PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Neymar i Cristiano może i tak, ale Messi rzadko, jeśli w ogóle pada woląc coś wymuszać niż kontynuować akcję.
2
To z pewnością kpina z tych, którzy pod każdym postem zadawali od 11 do wczoraj po 50 pytań dotyczących kary Suareza.
0
Piękny widok z Moreno, który płacze odchodząc z Sevilli.
0
Jutro o 15:23:48.
Zrozumcie, że nikt z fcbarca.com nie siedzi w zarządzie Barcy i wiemy tylko tyle co nam napiszą gazety!
0
Ale ja nie jestem fanem Realu i nie za nich jest mi wstyd w internecie czy potem nawet w rzeczywistości.
2
Co oni? Patrzysz na jakieś dzieci i równasz się z nimi poziomem? To jeszcze bardziej żałosne...
18
Ależ Wy jesteście sfrustrowani. Zachowujecie się jak dzieci i szukacie tylko pretekstu by pośmiać się z Realu. To jest żałosne...
0
Niby Cuadrado fajnie byłoby mieć, bo równie dobrze może grac i w obronie, na prawej pomocy i na skrzydle w ataku, jednak odstrasza jego cena.
0
No cóż, a kiedy przeprowadzałem taki transfer w FIFA, to wydawało mi się to nierealne, a tu proszę. To chyba z Przeglądu Sportowego?
Ogólnie jestem zwolennikiem zostania Alvesa, ale prawdopodobnie za rok, o ile zakaz transferowy nie zostanie przywrócony trzeba będzie kogoś kupić. Moimi faworytami na tę pozycję są/byli Walker i Piszczek.
0
Byłoby super, gdyby Enrique dawał mu okazję do wyjścia w pierwszym składzie choćby raz na trzy mecze.
0
Co ma być? Przecież nie jesteśmy członkami TAS i nie mamy żadnych informacji...
Jak będzie decyzja, to będzie. Ile razy jeszcze można o to pytać?
Może to wina Redakcji, że decyzja nie zapadła 11?
0
Wątpię, że Adriano odejdzie, to bardzo dobry zawodnik i alternatywa dla Alby czy Alvesa. Natomiast jeśli Song ma odejść, to byłoby fajnie, gdyby był to Liverpool.
2
Powoli wszystko zmierza w stronę Piszczka. To by było marzenie, ale jednocześnie nie chcę, by odchodził Alves.
0
I co w związku z tym? Jeszcze będziesz chwalił każdego z osobna.
8
Taka jedna sugestia.
Czy nie lepiej byłoby pisać w słupku np.:
Dla potencjalnych:
ENZO PEREZ (1986, pomocnik, BENFICA)
Gdzie: Valencia
Cena: 25M €
Źródło: Goal.com
Dla potwierdzonych:
JOSE REINA (1982, bramkarz)
Poprzedni klub: Liverpool
Nowy klub: Bayern Monachium
Cena: ok. 3M €
Długość kontraktu: 3 lata
Według mnie jakoś bardziej przejrzyście by wyglądało.
I wtedy pogrubić kryteria (jako słowa).
0
Wspieraj, trzymaj. To, że jakieś durne dzieci wywołują jakąś śmieszną wojnę między tymi klubami nie znaczy, że nie trzeba ich szanować i to nie znaczy, że wszyscy mają nienawidzić Realu...
2
Komentarz się popsuł. Zamiast być napisane w słupku jak wcześniej, to pozostają tylko znaczniki br, a próba przywrócenia tego do poprzedniego stanu nie zawsze się udaje.
0
Już chyba z dwojga złego wolę USA. Będzie można zagrać z NY City, NY Red Bulls, może wziąć udział w turnieju albo nawet tam zorganizować jakiś mecz z lepszym rywalem.
0
Ciekawe, czy on to wszystko sam robi...
Każdy może sobie bez konta sprawdzić twittera, więc to jest bez sensu.
Trudno, żeby redakcja robiła wszystko najszybciej, jak są tacy, co nie mogą wytrzymać i nerwowo odświeżają twittera aż Kręcidło coś doda i zaraz tu wklejają.
3
Wkurza mnie już to. Ci co tak bezmyślnie kopiują tu jego twittera mogliby przerabiać te informacje w zwykłe zdanie bez tego dopiska -Krecidlo, bo szału można dostać. Co z niego, jakaś wyrocznia?
0
Pewnie zwycięstwo w tym konkursie na przyjazd do Wrocławia i tak niczego nie gwarantuje, ale jestem przekonany, że gdyby pojawił sęn news na tej i na innych polskich stronach o Barçy, to wyszlibyśmy na prowadzenie.
0
A więc wypożyczenie. Wygląda mi na to, że w Barcy w jakiś sposób liczą na niego, ale chcą by się ograł gdzieś nie łapiąc przy tym kontuzji.
0
Głosy na minusie? Czego Ci kibice Madrytu a raczej antyfani Barcy nie zrobią... Byłem w Gdańsku, ale fajnie, gdyby jeszcze raz Barca tu przyjechała. Jednak wygranie w tym konkursie i tak niczego nie gwarantuje.
12
Można tylko żałować, że nie wybrał Primera Division, Premier League albo choćby Holandii. Oby nie łapał tam kontuzji.
0
Mamy Bartrę, do pierwszego składu powoli puka Edgar Ie. Potrzebowaliśmy doświadczenia w obronie i dostaliśmy to.
0
Cieszę się z tego transferu. Wreszcie kupiliśmy środkowych obrońców.
Są doświadczeni, a tego potrzebowaliśmy. Jestem ciekaw, kto będzie wyjściowym partnerem Pique. Mam nadzieję na rotacje.To okienko dla nas jest bardzo dobre i widać, że to jest odmiana zespołu, w przeciwieństwie do wcześniejszych lat, gdzie dochodziło po jednym zawodniku. Neymar, Alba. Wzmocniliśmy się porządnymi zawodnikami, a najbardziej cieszę się z Suareza i Rakiticia. Szkoda tylko, że odeszli Alexis i Fabregas. Ciekawe, czy to już koniec transferów.Ja jestem zwolennikiem pozostania u nas Alvesa.
0
Wielka szkoda. Byłem jego fanem od początku kiedy przyszedł do Barcy i liczyłem na niego. Niestety nie dostał szansy by się pokazać. życzę mu powodzenia.Będzie miał tam Abiego.
8
No tak, już widzę, jak cała czwórka będzie potrafiła ryknąć na kolegów po ich błędach. Żaden z nich nie będzie w stanie tego zrobić, a na boisku i tak będzie rządził Mascherano lub Pique.
2
Martino nie podołał, czy zawodnicy mieli wywalone i zero ambicji w końcówce sezonu?
0
I dla mnie to jest coś chorego. Nie można tak postępować z zawodnikami swojego zespołu. Jeżeli nie odejdą, a Enrique nie będzie dawał im szans, to będzie to dla niego wielki minus.