PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby ktoś chciał wiedzieć dużo o drużynach La Liga, to polecam przewodnik Ole Magazyn. 4 strony na każdą drużynę. Na razie to dwumiesięcznik, a pierwszy numer to taki jakby "Skarb Kibica". Cena to tylko 8.90 :)
http://olemagazyn.pl/przewodnik-kibica-la-liga-201415/
0
Denerwuje mnie ten ostatni dzien okienka. Za dużo spekulacji, plotek i mówienia w czasie przyszłym (ma zostać wypożyczony, zostanie kupiony) a za mało konkretów i oficjalnych wiadomości...
0
Tam serio są głupoty o Messim napisane...
0
Powiedziałbym po jajco, ale po co... Skoro takie gwiazdy jak Messi zagrają w takim meczu, z którego kasa trafi na pewno na jakiś cel, to jest po co grać...
1
Najpierw zobaczcie jego nick i domyślcie się, czy to prawdziwe informacje...
0
Wiadomo, że jego zdrowie jest ważne, kluczowe, ale szkoda, że zabraknie go w tych meczach.
0
Przecież możesz sobie to sam sprawdzać...
0
A Cuenca dzisiaj gola strzelił ;)
1
I fajnie. Transfer do Barcy poskutkował od razu.
0
No cóż, tymczasem okazuje się, że ich strona "mimo, że nie taka fajna graficznie jak FCBarca.com to super działająca" także padła :)
0
Żal patrzeć na Jamesa, naprawdę. Było mi go szkoda po meczu z Brazylią, teraz też jest.
0
Niby gramy teraz z Bilbao, ale chciałbym, by w tym meczu zagrał Douglas lub Montoya i Mascherano na DP (chyba, że został ukarany na dwa mecze?)
0
Ale piękny strzał z karnego jak Henry.
0
A także mogła by być selekcjonerami reprezentacji i połowy drużyn europejskich ;)
2
Uważam, że gdyby stworzyć z nich wszystkich jedną drużynę, która by normalnie trenowała, to mogli by wystepowac w naszej lidze... Jak dla mnie, to za dużo zbędnych wywiadów podczas meczu.
0
Wrzutki to prędzej robota Daniego :)
0
Kto asystował? Złośliwi powiedzą, że zrobił to lepiej niż Alves ;)
0
Wesołowski kontra Ryczel na bramce ;)
0
Tylko, że to nadal jest temat PIŁKARSKI :)
0
Nie rozumiem, dlaczego wstawiasz Navasa jako pierwszego bramkarza w Realu i ter Stegena, Vermaelena u nas oraz Mascherano na ŚPD skoro tam nie grał.
0
Ale o co Ci chodzi?
0
To już jest żałosne. Gościu teraz złą formę ciągle będzie tłumaczył kontuzją. Skoro ją ma od kilku miesięcy, to dlaczego jej nie wyleczy? Jeśli tego nie zrobi, to zakończy karierę bardzo szybko.
0
Jedziemy z Premier League! Liczę na dobry występ Di Marii.
0
Jeśli nie wyleczy tego urazu, to jego kariera skończy się szybciej niż się wszyscy spodziewają. Na szczęście nie jest nasz problem.
0
Tak mam problem, bo zamiast przewinąć i sprawdzić, ty wklejasz coś na ślepo i robisz spam. Oficjalka dotycząca Neymara jest jeden komentarz pod spodem.
0
Te informacje są już tu dawno, nawet komentarz poniżej, ale musisz wkleić to, by pokazać, że jesteś fajna i przy okazji zaspamować stronę, nie?
0
Cristiano naprawdę to powiedział?
1
Tak, tylko że nam Roma zaśpiewała 60 milionów. A Mathieu to dobra opcja dla nas.
0
Przekaz piękny, tylko słowa nie te.
Nie wytłumaczysz tym zawistnym dzieciom...
0
Real z Liverpoolem. Kurczę, chciałem by Live grał z nami, ale cóż.