PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szykują się niezłe baty od Porto :)
0
Jednak pomyliłem się. W szatni Porto był ktoś bardzo podobny do Mourinho.
0
Davids - deal with it. O Gudjohnsenie nie wiedziałem.Ależ to by była piękna Barcelona. Oby Van Bommel kogoś nie skosił ;)
0
Ale zaproszenia ze stycznia... Przecież wczoraj się nie dowiedzieli dopiero kto ma przyjechać.
0
Tak, bo twoje Silvy i Hummelsy co mecz by strzelali po dwa gole. Czy obrońca jest od strzelania goli? Jak już chcesz ironizować to najpierw pomyśl. Głowa nie zaboli...
0
Albo: Zamiast tego Yashina, powinien być Casillas, Messi za Di Stefano a w miejsce Messiego Ronaldo. Czy jakoś tak.
1
Ważne, żeby dogadywał się z drużyną, Alba mu w tym pomoże. Na tych "kibiców" powinien mieć wywalone.
0
Szkoda, wydaje mi się, że tamta grafika wzbudzała respekt rywala, ale Lucho sobie tego nie życzył.
0
I proszę, na tym zdjęciu bardzo mu pasuje koszulka Barcy. Natomiast ta grafika była niefortunna i po nim wszyscy by chyba woleli, by Mathieu wyglądał przynajmniej tak:
http://s22.postimg.org/j9vtijnmp/57448_14061100e1.jpg
7
W każdym kraju są takie gimbusy jak ci na stadionie, którzy w internecie krytykują transferMathieu, ale ci w Barcelonie mają tę przewagę, że mogą sobie iść na stadion i tam strzępić mordy na ten sam temat.
33
A najgorsze jest to, że te pajace nie doceniają tego, że Mathieu dołożył swoje pieniądze do tego transferu..
14
A najgorzej denerwuje mnie to, że jak trzeba dopingować drużynę, to te kmioty siedzą cicho i jedzą słonecznik i hot-dogi. Żałuję, że Barcelona nie ma kibiców choćby Liverpoolu albo pierwszej lepszej ekipy w Polsce...
0
Oczywiście, że nie Surarez. Dobrze wiesz, że chodzi mi o genialnego, czterokrotnego zdobywcę Złotej Piłki, Lionela Messiego.
0
Oni są po prostu rozpieszczeni wielkimi transferami. Jak nie dostaną zawodnika o wielkim nazwisku to idą się wieszać...
6
Wystarczy to, że Barca ma najlepszego piłkarza na świecie.
0
Rakitic powinien go za to pstryknąć w ucho.
10
Miło widzieć znowu Xaviego. Dobrze, że nie odszedł.
0
Dlatego chciałbym, aby zaczął się już sezon i Mathieu pokazał co potrafi.
3
Ale ci kibice Barcelony to półmózgi i rozwydrzone drogimi transferami bachory. Barca kupiła 31-latka bez nazwiska Hummels czy Silva i od razu kpią sobie z niego. Mathieu Ballon d'Or... Oczywiście nie pisze o wszystkich.
6
I znowu na grafice piłkarz kompletnie nie pasuje do koszulki, a na żywo idealnie.
7
A ja bardzo się cieszę z tego transferu. bardzo dobre warunki fizyczne, jest dosyć szybki, zagrożenie przy stałych fragmentach gry.
1
3-4 sezony to mało? W tym czasie Bartra rozwinie się jeszcze bardziej i będzie zawodnikiem pierwszego składu, a do pierwszej drużyny awansuje Bagnack czy Diagne.
1
Chciałbym zobaczyć twoją reakcję, kiedy w wieku 31 ktoś powie ci, że jesteśbstrym piernikiem :)
Nie pisz, że w sensie sportowym, bo nawet wtedy, to nie jest zaawansowany wiek.
1
Mangala prawdopodobnie w City. A co do popularnego "Phace Jonesa", wiesz co by się działo po jego transferze, skoro większość tutaj narzeka na wygląd Mathieu? Jednak gość o jego posturze przydałby się u nas.
0
Toć nawet w naszej Ekstraklasie zastosują tę nowinkę technologiczną ;)
2
Obawiam się tylko, żeby jutro na prezentacji nie doszło do jakiegoś dziadostwa ze strony kibiców"
1
Ludzie to są jednak popieprzeni....
0
Być na takim meczu to byłaby prawdziwa gratka. To trzeba obejrzeć. Ronaldinho z pewnością będzie próbował czarować.
0
Nie zarządzasz klubową kasą, żeby wiedzieć czy nie mają takiej kwoty na kolejny transfer. @Gervinho, no tak, jeszcze Henry.
0
Czyli mogło dojść do takiej sytuacji, że Barcelona wpłaca 20 milionów jako równowartość klauzuli, Valencia mówi "nie", a wtedy Zubi: "no dobra, więc te 20 to jednak kwota klauzuli odstępnego"? :D