PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ale nie rozumiesz, że od Atletico nikt nie chce wyciągać wielkiej kasy, bo takiej nie mają? A poza tym mówi ci coś transfer Rakiticia za 18 milionów?
0
Nie napisałem za Neuera, tylko jego zastępstwo, zmiennik. Rozumiesz?
4
A bramkę strzelił Bradley Wright-Phillips, młodszy brat Shauna występującego kiedyś m.in. w Chelsea.
1
Ma ktoś jeszcze inną galerię zdjęć z tego meczu z wydarzeń boiskowych, ale nie ze strony FCBarcelona.com?
0
Jeden z użytkowników pisał, że się wybiera, i że może chyba kogoś zabrać.
1
Dlaczego porównujesz transfer Jamesa do Mathieu, a nie do Suareza, przez który w ogóle doszło do transferu Jamesa do Realu by przykryć przyjście Urugwajczyka do nas?
2
Taki powrót Eto'o do Barcy to marzenie, ale ciekawe, czy w zarządzie w ogóle biorą to pod uwagę. Myślę, byłby dobry do zastąpienia Suareza podczas kontuzji, słabej formy, na końcówki meczów, puchar Hiszpanii ale też jako joker na ważne mecze.
0
Dlaczego mają poprawić, skoro tak było? Deco powrócił na murawę w 85 minucie.
2
Podczas jednego że sprintów do piłki, Giuly zasuwał tak szybko, że aż się chyba ucieszył, że stać go na taki sprint :)
0
Tak trudno zjechać na dół strony? ;/
0
Podobno Guardiola chce ściągnąć Valdesa, który miałby być realną alternatywą dla Neuera. Kurczę, Valdes powinien być pierwszym bramkarzem...
2
Ale jakby jego kosa przy golu do spółki z kimś jeszcze poszła w nogi Messiego, to byłoby nieciekawie.
0
Teraz pewnie idą na jakieś spotkanie.
1
haha, ależ to zrobili, ale było widać, że obrona specjalnie odpuszcza.
3
Ładna reakcja porządkowego. Musiał go zabrać, ale nie zrobił tego w jakiś brutalny sposób.
3
Zawsze chciał zakończyć karierę w Porto...
0
W razie gdyby Luis znowu pogryzł, będzie skończony moim zdaniem.
1
Przypomni ktoś, kiedy jest mecz legend Barcelony i Realu? A tak, 11 września. Szkoda, że nie zrobili szpaleru dla Deco.
4
Eto'o to serio byłaby dobra opcja na jokera, tylko czy zgodziłby się na ławkę rezerwowych?
1
Mówicie o brzuchu Deco? To pikuś przy Jorge Andrade.
6
No tak, zdecydowanie gra słabiej jak gra dla Barcy :P
1
O kurde, ale jakby te szczypce poszły w nogi Messiego?
0
Nie przyszedł tam dla tych kibiców, tylko dla kumpla, a może nawet swojego mentora, którego chciał spotkać w jego pożegnalnym meczu.
0
No to teraz się zacznie ;)
0
Nie ma się co dziwić po takim rozbracie ze sportem. Zobacz co kontuzja zrobiła z Gundoganem.
0
Byłoby świetnie, ale czy jest to realne?
0
Całkiem ładnie uderzył Van Bommel.
0
Davids rekompensuje nam brak Ronaldinho! Ależ czaruje ;)
2
Niech szybko kogoś kupują. Przecież oni grają jakby wszyscy byli po trzydziestce!
0
Pinto grzał chyba ze 100 km/h ;)