0

Dobrze napisane. PRAWIE każdy.

2

To jest cytat z RM.pl :d Źle to odebrałeś :)
Sergi91, według ciebie pewnie wielki Cristiano zasłużył na MVP, co? Słuchaj ekspertów typu madrycki Laboga czy Żewławok, oni się znają jak nikt. Messi był na mundialu najlepszy, a tobie pozostaje płacz i rozpacz.

0

Musi dostać szansę z Huescą w Pucharze Króla o ile nie wcześniej.

1

Bo jest bucem bez pokory i nie może uznać że ktoś jest od niego lepszy. Równie dobrze można powiedzieć, że Neuer powiedział co sądzi o Cristiano i jego pozowaniu do reklam, a nie naśmiewa się z niego.

0

Bo nawet redaktorzy rm.pl się tego domyślili...

1

A pamietasz jak szydziles z Ramosa i jego karnego? :) Blisko potem przegrales final z Chelsea, cwaniaczku. Ramos natomiast ci odpowiedział dwoma golami w Monachium.

"Zawsze pokora, mistrzu." :)

Ciekawe gdzie była pokora ich kontuzjowanego skrzydłowego kiedy wypowiadał się o Złotej Piłce dla Messiego. Pajace...

0

Co ty pieprzysz... To rodzina z dziećmi i starsi ludzie nie mogą wchodzić na stadion bo nie będą śpiewać? Jeśli tak myślisz, to jesteś mocno ograniczony umysłowo...

0

Bo to koszulka retro. Bardzo fajna. To jakaś akcja, bo takie same grafiki mają m.in. Real, Chelsea (jak piżamka), Manchester itp. Nawet gdyby była ta piłka to też fajne. Na wzór tego, co teraz ma Milan.

Też super: http://allegro.pl/koszulka-nike-fc-barcelona-retro-m-wlasny-napis-i4567010349.html

0

Padło jakieś nazwisko, a Ty już go chcesz i wypowiadasz się o nim jakbyś słyszał o nim od zawsze... Po drugie, to o Cuadrado nie ma ani słowa...

7

Niech się jeszcze popłacze i nie zapomni poprosić o podwyżkę by wykarmić rodzinę...
Jacy oni są wrażliwi, o rany...

1

Dlaczego by nie. Mało to transferów po 30 okazywało się bardzo dobrych? Nawet jeśli miałby być rezerwowym, to by się przydał. Cena na pewno też nie byłaby wielka.

0

Podstawowym pytaniem jest to, czy masz oryginalną wersję?

13

I już się zaczyna, już szukanie następcy... Na razie jego Barca nie powala, ale trzeba mu dać czas, żeby ułożył sobie drużynę i opracował jej styl. I mówię to jako zwolennik pozostania Martino w Barcelonie.

2

Ten deszcz, ten pad na kolana. Ależ to był moment.

1

U mnie też musiał kilka meczów odpocząć bo co on grał to czasami była tragedia ;) Grają u mnie Reus (wcześniej Koke), Alexis (wcześniej Lacazette) i powrót Thiago. W grze można wszystko ;)

0

Wydaje mi się, że jego nick kiedyś wyglądał nieco inaczej.

0

Równie dobrze mógłby do niego podchodzić po każdym treningu i dostawać takie koszulki :)

1

Wina jest taka, że nie kupili nikogo porządnego mimo świadomości, że Alves odejdzie. Walker, Piszczek, De Sciglio... Wybór nie jest mały. W efekcie kupili Douglasa, co nie jest do końca zrozumiałe zważając na to, że nawet w Brazylii się dziwili. Nie mam nic do niego, może jeśli dostanie szansę to dobrze ją wykorzysta i chciałbym by tak było.

6

Brawo dla zarządu. Jeżeli Alves odejdzie to co? Będziemy mieli Douglasa i Patrica z Barcy B? To także wina Enrique. Całkowicie odsunął chłopaka od składu. Jeżeli nie zagra w najbliższych meczach, to będzie paranoja. Z APOELEM czy Huescą musi zagrać, ale oczywiście i tak najwyżej usiądzie na ławie...

2

Nie pisz wszyscy, ok? Ja od początku kiedy pojawiły się wątpliwości chciałem żeby Martino został naszym trenerem. Pewnie nie tylko ja. W tym roku kiedy poukładałby drużynę po swojemu, dopracował styl gry, odszedł od ciągłego klepania i wreszcie zrobił transfery, to mogłoby się udać.

0

Szpakowski tak powiedział?

0

Cristiano i Messi pokazaliby im miejsce w ligowym szeregu. Dołączając do tego Neymara, Suareza, Kroosa, Krychowiaka i innych...

0

Ciągle żałuję, że Alexis nie gra już w Barcelonie, zresztą tak samo z Fabregasem ale nic się na to nie poradzi. Fabregas może jeszcze kiedyś wróci do Barcelony. Kto wie?

A co do słów Bartry z cytatu tygodnia. Piękne słowa, to jest materiał na przyszłego kapitana i trzeba mu zaufać.

0

Dodam, że chodzi o Helsingborgs. ;)

1

Dwa razy już nie wiedział co się dzieje i to w finałach Ligi Mistrzów.

0

Pana Charltona wyraźnie boli to, że ta tiki-taka dwa razy pogrążyła jego Manchester. Poza tym, to co teraz gra Barcelona to w żadnym wypadku nie jest tiki-taka. Może czasami są jakieś przebłyski, ale jednak to nie to samo.

0

Nie ma to jak polska myśl szkoleniowa.

1

Z pewnością nie chodzi o Messiego.

3

Trochę dziwne jest to, że przez cały dzień nikt nie czuwa nad komentarzami, tylko raz na dzień na 10 minut Admin porozdaje bany za "drzewka" bo ktoś podał swój skład, a prowokatorzy, spamerzy i ci którzy przezywają zawodników "Pusi" itp. są tutaj ile chcą i nikt nie zwraca na nich uwagi.

0

Na złość wam? Większości to nie przeszkadza, bo nie interesuje ich czy Cristiano strzela czy nie. Wściekają się tylko jakieś dzieci, które będą się musiały wstydzić w szkole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?