0

"Żeby chociaż każdy" to brzmi śmiesznie. W wadze ciężkiej walczył z byle kim, oprócz Kliczki, a większość wygrywał jedynie na punkty.

0

Jego ojciec jest gnojem, który żeruje na karierze syna i tyle. Ojciec jako menedżer to zły pomysł co pokazuje przykład Messiego i Neymara.

0

Alcantary nie policzyłem dlatego, że może on grać jako środkowy napastnik.

0

Mi się wydaje, że jeśli Xavi odejdzie, to szansę dostanie Afellay. Wtedy mamy taką pomoc: Rakitić, Iniesta, Roberto, Afellay i może Song, który będzie grał na ŚP? Zresztą Enrique powiedział, że kadra będzie liczyła mniej niż 25 zawodników, bo w rezerwach jest zdolna młodzież, której trzeba będzie dawać szanse.

0

A ja chciałbym, żeby ktoś tego śmiesznego Adamka, który walczył tylko z "dziadkami" porządnie zlał. Taki z niego góral, a przyznał, że w Polsce nie opłaca się żyć, bo sukcesu się tu nie osiągnie.

0

O, bardzo fajny kierunek dla niego. Jest tam Villa, przyjdzie Lampard. Według mnie, to całkiem prawdopodobne, że w MLS skończy też Valdes.

3

Tak, bo ty najlepiej wiesz, jaka jest Brazylia. Wielki znawca Brazylii się odezwał...
Przedostatnie zdanie w ogóle cię ośmiesza.

0

Nie piszę o tej wypowiedzi...
I nie zacznę go od razu lubić czy chwalić jak to pisze Diamond, bo powiedział jeden komplement.

0

Czy tylko mi się, wydaje, że Mourinho całkowicie odmienił się w Chelsea? Ciepło wypowiada się o zawodnikach Barcelony, nie prowokuje...

1

Jak na razie hitem tego lata jest transfer Suareza. Bez wątpienia. Ciekawe, czy będzie się starał jakoś to przebić.

1

Co cię obchodzi tytuł tego newsa? Boli cię to, że na tej twojej stronie każdy news wygląda tak samo i ledwo da się go czytać?To zabawne, że dzieci rozmawiają i kłócą się o wyniki z 43 roku. Jesteście śmieszni.

0

Ludzie, on dopiero przyszedł do Barcelony. Dajcie mu się ograć w rezerwach. Tymczasem Wy piszecie tak, jakby od razu miał grać za Iniestę albo Messiego przez większość sezonu.

2

No tak, bierz pod uwagę jakiś sparing, ale zrzuć na drugi plan pogrom jaki zgotował Real Bayernowi. Uważasz pewnie, że Nurnberg to obecnie światowa czołówka?

0

No proszę, zdobyło Ligę Mistrzów i jakie pyszne się zrobiło... Dlaczego to coś jeszcze jest na tej stronie?

4

Jak dla mnie, super by było, gdyby Afellay został. Zaczął dobrze, niech idzie mu tak dalej, to może Enrique go zostawi w Barcelonie. Po kilku jego podaniach było widać, że ma w sobie to coś.

0

Kto pisał? Stroje Realu też są fajne, ale to zupełnie dwa inne kolory. Parę sezonów temu mieliśmy już podobne do tych co teraz.

5

Nawiązał do tego, że dziś rocznica kiedy Ronaldinho dołączył do Barçy.

0

Tylko wcale nie jest powiedziane, że odejdzie. a nawet jeśli, to i tak powinien grać, żeby do nowej drużyny nie przyjść nieogranym.

0

Ładnie. niech od początku zagra Afellay, później zmieni go Halilović.

0

No cóż. Masip pewnie przeczyta Twój durny komentarz i spakuje swoje walizki opuszczając Barcelonę...

3

Zobaczysz, że któryś z nich z nami zostanie. I oby to był Afellay, który byłby zmiennikiem Iniesty. Rafinha grałby w ataku.PS. Darmozjadów? Czy to wina Afellaya, że miał kontuzje i nie dostawał szans kiedy był zdrowy?

0

To nie jest tak, że jestem jakimś antyfanem Sergio. Lubię go, tylko po prostu musi się wziąć do roboty i musi mieć konkurenta, ponieważ obecnie wie, że np. Song mu nie podskoczy i że z miejsca ma pierwszy skład, przez co nie daje z siebie wszystkiego.

0

To jakie są te inne zadania? Spowalniane akcji oraz wywalenie na pressing przy linii środkowej boiska? Bo tak właśnie w tym sezonie robił Busquets. Poza tym Busquets oprócz wzrostu nie ma żadnych atutów do przepychanek z rywalem.

2

Widzisz, nie potrafisz nawet wymienić takich zawodników i na tym powinna zakończyć się rozmowa z Tobą.

0

Wstawiasz to zdjęcie, po czym uświadamiasz sobie, że treningówki Barcy również są różowe. Gadasz głupoty, bo różowy nie jest gejowskim jak to określasz, kolorem.

0

Bardzo fajne są te wyjazdowe. Ogólnie, w tym roku przydałoby się mieć obydwie koszulki. Czarno-różowa też jest fajna.To nie jest różowy kolor. Po prostu to przez światło. Wyglądają tak: http://football2014wc.com/wp-content/uploads/2014/05/FC-Barcelona-2013-14-Away-Kit.jpg

0

Jak to się mówi - straćmy trzy gole, ale strzelmy cztery :)

1

Co Ty wygadujesz? Nie pomyliłeś czasami nazwisk? Mascherano powinien grać w przyszłym sezonie kosztem Busquetsa.

0

Mógłby to puścić Orange Sport lub Polsat Sport na przykład.

1

Czy te wszystkie zapowiedzi to były tylko do tej reklamy, czy taki mecz (oczywiście nie z obcymi), gdzie Messi i Cristiano zagrają razem jako Galaxy 11?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?