4

Ale nie rozumiesz, że od Atletico nikt nie chce wyciągać wielkiej kasy, bo takiej nie mają? A poza tym mówi ci coś transfer Rakiticia za 18 milionów?

0

Nie napisałem za Neuera, tylko jego zastępstwo, zmiennik. Rozumiesz?

4

A bramkę strzelił Bradley Wright-Phillips, młodszy brat Shauna występującego kiedyś m.in. w Chelsea.

1

Ma ktoś jeszcze inną galerię zdjęć z tego meczu z wydarzeń boiskowych, ale nie ze strony FCBarcelona.com?

0

Jeden z użytkowników pisał, że się wybiera, i że może chyba kogoś zabrać.

1

Dlaczego porównujesz transfer Jamesa do Mathieu, a nie do Suareza, przez który w ogóle doszło do transferu Jamesa do Realu by przykryć przyjście Urugwajczyka do nas?

2

Taki powrót Eto'o do Barcy to marzenie, ale ciekawe, czy w zarządzie w ogóle biorą to pod uwagę. Myślę, byłby dobry do zastąpienia Suareza podczas kontuzji, słabej formy, na końcówki meczów, puchar Hiszpanii ale też jako joker na ważne mecze.

0

Dlaczego mają poprawić, skoro tak było? Deco powrócił na murawę w 85 minucie.

2

Podczas jednego że sprintów do piłki, Giuly zasuwał tak szybko, że aż się chyba ucieszył, że stać go na taki sprint :)

0

Tak trudno zjechać na dół strony? ;/

0

Podobno Guardiola chce ściągnąć Valdesa, który miałby być realną alternatywą dla Neuera. Kurczę, Valdes powinien być pierwszym bramkarzem...

2

Ale jakby jego kosa przy golu do spółki z kimś jeszcze poszła w nogi Messiego, to byłoby nieciekawie.

0

Teraz pewnie idą na jakieś spotkanie.

1

haha, ależ to zrobili, ale było widać, że obrona specjalnie odpuszcza.

3

Ładna reakcja porządkowego. Musiał go zabrać, ale nie zrobił tego w jakiś brutalny sposób.

3

Zawsze chciał zakończyć karierę w Porto...

0

W razie gdyby Luis znowu pogryzł, będzie skończony moim zdaniem.

1

Przypomni ktoś, kiedy jest mecz legend Barcelony i Realu? A tak, 11 września. Szkoda, że nie zrobili szpaleru dla Deco.

4

Eto'o to serio byłaby dobra opcja na jokera, tylko czy zgodziłby się na ławkę rezerwowych?

1

Mówicie o brzuchu Deco? To pikuś przy Jorge Andrade.

6

No tak, zdecydowanie gra słabiej jak gra dla Barcy :P

1

O kurde, ale jakby te szczypce poszły w nogi Messiego?

0

Nie przyszedł tam dla tych kibiców, tylko dla kumpla, a może nawet swojego mentora, którego chciał spotkać w jego pożegnalnym meczu.

0

No to teraz się zacznie ;)

0

Nie ma się co dziwić po takim rozbracie ze sportem. Zobacz co kontuzja zrobiła z Gundoganem.

0

Byłoby świetnie, ale czy jest to realne?

0

Całkiem ładnie uderzył Van Bommel.

0

Davids rekompensuje nam brak Ronaldinho! Ależ czaruje ;)

2

Niech szybko kogoś kupują. Przecież oni grają jakby wszyscy byli po trzydziestce!

0

Pinto grzał chyba ze 100 km/h ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?