0

Nie widzę innej opcji jak Mascherano na śpd i Pique lub Bartra w obronie na mecz z Ajaxem lub Realem.

1

Bo zdobył go Cristiano. Pewnie dlatego.

0

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że naszym najlepszym obecnie pomocnikiem jest Xavi i że to on powinien zagrać z Realem?

0

Bravo jest niesamowity. Cieszcie się jego hejterzy z początku transferu, że go mamy.

0

Myślę, że możesz mieć nosa co do tego. Fajnie by było, gdyby strzelił gola na wagę zwycięstwa.

0

Kurczę, ja bym dał szansę Bellettiemu na PO...

1

No i taki skład mi pasuje. Szkoda, że Douglas nie jest powołany i nie zagra.

0

Według mnie, to Pique zachował się po prostu jak błazen i cham.
Nie dość, że nie może sobie wywalczyć pewnego miejsca w składzie, to jeszcze poza boiskiem pokazuje zły przykład. Za te słowa, które wygadywał w kierunku tych strażników miejskich, którzy nic nie byli winni powinien też zostać ukarany przez klub.

3

Jak dla mnie, to po prostu brak słów. Jak strzeli jakaś ważną bramkę na miarę awansu lub zwycięstwa choćby w Gran Derbi, to oni pierwsi będą się ślinić.Ja na niego nic złego nie mówię, bo wiem, ile mu zawdzięcza Barca, tak samo jak nie powiedziałem złego słowa na Alvesa czy innych, bo prędzej czy później, trzeba będzie te słowa odwoływać. Z gościem coś się dzieje, a oni mają z tego bekę jak jakieś niedorozwoje.

7

Krytykantom proponuję się zamknąć, bo tak naprawdę gówno za przeproszeniem wiecie, co mu jest i co jest tego przyczyną...

1

Nie sprzyjają. Przykład? Polski talent, Dawid Jańczyk.

0

Aż chce się, by tych meczów Polski było więcej, a później wielki turniej...

0

Ludzie, co Wy macie za pakiet TV, że nawet jak mecz na TVP czy Polsacie leci, to pytacie o stream? Chyba, że ktoś jest w podróży czy poza domem.

0

A którzy kibic Barcelony głosowałby na Neuera, czy Mullera? Dlaczego nie wspomną o kibicach Bayernu?

2

2014.10.14, godz. 17:24, 56567
Z jakiej racji uhonorowanie? Jak mu sie uda to niech napisza o tym w gazecie gdzies na koncu na drugi dzien I tyle

Dzieci i tyle.

0

A najlepsze jest to, że samemu trzeba sobie stworzyć Douglasa, bo nie ma go po żadnej aktualizacji składów.

0

A czy to jest Twój problem kto, co kupuje i dlaczego? Jak ktoś chce kupować FIFA czy PES co rok, to kupuje. Co rok jest coś nowego, co poprawia znacznie grę. W tym roku jest to otoczka wokół całego meczu, powtórki, zachowanie zawodników, trybuny. I to poprawia grę.

0

Tylko Pique, ter Stegen, Alba, Busquets i Xavi wygrywają w FIFA biorąc pod uwagę ten filmik. Jak to jest, że EA mają podpisaną umowę z Barcą nie potrafi tak świetnie odwzorować twarzy nawet skanując je? W FIFA 15 gram od premiery i podczas gry moim zdaniem lepiej te twarze wyglądają, a sama gra jest świetna. Trzeba poczekać na demo PES 2015.

0

Trzeba teraz przeczekać mecz z Eibarem i już niedługo wielki mecz. Oby wszyscy byli zdrowi, do tego wraca Suarez. Nie mogę się doczekać jego debiutu w meczu o stawkę.Ale wcześniej mamy mecz Polski ze Szkocją. Oby podtrzymali formę.

0

Pique na tym zdjęciu wygląda jak połączenie Ardy Turana z brody, Ceska z twarzy i Bendtnera z włosów z 2012 roku
A zdjęcie tygodnia super :)

0

A o co chodzi? Miał przegrać ze słabo dysponowanym Casillasem, Reiną, czy De Geą?

6

Mila > Messi :)

0

Niby jest jeszcze Boenisch, ale nie wiem dlaczego nie jest powoływany.

1

Super! Naprawdę, mieć Piszczka w drużynie, to skarb.

0

Jeśli to byłaby kolejna kontuzja, to by było fatalnie. Dopiero co wrócił, strzelił gola, a tu miałby być kolejny uraz...

0

Gdyby nie ten nieszczęsny Cacau ostatnio to byłoby całkiem inaczej.

1

Obyśmy my jutro pokazali coś konkretnego. I nie koniecznie musi to być tył Koseckiego.

0

Zjechał w sensie komentator coś powiedział, czy ktoś go okiwał?Jeśli to drugie, to zdarza się. Alves też zjechał Cristiano jak dziecko na orliku.

0

Miłe słowa.
Benzema jest jednym z niewielu których lubię z Realu. Oprócz niego są to Marcelo, Casillas i Modrić.

1

Można nawet powiedzieć, że Cristiano jest herosem, jeśli Messi to bóg. Jednak poziom najlepszej wersji Messiego jest nieosiągalny dla nikogo.

Koke? Można było się pokusić o jego transfer, to przyszłość hiszpańskiej piłki, jednak mamy Rakiticia, do formy wrócił Xavi. Ciekawe, czy w najbliższym czasie Koke zmieni klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?