Lidze Typerów jest premiowany dwoma punktami? Pytam, ponieważ różnica bramek przy remisie zawsze jest taka sama.

3

Ale zobacz. Anglia przegrywa 2:1 i ma tylko 2 minuty na odrobienie strat i kiedy szybko potrzeba wznowić grę i potrzeba piłki, to chłopcy którzy tam są mają to gdzieś.

8

Reakcja Harta po wolnym Pirlo:


Chłopak od piłek pewnie mało nie narobił w gacie.

1

Ciekawe ile osób pomyślało: Na Hummelsa i Martineza nie ma szans, więc dawać tego Otro :)

0

Byłoby ciekawie, jednak wtedy co z Alexisem i pozostałymi formacjami? Suarez grałby na środku? Fajnie by było, gdyby został w Liverpoolu.

0

Mam nadzieje na pożegnanie Xaviego, Puyola i Valdésa w jakimś meczu, w którym mogliby wystąpić. Fajnie by było oprócz koszulki z Puyolem zrobić inną, z Xavim.

1

Szkoda, że odchodzi, to legenda. Ale z jakiej racji klub ma mu jeszcze płacić za zerwanie umowy? W tym zarządzie jest chociaż jeden normalny człowiek?Ten sezon będzie trochę pusty. Bez Xaviego, Fàbregasa, Puyola, Valdésa....

2

Suarez to byłby świetny transfer jednak tylko wtedy, kiedy Alexis zostanie. Można przecież to inaczej rozwiązać. Problemem jest to, że jednocześnie trzeba sprowadzić konkretnego obrońcę.

0

Widzę, że nikt nie chce wypomnieć Laskowskiemu, że źle wymawia nazwisko Rooney'a?

1

Ja dałem 2:2, ale zastanawiam się nad zmianą.

0

Ciekawe, czy dobrym pomysłem jest stawianie w każdym meczu wyniku np. 2:0 ze wskazaniem na faworyta. Ciekawe, jaki byłby procent skuteczności.

0

Szkoda. Miałem 3:2 i chciałem zmienić na 2:1 i się nie zapisało, a było to jeszcze przed meczem.

0

Byłoby fajnie, gdyby i WKS i Kolumbia awansowały dalej.

1

Szkoda, że nie zainteresujemy się np. Abate albo Islą.

9

Bo dla nich to coś więcej niż odśpiewanie na odwal lub w ogóle nie śpiewanie, jak niektórzy z naszej kadry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?