PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też nie jestem zadowolony z odejścia Alexisa, bo lubię go jako zawodnika, ale po prostu bredzisz. Jak można życzyć najgorszego zawodnikom ulubionego klubu i klubowi najgorszego, bo odszedł jeden zawodnik?
4
Ale pieprzycie za przeproszeniem. Ma wakacje, więc nie zarobicie mu robić tego, co mu się podoba. Messi czy Podolski bawią się z delfinami, a Pique gra w pokera i nikomu nic do tego.
3
O i fajnie. Chciałem, żeby tam poszedł, a nie do Kataru...
16
Dla mnie to jest jakieś nienormalne. Real dostaje od Juve za Moratę 23mln, a gnoje złożyli za Alexisa ofertę na 18 milionów. Ewidentna kpina z Barcelony, ale co zrobić, skoro sami się dają.
0
Zapomniałeś o Rakiticiu, prawda?
0
No tak, tylko według klubu, po co wydawać 60mln na Benatię, skoro można oszczędzić po transferze Suareza i ściągnąć Mathieu... Wolałbym już tego Marquinhosa, który może odpalić i być obrońca na wiele lat razem z Bartrą.
2
Maracanazo jak sama nazwa wskazuje, miało miejsce na Maracanie. Może Bellozo Horizontazo? :)
0
A ja mam jednak nadzieję, że trafią na Argentynę, która zrewanżuje się za rok 2010.
0
No tak, kurczę, faktycznie. Ten wynik to wina nikogo innego jak Neymara. Wszystko jasne.
1
Co Ty opowiadasz? Skąd masz takie dane? Równie dobrze można napisać, żenfani Neymara to dzieci z podstawówki, a fani Messiego to sezonowcy, którzy kibicują mu po każdej kolejnej Złotej Piłce...
6
A to, że podczas gdy reszta zespołu miała wywalone na zaangażowanie w mecz, jemu i Mascherano zależało na wyniku i starali się. Umiejętności na Barcelonę też ma.
0
Przecież to jest nie do pomyślenia, że to klub który chce nabyć danego zawodnika dyktuje warunki temu klubowi, który sprzedaje piłkarza...
1
Oby Barcelona nie żałowała tej "zamiany", jak po krótkim czasie Suarez zrobi coś głupiego...
0
No cóż. Szkoda. Na Mundialu pokazał klasę, a słowa Neymara, że po powrocie Alexis nie będzie się z niego śmiał mogły oznaczać jego pozostanie. Niech mu dobrze idzie w tym Arsenalu.
0
A może nie oznacza to odejścia Sáncheza? Możliwe, że odejdzie Song lub Alves i Pedro wróci do 17 lub weźmie 22, a 7 zostanie dla Alexisa? A poza tym, to przecież nie jest oficjalna koszulka.
0
Polecam dwa dokumenty. "Pelada - futbol bez granic" i "W rękach Bogów" oraz dwa polskie filmy. "Boisko bezdomnych" i "Być jak Deyna".
1
Tylko, że jeżeli Song otzymuje trzy mecze zawieszenia, to Zuniga nie zasługuje na podobną karę atakując kolanem, gdzie nie interesuje go piłka?
1
Nie rozumiem Was. Wiadomość o śmierci Di Stefano na pewno się pojawi. Wasze wymuszanie nic nie da, oprócz tego, że jak wstawią wiadomość, to napiszecie, że wymuszone i że łaska...
7
Tylko że wtedy za pierwszego lepszego 22 latka nie trzeba było płacićnpo 30 milionów...
1
Rzuty karne. Kostaryka daleko już zaszła, ale z pewnością nie mają dość.
0
To by było coś pięknego!
4
Ale wy jesteście dziwni z tym "Onet?" "Wp?". Serio nie rozumiecie tego, że oni tylko przekazują informacje?
0
Szkoda, że właśnie tam, ale cóż. Ważne, że gra i to jest godne podziwu.
1
Gościu jest jakiś naćpany! Maradona?!
0
Moim zdaniem to wyglądałoby świetnie: http://www.footballuser.com/1034415/FC_Barcelona
Jest jeszcze kilka niewiadomych. Między innymi pozycja prawego obrońcy, transfery Tello, Dos Santosa, Roberto, Afellaya, Cuenki, no i oczywiście Alexisa. Messi sprawdziłby się na pozycji rozgrywającego, tylko wtedy Rakitić dosyć mało by grał, nie mówiąc o Roberto.
0
Właściwie, to Masczerano. Uważam, że różnorodność wymowy nie jest spowodowana danym rejonem, krajem, czy akcentem, tylko trudnością wymowy lub nieznajomością. Nikt mi nie wmówi, że Błaszczykowski w języku niemieckim czyta się "Blacikownski"
1
A następnie Messi się obudzi i okaże się, że to był tylko sen. Jak w reklamie. :)
0
Ale w stopniu minimalnym :) Dodał też, że w tym momencie nie jest w stanie odpowiedzieć konkretnie na to pytanie. Takie deklaracje jednak nie muszą niczego oznaczać. Wystarczy przykład Isco, który kiedyś chodził z koszulce Barcy, czy Halilovicia, który ma wytatuowany napis Hala Madrid (Była o tym mowa, lecz były sprzeczności, czy to jego ręka)
2
Z pewnością James otrzymał słowa w stylu: "Głowa do góry chłopaku. Masz jeszcze czas, kiedyś będziesz jednym z najlepszych"
3
Jaki piękny widok. To jest właśnie piękno futbolu.