PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie pisz każdy, jeśli nie masz pewności, dobrze?
0
Eh, i odejdź od telewizora na dwie minuty...
0
A co miał Pedro zrobić? Źle Alves mu zagrał. żałośni jesteście.
0
Ładne te stroje. Oby to był dobry mecz.
0
Tylko gdzie są Admini? Mam wrażenie, że przez cały dzień nikt nie czuwa nad tą stroną. A jednak :) tylko czasami przydałaby się szybsza reakcja.
8
Może jeszcze Ludogorets?
1
W sumie mogłoby to być 4-2-3-1 w wysuniętym Sandro, Messim za nim, Iniestą z lewej i Neymarem z prawej, albo z wysuniętym Neymarem, Messim za nim, a po bokach z Iniestą i Xavim/Rakiticiem. Do takiej formacji właśnie potrzebujemy Suareza. Wypalić by mogło też 4-4-2 jak rozrysował to BarcelonistAS poniżej.
0
Ale wiesz, że Napoli to drużyna z Neapolu? Ok, już wiem, o co ci chodzi :)
1
Ja też i nic to nie daje. Wygląda to tak jakby Administracja miała to gdzieś. Niech zmieniają się co jakiś czas ale niech zawsze będzie ktoś tutaj czuwał, bo to jest śmieszne, co się tutaj wyprawia. Niektórzy prowokatorzy siedzą tu po 100 dni i nic, a nawet jeśli dostaną bana to i tak tutaj wracają. Za komentarze w ogóle niezwiązane ze sportem powinny lecieć tutaj konkretne bany.
1
Chciałbym, by na mecz z Paryżem znowu zagrał Xavi, a obok niego Iniesta.
Siedzenie na ławie musiało go bardzo zmotywować.
1
Ale nie banują. Gdyby to robili, to ten wpis by się nie pojawił. Proste, nie?
8
Do Redakcji,
Czy Administratorzy naprawdę nie mogą zaostrzyć tutaj przepisów by z miejsca banować prowokatorów i kasować wpisy nie mające nic wspólnego ze sportem?
Czy to jest takie trudne, by zmieniać wartę i żeby zawsze ktoś czuwał na stronie?
Jesteście zbyt pobłażliwi, a niedawno Blazeq pisał, że z miejsca będzie kasował wpisy odchodzące od tematu sportu. Dziwię się, że typek który od początku prowokuje jest tu już 100 dni. Nie widzicie tego, czy nie chcecie widzieć.
Proszę o odpowiedź, czy to się zmieni.
0
Messi i strzela i asystuje marny prowokatorku, widzę że jest ci to nie po nosie.
14
I pomyśleć, że na Mathieu klaskali ci, którzy miesiąc wcześniej wygwizdywali go za nic i szydzili z niego pisząc Mathieu Ballon d'Or. Cieszę się, że od początku nie powiedziałem na niego złego słowa.
Cieszy też, że żółtym i czerwonym światłem są tylko takie aspekty, a nie jakieś poważne błędy.
0
I co z tego? To nie jest miejsce na takie informacje...
0
Ale można to inaczej określić :) Jak dla mnie to film jest prawdopodobnie najlepiej zrobionym polskim filmem. Przygotowania i tworzenie trwało bardzo długo.
Scena z deszczem krwi nie jest wizją reżysera, a prawdziwą sytuacją, która miała miejsce. Ładnie wygląda tez końcówka, kiedy zniszczona Warszawa przemienia się w współczesną.
0
MrPerfect, dlaczego? Scena z cmentarza prawidłowa, jak Biedronka przebiega w pewnym momencie też jest ok, a ta z dziurą w budynku, nie jest taka zła. Może jest przesadzona, ale dobrze to wygląda.
0
Akurat dzisiaj któraś z jedenastek mogłaby być trafiona. Najlepiej z Iniestą.
Mimo, że jestem zwolennikiem Bravo, to dałbym dzisiaj szansę ter Stegenowi,
choć wiadomo, że Enrique daje możliwość, by Bravo szlifował rekord meczów bez puszczonej bramki.
1
Na TVP 2 skecz o powrocie Messiego do domu po Mistrzostwach świata :)
0
Wiesz, oni z pewnością wiedzą na ile mogą sobie pozwolić. Czuwają nad nimi specjaliści.
0
Ciekawe, dlaczego Vermaelen jako jedyny zamówił tylko dodatki? Uprzedzam odpowiedzi, że nie był w kadrze, bo Suarez też nie był o zamówienie złożył :)
0
Ale o co Ci chodzi? Z kim ma dostać baty?
1
Admini tej strony mają mentalność gimbusa i prezentują niski poziom. Wystarczy spojrzeć na ich komentarze, gdzie często wyzywają innych i na tytuły newsów po przegranym meczu, jakby chcieli się wyżyć.
1
Zastanów się, co ty pieprzysz.
0
Tak, idź się popłacz po jego pierwszym meczu.
0
Należy jednak pamiętać, że dla tych drużyn to jedyna szansa by zdobyć z Barcą jakieś punkty, więc będą to stosować niezależnie od tego, czy jest to ładne dla oka, czy nie.
0
Co więcej, pierwszy mecz, a oni wymagają od niego cudów,
0
Ale masz świadomość, że to dopiero jego pierwszy mecz?
0
No, jesteś mistrzem, szkoda tylko, że to dopiero 30 minuta...
0
Teraz już Wam nawet gra Iniesty przeszkadza? Ogarnijcie się. Nic wam nie pasuje.
A to jest pierwszy mecz Douglasa, więc nie spodziewajcie się cudów...